Save بازیهای Ps3

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب دوستان بنظرم وجود این تایپک کاملا حیاتی هست ، با توجه به اینکه دیگه سیو هر بازیی از هر ریجنی رو میشه ریخت تو کنسول و مثل قبل ایراد نمیگیره از سیو !! هر کسی که بخواد میتونه سیو خودشو از هر بازیی اینجا آپلود کنه تا دوستان دیگه هم استفاده کنن
(حتما هم قرار نیس 100%باشه و یا بازیی رو تموم کرده باشین)
همچنین میتونید درخواست سیو هم بدید فقط یرای سهولت کار ID بازی مورد نظر رو هم قرار بدید
خب اینم واس شروع:

UN3 (CRUSHING) BCES01175

DISHONORED0(COMPLATE NORMAL) BLES01674

GOW III (Complate Very Hard) BCES00510

INFAMOUS 2 (Complate) BCUS98125

(JOURNEY (NPUA80275

KILLZONE3 (Complate Very Hard) BCES01007

Resistance 3 (Complate Very Hard ) BCES01118

AC III (Complate Game) BLUS30991

GT5 (Lv36 & 20 m $) BCES00569

آخرین ویرایش:

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
من ميخوام قسمت آخر far cry3 رو اون يكي پايانش رو هم ببينم دوستان كسي سيوي قبل از تموم شدن بازي داره كه من بتونم قسمت آخر farcry3 رو برم.
خداييش اصلاً حالش نيست دوباره از اول تا اخر farcry3 رو برم......

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
دوستان سیو بازی far cry 3 complete میخوام id رو هم چطوری باید فهمید چون من بازی که ریختم فایل pkg بود چیزی از id ننوشته بود.با تشکر از مهدی عزیز:d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان سیو بازی far cry 3 complete میخوام id رو هم چطوری باید فهمید چون من بازی که ریختم فایل pkg بود چیزی از id ننوشته بود.با تشکر از مهدی عزیز:d

سامی ببین ID رو نمیتونی تو مولتی من ببینی؟متاسفانه من فارکرای 3 رو با اینکه بازیشو دارم هنوز موفقم به انجامش نشدم (هاردم دست دوستمه !!)وگرنه میزاشتم

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دوستان بگن چطور میشه Save بازی ها رو در آورد که منم هرچی Save دارم بزارم اینجا بچه ها استفاده کنن
لطفا دوستان هم بگن Save ها تا کجا هستن!یعنی چند درصد!

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان بگن چطور میشه Save بازی ها رو در آورد که منم هرچی Save دارم بزارم اینجا بچه ها استفاده کنن
لطفا دوستان هم بگن Save ها تا کجا هستن!یعنی چند درصد!

عرفان جان دقت کنی میبینی که نوشتم جلوشون که تا کجاس !! سیو رو هم میتونی از قسمت Save Game کنسول کپی کنی رو فلش

---------- نوشته در 01:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:14 AM ارسال شده بود ----------

Resistance 3 (Complate Very Hard ) BCES01118

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دوستان این بازیایی که سیوشون قفل هستش مثل گاد آو وار رو کسی بلده چجوری میشه آنلاک کرد . اگه میشه آموزشی از آنلاک کردن سیوای دیگه بذارید .

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
آرمین جان سیوش قفل نیس که میتونی از قسمت سیوها کپی کنی رو فلش
من خیلی سعی کردم . موقعی که داشتم سیستممو می بردم روی روجرو 4.30 . مجبور شدم سیستم ریستور کنم . قبلش سیوامو ریختم روی فلش . بعد که روجرو نصب شد و خواستم دوباره سیوای خودمو از فلش بریزم روی پی اس 3 . موقع لود بازیا ارور میده که این بازی روی یه یوزر دیگه بوده و نمی تونه لودش کنه . یوزر و به همون اسم قبلی ساختم ولی بازم نشد .

DARK SOUL

کاربر سایت
Dec 24, 2012
6
سلام خسته نباشید ببخشید من سیو بازی assassins creed 3 را میخواستم . هر جا دنباش گشتم پیدا نکردم ( من روی xbox توم کردم حالا میخواستم روی ps3 برم ) . با سپاس

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
سلام خسته نباشید ببخشید من سیو بازی assassins creed 3 را میخواستم . هر جا دنباش گشتم پیدا نکردم ( من روی xbox توم کردم حالا میخواستم روی ps3 برم ) . با سپاس
اقا منم دارم
ولی نمیدونم از کجای ps3 بکشمش بیرون اپ کنم:d

DARK SOUL

کاربر سایت
Dec 24, 2012
6
اقا منم دارم
ولی نمیدونم از کجای ps3 بکشمش بیرون اپ کنم:d
سلام توی ps3 توی همون قسمت game نوشته saved data utility بهد فلش را وصل میکنی بعد میری روی سیو بازی دکمه مثلث را میزنی بعد نوشته کپی یعد کپی میکنی روی فلش بعد هر 2 فایل ( اولی برای پروفایل و دومی برای سیو هست ) توی یه فولدر کپی میکنی و یه جایی اپلود میکنی . تمام

ببخشیذ یه سوال داشتم مال من BLES01667 هست . تا سیو شما را میریزم و میرم توی باری نشون نمیده new game میاد .... چی کار کنم ؟؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر