Saw™:The Video Game

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
یک سوال دارم دوستانی که Trailer بازی دیدن بی زحمت جواب بدن
کرکتر بازی همون سیاه زشت کچل هست آیا :biggrin1: یا عوضش کردن؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
جیگسا (Jigsaw) والدین شما رو کشته و زندگیتونو نابود کرده ... :(
جینگسا هیچ وقت بی دلیل کسی نمیکشه و اصلا به صورت مستقیم نمیکشه
اول طعمه پیدا میکنه و بعد فرد منتخب تو شرایط مرگ بار قرار میده تا ارزش زندگی کردن بفهمه
در واقع افرادی انتخاب میکنه که به نحوی مفهوم زندگی فراموش کردن یا برای زندگیشون ارزشی قائل نیستن .....با توجه به همین جمله ای که نقل قول کردم فلسفه فیلم زیر سوال بردن

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
اول طعمه پیدا میکنه و بعد فرد منتخب تو شرایط مرگ بار قرار میده تا ارزش زندگی کردن بفهمه
در واقع افرادی انتخاب میکنه که به نحوی مفهوم زندگی فراموش کردن یا برای زندگیشون ارزشی قائل نیستن .....با توجه به همین جمله ای که نقل قول کردم فلسفه فیلم زیر سوال بردن
من اینارو از تو ign ترجمه کردم ... :biggrin1:

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
بهتره اينجوري بگيم
جيگساو به پدر و مادرتون يه فرصت داده كه نتونستن ازش استفاده كنن و مردن
حالا داره خودتون رو امتحان مي كنه
كه براي زنده موندن بايد اين امتحان رو رد كنين...
اما تا باشه از اين امتحانا :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بازی قشنگیه البته ظاهرا!ممکنه خیلی خوب از آب در بیاد ممکنه بشه کلکسیون بازی هایی بر منطق آزمایش و خطا که فقط روی اعصاب خواهد رفت به هر شکل موفقیت بازی زیاد مشخص نیست.

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
به نظر من جذابیت فیلم اره به اینه که آدم ها تیکه پاره بشن ... :biggrin1:
ولی تو ایت بازی شما باید از خطرات جون سالم به در ببرین که هیچ جذابیتی نمیزاره ... :biggrin1:

RPG.MANIAC

کاربر سایت
Aug 31, 2009
37

دقیقا من اومدم همینو بگم دیدم یکی گفته قبلا! Agreed
واقعا این جیگساو جون خیلی مرده بی دلیل که هیچی با دلیل هم کسی رو نمیکشه :biggrin1: خودشون اینکار رو میکنن!

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
به نظر من جذابیت فیلم اره به اینه که آدم ها تیکه پاره بشن ... :biggrin1:
ولی تو ایت بازی شما باید از خطرات جون سالم به در ببرین که هیچ جذابیتی نمیزاره ... :biggrin1:
کاش ما توی بازی نقش جیگساو رو داشتیم خداییش خیلی جذاب میشد :-" :biggrin1:
البته فکر نکنم اجازه انتشار همچین بازی رو بدن ولی به هر حال تجربه خوبی بود :biggrin1:

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من چندان از بازی هایی که محورشون روی مینی گیم می چرخه خوشم نمیاد.( یه جورایی آدم احساس می کنه نصف بازی فشار دادن دکمه هاست به صورت پشت سر هم و بدون اشتباه . البته به نظر میاد یه فکری واسه این مشکل کردن و حالت مبارزه هم به بازی اضافه شده. با این حال خیلی از مراحل بازی همچنان مینی گیم هستن.) این که از فیلمی مثل saw که نود درصدش صحنه های تکه تکه شدن آدم هاست بازی بسازن یه مقدار جای بحث داره چون برای این کار ناچار هستن یه تغییر عمده توی روند فیلم بدن کاری که ممکنه باعث بشه بازی فقط اسم saw رو یدک بکشه نه چیزی بیشتر.

در کل به نظرم نمیاد بازی شانس زیادی برای موفقیت داشته باشه.

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
. بتمن هم خوبه .... يعني بتمن هم عاليه ...

اگه بتمن رو صرفا شخصیت سینمایی حساب کنیم حرف شما درسته ولی این نسخه از بتمن هیچ ربطی به فیلم جدید نداره و از روی کمیک بتمن ساخته شده و داستان خاص خودش رو داره. البته جای بحثش اینجا نبود، ببخشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر