Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
دوستان دعوا نکنید اینجا مدیر نداره اگه به این امید نشستید که مدیرا میان پاک میکنن از این خبرا نی!:D فقط تاپیک به فنا میره! منم امروز بازیو گرفتم یکم بازی کردم فقط میتونم بگم مردم همین!:D اولین برداشتم از بازی اینه که مردم!:D تا بیام قلقشو بگیرم فک کنم 3 4 باری باید از اول برم تا دراگون راتو از بین ببرم یا لولم به حدی برسه که بتونم اولین باسو بزنم!:D بازی عالی به نظر میاد. گرافیکش خیلی خوبه! رنگایه شاد و اصن پیچشه بازی خیلی زیاده نسبت به سولزبورن! همچنان از نظر جو بلادبورن سرتره! حجم بازی عجیبا غریبا! هی برا جاخالی قاطی میزدم دکمه هارو 2بار دخلم اومد ول کردم چون انقد اسسن بازی کردم فعلا دکمه های اون رو مخمه تا تموم شه بیام سراغ این چون کار یکی دور روز نی بازی برا من! منم که مستعد اصن بیا و ببین!:D

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
دوستان دعوا نکنید اینجا مدیر نداره اگه به این امید نشستید که مدیرا میان پاک میکنن از این خبرا نی!:D فقط تاپیک به فنا میره! منم امروز بازیو گرفتم یکم بازی کردم فقط میتونم بگم مردم همین!:D اولین برداشتم از بازی اینه که مردم!:D تا بیام قلقشو بگیرم فک کنم 3 4 باری باید از اول برم تا دراگون راتو از بین ببرم یا لولم به حدی برسه که بتونم اولین باسو بزنم!:D بازی عالی به نظر میاد. گرافیکش خیلی خوبه! رنگایه شاد و اصن پیچشه بازی خیلی زیاده نسبت به سولزبورن! همچنان از نظر جو بلادبورن سرتره! حجم بازی عجیبا غریبا! هی برا جاخالی قاطی میزدم دکمه هارو 2بار دخلم اومد ول کردم چون انقد اسسن بازی کردم فعلا دکمه های اون رو مخمه تا تموم شه بیام سراغ این چون کار یکی دور روز نی بازی برا من! منم که مستعد اصن بیا و ببین!:D
مبارکه داداش، اون اوایل تایپک خیلی برای بازی هایپ بودی، اره بازی جوش با بلادبون فرق داره، ولی هنوزم یک اتمسفر خاص ژاپنی داره که دست کمی از بلادبورن نداره :-) بزرگی مناطق بازی بیشتر از بلادبورن هست، باس های بازی بسیار زیادن، بزار برسی به اواسط بازی میخوای دسته رو خرد کنی، بعضی از باس های بازی شبیه باس فایت های بلادبورن هستن که از این جهت خیلی خوبه.

سر یکی از باس فایت ها اونقدر فسفر سوزوندم، که بالافاصه بعد از شکستش رفتم خواب عمیق :|:D

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
خوب بازی همین امروز پلات شد:D من که به صورت نرمال از سولز بورن خوشم میومد اینم که حال و هوای ژاپن داشت 2 برابر چسبید همه چیز بازی عالی بود (البته ساندترک میتونست بهتر باشه) سیستم مبارزه و deflect جدید خیلی خوب در اومد و لذت بازی رو چند برابر میکنه . در مورد داستان بازی هم اینکه نحوه روایتش بیشتر قابل لمس هست تا دارک سولز و بلاد بورن و مثل اونها نباید همه item description هارو بخونین تا کلیت داستان رو متوجه بشین که اینم بعضیا ممکن هست خوششون بیاد بعضی ها هم نه
در کل برای من که بلاد رو به سولز ترجیح میدادم تجربه لذت بخشی بود و رفت جزو top 5 بازی های مورد علاقه 8->

20190406190032.png

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستانی که بهترین نقطه برای فارم کردن xp میخوان. یه جا پیدا کردم که توی یوتیوبی جایی ندیدم اشاره کنه بهش. قطعااا از تمام نقاط بازی بهتره. شدیدا ریت فارمش بالاس:
برید توی fountainhead palace. برید توی sakura idol .جلوتون ۴ تا سرباز هستن که نشستن و دارن حرکات رزمی یه دشمنه دیگه رو توی رینگ شبیه رینگ بوکس نگاه میکنن. سریع برید سمتشون تا همه ببیننتون. اون‌یارویی که داره حرکات نمایشی و رزمی انجام میده ، قابلیت پرتاب برق داره. همینجور بدویید اینور اونور تا اینکه اون‌یارو برقیه بپره بالا و برق بزنه. همین که برق زد بپرید هوا و برق رو بگیرید و بزنید به هر ۵ تا دشمن. ۲ بار که برق بزنید همشون میمیرن. توی دفعه اول که بازی میکردم جمعا ۷۰۰۰ ایکس پی‌ میداد. زمان کشتنشون هم ۳۰ ثانیس. توی ۱ ساعت میتونید نابود کنید بازیو:D
یه مزیت دیگه هم داره اینجا:
اینکه روش گرفتن برق رو استاد میشید و میتونید توی نیو گیم‌پلاس سره genichiro و باس اخر استفاده کنین ازش :D
اینجارو خیلیا پیشنهاد کردن جای خوبیه ولی خب اون جایی که قبل‌تر من اشاره کردم برا کسی که میخواد پلات کنه و نمیخواد بره دور سوم یه خوبی داره اونم اینه که قبل از باس owl هست و مقدار ایکس پی تفاوت خاصی نداره ولی میتونید تمام اسکیل پوینتایی که داریدو نگه دارید به حد کافی برای خرید تمام آپگریدا که رسید بک آپ بگیرید تروفیو که گرفتید بک آپو ریستور کنید کل اون اسکیل پوینتارو برای آپگرید اتک پاور استفاده کنید اینجوری باسای باقی مونده برای پلات یکم راحت‌تر میشن
هزارتا ويديو تو يوتيوب ديدم ولي هنوز نتونستم genichiro ashina بكشم
در جوابتون فقط میتونم بگم این باس در برابر باس آخر جوکه :D

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
336
من یه سوالی دارم :D
ضربات باس ها (هم ضربه های معمولی و هم ضربه هایی که علامت خطر رو با نوشته قرمز میزنه ) میشه پری و یا حتی mikiri counter کرد که منجر به Deathblow بشه یا این قضیه فقط مربوط به Enemy های معمولیه ؟

• Like
Reactions: J. Constantine

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من یه سوالی دارم :D
ضربات باس ها (هم ضربه های معمولی و هم ضربه هایی که علامت خطر رو با نوشته قرمز میزنه ) میشه پری و یا حتی mikiri counter کرد که منجر به Deathblow بشه یا این قضیه فقط مربوط به Enemy های معمولیه ؟
تمام اتکا بجز اونایی که قرمز هستنو میتونید deflect کنید اتکای قرمزم تا جایی که میدونم همشون قابلیت mikiri ندارن اون اتکای قرمزی که طرف صاف میاد سمتتون یا مثلا میپره اتک میده قابل mikiri counter هستن که اتفاقا posture دشمنو به شدت تخریب میکنه یه سری اتکا مثل اونایی که سلاحو میچرخونن قابلیت اینکارو ندارن درکل توضیحش سخته ولی تو بازی دقت کنید متوجه تفاوتشون میشید و این mikiri counter هم به شدت مهمه یا خودتون یاد میگیرید یا بازی از راه سختش یادتون میده
رو دشمنای معمولیم این دوتا کاملا منجر به deathblow نمیشن جفتشون posture دشمنو تخزیب میکنن بعدش میتونید deathblow بزنید همین قضیه سر باس فایتا هم هست. یه سری باس‌ها posture زیادی دارن یه سریا جون بیشتری دارن هر باسیو یجور باید بزنید یه سری باسا عملا باید با deflect و mikiri کشته بشن وگرنه خالی کردن تمام جوناشون به شدا سخته
اینم اضافه کتم موقع deflect الکی پشت هم L1 رو نزنید این‌کار اکثر مواقع تاثیری نداره خود بازیم بارها اینو تکرار میکنه به حرکت باس توجه کنید بعد deflect کنید اینکار ازین جهت مهمه که اتک بلاک شده به posture شما ضربه زیادی وارد میکنه

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
اینجارو خیلیا پیشنهاد کردن جای خوبیه ولی خب اون جایی که قبل‌تر من اشاره کردم برا کسی که میخواد پلات کنه و نمیخواد بره دور سوم یه خوبی داره اونم اینه که قبل از باس owl هست و مقدار ایکس پی تفاوت خاصی نداره ولی میتونید تمام اسکیل پوینتایی که داریدو نگه دارید به حد کافی برای خرید تمام آپگریدا که رسید بک آپ بگیرید تروفیو که گرفتید بک آپو ریستور کنید کل اون اسکیل پوینتارو برای آپگرید اتک پاور استفاده کنید اینجوری باسای باقی مونده برای پلات یکم راحت‌تر میشن

در جوابتون فقط میتونم بگم این باس در برابر باس آخر جوکه :D
باس اخر که هیچی. شما‌که پلات‌کردی به نظرت اون owl ورژن دومش لعنتی سخت ترین‌نبود؟ :D واقعا چالش بر انگیز ترین باس عمرم‌ هست:D

• Like

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
باس اخر که هیچی. شما‌که پلات‌کردی به نظرت اون owl ورژن دومش لعنتی سخت ترین‌نبود؟ :D واقعا چالش بر انگیز ترین باس عمرم‌ هست:D
باس نسبتا سختی بود ولی برای من سخت ترین نبود هرچند خیلی لذت بخش بود بعد از چند بار مردن اکثر حرکتاشو میدونستم چطوری دفع کنم ولی بازم میتونست بزنه چون دیر عمل میکردم اخرش باعث شد خیلی سریعتر بشم و بعد چند بار مردم خیلی راحت تونستم بزنمش برای همین خیلی با این باس حال کردم
ولی sword saint isshin سختتر بود برای من یکی از دلایلشم سریعتر بودن و داشتن چهار فاز پشت سر هم بود

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
هزارتا ويديو تو يوتيوب ديدم ولي هنوز نتونستم genichiro ashina بكشم
ببین من هم نکشتمش ولی تا فاز سه میبرمش. ببین تنها راه ش اینه بلاک کردن به موقع و زدن به موقع و در رفتن به موقع هنگامی که اون آژیر قرمز به زبان ژاپنی رو میده بدونی. نکته مهم بلاک کردن تک تک ضرباتش هست. ببین اون لحظه که میزنه بلاک میکنی بعد ول میکنی بعد زود بلاک. با این کار از استامیناش قرمزتر میشه تا میرسه به آخر. همینه راهش. اینو یاد نگیریم بازی رو باختیم.

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان من تازه بازی راشروع کردم رسیدم به مینی باس جنرال تانزن ،یه جونش را بامخفی کاری میگیرم ولی سرجون دومش اصلا هرکاری میکنم نمیشه،بنظرتون اول برم سراغ باس اول بعد بیام ایناراحت تر میتونم بزنم؟

• Like

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
سلام. وقتی بازیو رو استیم بازی میکنم به صورت متعدد بازی کرش میکنه! الان تو 10 دقیقه به جرئت بالای 6 بار بازی کرش کرد و کلا اشکمو درآورده!
دوس دارم بازی کنم ولی با این روند ممکن نیست :(
مشخصات PC:
مادربرد Asus H61
گرافیک GTX 970
رم 8 گیگ
CPU: اینتل i5 3570

• Smile
  • Like
Reactions: asi_1447 and kamyy

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
جغده کرم میریزه میره تو چشو چاره آدم :))

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,437
نام
علی
مبارکه داداش، اون اوایل تایپک خیلی برای بازی هایپ بودی، اره بازی جوش با بلادبون فرق داره، ولی هنوزم یک اتمسفر خاص ژاپنی داره که دست کمی از بلادبورن نداره :-) بزرگی مناطق بازی بیشتر از بلادبورن هست، باس های بازی بسیار زیادن، بزار برسی به اواسط بازی میخوای دسته رو خرد کنی، بعضی از باس های بازی شبیه باس فایت های بلادبورن هستن که از این جهت خیلی خوبه.

سر یکی از باس فایت ها اونقدر فسفر سوزوندم، که بالافاصه بعد از شکستش رفتم خواب عمیق :|:D
من هنوزم هایپه بازیم ولی چون گفتم کنترل میکنم خودمو سعی کردم هی کامنت ندم!:D بازی عالیه بی شک با اینکه فقط تا اولین مینی باسش رفتمو مثه سگ کشتنم هی!:D هی میومدم داج بدم یا بپرم هی مربع میزدم اونم نامردی نمیکرد میزد جر و واجر!:D اسسنو تموم کنم بشینم پاش! ولی کشتمش خیلی حال داد مخصوصا اون فحشی که در حین کشتنش دادم بهش!:D همون تا مینی باس اول رفتم و فعلا درگیر اسسنم!

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
من هنوزم هایپه بازیم ولی چون گفتم کنترل میکنم خودمو سعی کردم هی کامنت ندم!:D بازی عالیه بی شک با اینکه فقط تا اولین مینی باسش رفتمو مثه سگ کشتنم هی!:D هی میومدم داج بدم یا بپرم هی مربع میزدم اونم نامردی نمیکرد میزد جر و واجر!:D اسسنو تموم کنم بشینم پاش! ولی کشتمش خیلی حال داد مخصوصا اون فحشی که در حین کشتنش دادم بهش!:D همون تا مینی باس اول رفتم و فعلا درگیر اسسنم!
راستی کدوم اساسین رو داری بازی میکنی اگه جالبه به من هم بگو اسمشو میرم کرکی برا لب تابم میریزم

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر