Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
توی نمایشگاه gamescom تونستم دموی بازی رو بازی کنم. بازی روی پی سی بود ولی میتونستی با دسته یا کیبورد بازی کنی. اولین چیزی که خیلی حال کردم گیم پلی روون بازی بود اصلا دلت نمیخواست دسته رو بزاری. لذت استفاده از قلاب اینقدر خوب بود دوست داشتی همش ازش استفاده کنی.
در مورد مبارزه هم بگم که خیلی سخته بازیش و به این راحتی ها نمیشه شکستشون داد که این کاملا قابل انتظار بود. تنوع دشمنا و کمبو ها زیاد بود. نمیدونم تو تریلر بود یا نه ولی بعضی جاها میشد وال رانینگ کرد. ولی بازم میگم بهترین قسمتش گیم پلی عالی و روونش بود! :o=P~:x

بعد از اینکه دمو تموم شد بابت امتحان بازی تشکر کردن و تیشرت بازیو واسه یادگاری دادن >:D<

من جات بودم این تیشرت نمی پوشیدم حتی به روی خودمم نمی اوردم که بهم دادن اسمش یکم خاصه:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الله اکبر.... الله و اکبر و اصغر...
یعنی اون لحظه که شمشیر رو فرو کرد توی کتف یارو و از وسط پاره-ش کرد، رسما منم باهاش پاره شدم. نمیتونم هضمش کنم انصافا:D

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
با این تریلر , هایپ دونم دچار عفونت حاد شد ...

این بابا نیزه هم تو جیب پشتش جا داده بود تا حالا رو نمی کرد...

من عاشق اون غول آخریه شدم قیافش که شبیه یتی ای بود که مادرش دقیق مشخص نکرده پدرش کی بوده.....اگه اعمال و رفتارش شبیه Cleric beast باشه که خیلی هم خوب برای کسایی که مثل خودم بلاد نزدن بر بدن....

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,365
نام
علی
تریلر :o:o:o

Rest in peace Ghost of tsushima
Sekiro > CP 2077

فن بوی منطقی سولزبورن :D
تو این تاپیک از این بعد همینه :D
نزن این حرفو من هنو به گوست آو توشیما( میدونم سوشیماس ولی گفتم از یادها نره این تلفظ تاریخی یک و 2 اینکه گوشاتون عادت کنه چون قطعا روز عرضه همین تلفظو خواهید شنید و قفل نکنید لول) ایمان دارم!:D

• Like
Reactions: REZA TAEL

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
تریلر :o:o:o

Rest in peace Ghost of tsushima
Sekiro > CP 2077

فن بوی منطقی سولزبورن :D
تو این تاپیک از این بعد همینه :D
حالا اون سوشیمای بد بخت :D یـ چیزی دیگه هی چرا پای عمو CDP رو میکشی وسط :D میگم گرالت بیاد ها :D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل
نزن این حرفو من هنو به گوست آو توشیما( میدونم سوشیماس ولی گفتم از یادها نره این تلفظ تاریخی یک و 2 اینکه گوشاتون عادت کنه چون قطعا روز عرضه همین تلفظو خواهید شنید و قفل نکنید لول) ایمان دارم!:D
حالا اون سوشیمای بد بخت :D یـ چیزی دیگه هی چرا پای عمو CDP رو میکشی وسط :D میگم گرالت بیاد ها :D

چون این جا تاپیک سکیروعه ما هم یه مشت فن بوی عیم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر