Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
کجاشی مگر؟
منو بگو که مجبور شدم از اول برم بازی رو تازه رسیدم به همون جایه قبلی

1 سوال هم از دوستان من اون kotaro سری قبل زدم رفت پیشanayama ایندفعه بهش فرفره سفید قرمز رو مثل دفعه قبل دادم بهش ولی نرفته پیش anayama الان کجاست؟
نمیدونم ساختار و نقشه بازی طوری هست که نمیشه گفت دقیقا کجاست
اما لرد گنچیرو رو تو پشت بام گشتم الان چند تا باس هستن که نه میشه کشت یکیش یه خانومه که گیتار میزنه بعد حمله می کنه
بدونه گوریل سفید که کشتنش اعصاب فولادین میخواد

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
اما لرد گنچیرو رو تو پشت بام گشتم الان چند تا باس هستن که نه میشه کشت یکیش یه خانومه که گیتار میزنه بعد حمله می کنه

يكم به نظرم زود رفتى سمت اينا.

• Like
Reactions: milad.ps4

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
:D خیلی سخته بازیش نمیدونستم به چه ترتیبی بازی کنم

برگرد از يه مسير ديگه برو
جاهاى ديگه رو برو يكم آپگريد شو بعد برگرد.
و سعى كن دفلكت و پرى و اسكيل هاى دفاعى بازى رو مسلط بشى اول.
اين برخلاف سرى سولز رول و داج كردن توش كاربردى نداره.

عقب كشيدن و دفاع كردن خودكشيه! بايد هى دفلكت كنى ضربه بزنى تا اون گارد حريف بشكنه.
يجورايي مثل بلادبورن بايد اگرسيو بازى كنى ولى به شكل متفاوت

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
برگرد از يه مسير ديگه برو
جاهاى ديگه رو برو يكم آپگريد شو بعد برگرد.
و سعى كن دفلكت و پرى و اسكيل هاى دفاعى بازى رو مسلط بشى اول.
اين برخلاف سرى سولز رول و داج كردن توش كاربردى نداره.

عقب كشيدن و دفاع كردن خودكشيه! بايد هى دفلكت كنى ضربه بزنى تا اون گارد حريف بشكنه.
يجورايي مثل بلادبورن بايد اگرسيو بازى كنى.
ممنون این کار هایی رو که گفتی انجام میدم
فقط چون با موس کیبورد بازی می کنم یکم سخته

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
ممنون این کار هایی رو که گفتی انجام میدم
فقط چون با موس کیبورد بازی می کنم یکم سخته

من غير ديابلو و بازياى استراتژيك اصلا تجربه موس و كيبورد ندارم نظرى نميتونم بدم ولى به نظرم يه كنترلر داشته باشى شايد بهتر باشه.

• Like

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
کجاشی مگر؟
منو بگو که مجبور شدم از اول برم بازی رو تازه رسیدم به همون جایه قبلی

1 سوال هم از دوستان من اون kotaro سری قبل زدم رفت پیشanayama ایندفعه بهش فرفره سفید قرمز رو مثل دفعه قبل دادم بهش ولی نرفته پیش anayama الان کجاست؟
رفیق دفعه پیش حتما Questline خود Anayama هم رفتی و ازت درخواست کرده کسیو پیدا کنی که در کار ها بهش کمک کنه ، حالا حدس من این که اینبار قبل درخواست Anayama اون فرفره سفید و قرمز به کوتارو دادی که در این صورت رفته در سیاه چاله پیش دوجون نامرد و ناکس :) و یا باید در بازی پیش روی کنی تا کوتارو بره پیش Anayama
البته که وقتی بهش فرفره دادی انتخاب دیالوگ داره ، خودت بهش گفتی کجا بره؟
برای فرفره سفید و قرمز از این دو حالت خارج نیست

• Like
Reactions: mehrdadb3 and jdepp

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
رفیق دفعه پیش حتما Questline خود Anayama هم رفتی و ازت درخواست کرده کسیو پیدا کنی که در کار ها بهش کمک کنه ، حالا حدس من این که اینبار قبل درخواست Anayama اون فرفره سفید و قرمز به کوتارو دادی که در این صورت رفته در سیاه چاله پیش دوجون نامرد و ناکس :) و یا باید در بازی پیش روی کنی تا کوتارو بره پیش Anayama
البته که وقتی بهش فرفره دادی انتخاب دیالوگ داره ، خودت بهش گفتی کجا بره؟
برای فرفره سفید و قرمز از این دو حالت خارج نیست
اره دقیق یادم نیستش بهش گفتم کجا بره . ولی قبل از درخواست anayama رفتم پیشش
یجا دیدم زده یا میره به اون قسمت 4 تا میمونها که باید دنبالشون کنی یا میره سیاه چاله
ولی اگر رفته باشه اونجا دیگه شاپه anayama گویا اپدیت نمیشه

• Like
Reactions: Arios 22

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
اول که بگم نمیدونم چجوری با ماوس و کیبورد بازی میکنی با خوده دسته سخته
به نظر من هم یکم زود رفت طرف اینها قسمت 4 تا میمونها رفتی که فرار میکنن باید بزنیشون؟
اسکیل Mortal draw گرفتی؟ این به من خیلی کمک میکنه
خانومه سه تار زن هم به نظرم اسونه باید یه مقدار با فاصله ازش وایستی خودش سمتت حمله میکنه که باید دفاع کنی دفاع کامل نه دفاع ضربه ای بعد که علامت قرمز میاد بپری بالا سرش بهش 2 تا ضربه بزنه همنجوری ادانه بدی تا تموم شه
گوریل هم من فاز اولش رو روش روغن مینداختم بعدش اتیش میزدمش و میرفتم بهش حمله میکردم
فاز دومش اگر دفیلکت رو کامل بلد باشی راحت میزنی اگرم مثل منی فاصله رو باهاش حفظ میکردم زمان مناسب با Mortal draw ضربه میزدم بهش

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
اول که بگم نمیدونم چجوری با ماوس و کیبورد بازی میکنی با خوده دسته سخته
به نظر من هم یکم زود رفت طرف اینها قسمت 4 تا میمونها رفتی که فرار میکنن باید بزنیشون؟
اسکیل Mortal draw گرفتی؟ این به من خیلی کمک میکنه
خانومه سه تار زن هم به نظرم اسونه باید یه مقدار با فاصله ازش وایستی خودش سمتت حمله میکنه که باید دفاع کنی دفاع کامل نه دفاع ضربه ای بعد که علامت قرمز میاد بپری بالا سرش بهش 2 تا ضربه بزنه همنجوری ادانه بدی تا تموم شه
گوریل هم من فاز اولش رو روش روغن مینداختم بعدش اتیش میزدمش و میرفتم بهش حمله میکردم
فاز دومش اگر دفیلکت رو کامل بلد باشی راحت میزنی اگرم مثل منی فاصله رو باهاش حفظ میکردم زمان مناسب با Mortal draw ضربه میزدم بهش
با موس کیبورد سخته باید بعدا دسته بگیرم
اسکیل رو نمیدونم اما یه شمشیر قرمز که خون زیادی میبره رو گرفتم
ممنون تست می کنم اما واسه دفلکت فکر کنم کنترلر جواب باشه فقط با موس اصلا نمیشه تسلط پیدا کرد
بازیش خیلی پیچیدست انگلیسی رو باید خوب بلد باشی تا ازش لذت ببری

• Like
Reactions: mehrdadb3

Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
اره دقیق یادم نیستش بهش گفتم کجا بره . ولی قبل از درخواست anayama رفتم پیشش
یجا دیدم زده یا میره به اون قسمت 4 تا میمونها که باید دنبالشون کنی یا میره سیاه چاله
ولی اگر رفته باشه اونجا دیگه شاپه anayama گویا اپدیت نمیشه
منظورت از پیش میمونها Halls of Illusion باشه که باید بهش فرفره سفید بدی فقط

و اینکه درسته شاپ Anayama با پیشرفت مراحلش گسترش پیدا میکنه و مراحلشم گره خورده به مراحل کوتارو :D
به هر حال جلو بری مشخص میشه ، فقط یادت باشه کوتارو وقتی بره پیش Anayama بعد نقل مکان میکنن پشت همون Gate که شاپ قبلش بوده.

• Like
Reactions: mehrdadb3 and jdepp

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
منظورت از پیش میمونها Halls of Illusion باشه که باید بهش فرفره سفید بدی فقط

و اینکه درسته شاپ Anayama با پیشرفت مراحلش گسترش پیدا میکنه و مراحلشم گره خورده به مراحل کوتارو :D
به هر حال جلو بری مشخص میشه ، فقط یادت باشه کوتارو وقتی بره پیش Anayama بعد نقل مکان میکنن پشت همون Gate که شاپ قبلش بوده.
والا الان رفتم هم halls of illusion رو دیدم هم سیاه چال رو دوجون. نبودش فکر میکنم مرده باشه پیش Anayama هم که نرفته

• Like
Reactions: Arios 22

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
دوستان درسته که میگن باس ape تو نسخه گوتی ادیشن نرف شده ؟
آخه من با دیدن ویدیو ها تو یوتیوب و ابزار مناسب(فاز اول روغن و flame و فاز دوم با نیزه ) ، همون بار اول زدمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر