Samsung Galaxy S lll

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
رم 2 گیگابایت برای Optimus LTE2 اصلا به چشم نمیاد چون اصلا نیاز نیست اما به هر حال از بنچمارک ها LTE2 از اس 3 سر تره ! ! !

تا ببینیم iPhone 5 چی میشه

اینم اسمارت فون Meizu که نمی دونم از کجا پیداش شد و یه اِهمی کرد
شکست گالکسی اس 3 در برابر Meizu MX | PCWAR.COM / News and Reviews

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کاری نداره برا یه شرکت که 2 گیگ رم بندازه ، یه پردازنده 1.8 و حافظه 64 تایی !
من وقتی میخوام گوشی بخرم نگا میکنم ببینم کدوم گوشی ـه که با کمترین پول بازده بیشتری داره !
سر همین قضیه Arc S خریدم به جای SII !
و تو آینده هم همین طوری گوشی انتخاب میکنم !
ولی اگر یه روز یخوام الکی پول گوشی گرون بدم یه 4اس میخرم به جای این سامسونگ ُ الجی !!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان فکر کنم سامسونگ رو باhtcوسونی و..اشتباه گرفتین.سامسونگ سالی1سوپر گوشی میزنه نوت گوشی نیست فرق میکنه و بهترین پشتیبانی رو ازش داره کی گفته سامسونگ3.4ماه یه گوشی میزنه؟؟htcو سونی یه گوشی میزنن بعد4ماه همون گوشیو ارتقا میدن وعرضه میکنن.مثل سنسیشن که بعد چند ماه سنسیشنxeاومد. یا مثل سونی ارک که بعد چندماه ارک اس اومد.ولی سامسونگ هم مثل اپل هر1سال یه سوپر فون میزنه.یه حرفی رو شنیدین الکی تکرار نکنین یه کم بهش فکر کنین و تحقیق کنین عجیبه انقد با اطمینان حرف میزنین
میشه بگید فاصله ی بین عرضه گلکسی اس 2 و نوت و گلکسی اس 3 چقدر بود ؟ :d
نوت هم والا در واقع هم جزو تبلت ها حساب میشه هم گوشی ها به نوعی . بعدشم آقا بحث بحث سخت افزار نیست . بیاد رو نرم افزار و سیستم عاملش کار کنه . شما فکر میکنید طرفدارای آیفون و اپل به خاطر سخت افزارش سراغش رفتن ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
میشه بگید فاصله ی بین عرضه گلکسی اس 2 و نوت و گلکسی اس 3 چقدر بود ؟ :d نوت هم والا در واقع هم جزو تبلت ها حساب میشه هم گوشی ها به نوعی . بعدشم آقا بحث بحث سخت افزار نیست . بیاد رو نرم افزار و سیستم عاملش کار کنه . شما فکر میکنید طرفدارای آیفون و اپل به خاطر سخت افزارش سراغش رفتن ؟
دوست عزیز نوت کلا فرق میکنه این گوشی_تبلت.وجانشین اس2نبودیا اس3جانشین نوت نیست.من سری گلکسی اس رو میگم فاصله عرضه اس2تااس3میشه1سال مثل ایفون.بجای این حرفا برو اخبار اس3رو بخون اتفاقا سامسونگ بیشتر رو نرم افزار و امکانات کار کرده وبه اندروید خیلی امکانات اضافه کرده. اقا ما به ازادی اندروید راحتیم و دوسداریم و همه اون40میلیون نفری که سری گلکسی اس رو خریدن راضین شما هم باiosو ایفون راحتین پس حرفی نیست

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اتفاقا Ram توی گوشیای اندرویدی خیلی مهمتر از CPU هست ! اگه گوشی یه CPU کلاک شده روی 1GHZ اونم یه هسته ای داشته باشه با ۲GB Ram خیلی بهتره تا یه CPU با ۸ هسته داشته باشه و ۵۱۲ MB رم ! چیزی که تو اندروید مهمه رم هست و نمیدونم این سیستم عامل لعنتی چه مرگشه که اینقدر رم میکشه ! تمام Error ها یا Force Close هایی که توی تمام گوشیای اندرویدی میبینید به خاطر رم هست ! اتفاقا اول شرکتی که یه کار مثبت برای این اندروید نکبت کرده همین LG بوده که به فکر رمه ...

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اتفاقا Ram توی گوشیای اندرویدی خیلی مهمتر از CPU هست ! اگه گوشی یه CPU کلاک شده روی 1GHZ اونم یه هسته ای داشته باشه با ۲GB Ram خیلی بهتره تا یه CPU با ۸ هسته داشته باشه و ۵۱۲ MB رم ! چیزی که تو اندروید مهمه رم هست و نمیدونم این سیستم عامل لعنتی چه مرگشه که اینقدر رم میکشه ! تمام Error ها یا Force Close هایی که توی تمام گوشیای اندرویدی میبینید به خاطر رم هست ! اتفاقا اول شرکتی که یه کار مثبت برای این اندروید نکبت کرده همین LG بوده که به فکر رمه ...

اره والا نمیدونم چه مرضیه هی هسته اضافه میکنن

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
تاريخ عرضه اس 2 : 2011, April
تاريخ عرضه اس 3 : release 2012, May
تقريبا يك سال فاصله
===============================
من موندم اين ديگه چه مدل ايراد گرفتني هست آخه؟
سامسونگ مدل هاي مختلفي گوشي ميده و تنوع در انتخاب بيشتر ميشه و به تبع اون انتخابتون را مي تونيد با بودجه تون مطابقت بديد....
حالا اگه يك مدل گوشي مي داد و فقط حق انتخابتون همون يه مدل بود،‌خوب بود؟؟؟؟
==============================
در مورد اين گوشي هم من خودم به شخصه انتظار يه گوشي قوي تري را داشتم، حداقل يه دوربين 12 مگا پيكسل، دو گيگ رم و ....
حداقل صفحه نمايشش را همون Super AMOLED Plus مي ذاشتن ميموند

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوست عزیز نوت کلا فرق میکنه این گوشی_تبلت.وجانشین اس2نبودیا اس3جانشین نوت نیست.من سری گلکسی اس رو میگم فاصله عرضه اس2تااس3میشه1سال مثل ایفون.بجای این حرفا برو اخبار اس3رو بخون اتفاقا سامسونگ بیشتر رو نرم افزار و امکانات کار کرده وبه اندروید خیلی امکانات اضافه کرده. اقا ما به ازادی اندروید راحتیم و دوسداریم و همه اون40میلیون نفری که سری گلکسی اس رو خریدن راضین شما هم باiosو ایفون راحتین پس حرفی نیست
والا منم بحثم سر اسم نبود سر مشخصات فنی و سخت افزاری بود
اسم و جانشینی مهم نبود و نیست این وسط . اصلا اسم گلکسی نوت رو میزاشت GLX . شما قبول داری از نظر سخت افزاری و امکانات نوت از اس 2 بالاتر بود یا نه ؟ من حرفم اینه . چرا سامسونگ باید تو فواصل زمانی کوتاه مدت هی گوشی های تولید کنه که هرکدوم یه پله از گوشی قبلی بالاتر هستن و این چرخه ادامه داشته باشه .
همین خود شما ماه 3 اومدن اس 2 رفتی خریدیش 1 ماه بعدش نوت اومده انصافا دلت نخواسته که کاش صبر میکردم نوت رو بگیرم یا نوت از گوشی فعلیم بهتره ؟ تاریخ هایی که گفتم برا مثال بود.
بحث من سر اینه .
من موندم اين ديگه چه مدل ايراد گرفتني هست آخه؟
سامسونگ مدل هاي مختلفي گوشي ميده و تنوع در انتخاب بيشتر ميشه و به تبع اون انتخابتون را مي تونيد با بودجه تون مطابقت بديد....
حالا اگه يك مدل گوشي مي داد و فقط حق انتخابتون همون يه مدل بود،‌خوب بود؟؟؟
گوشی ای که تک مدل هست ساپورت نرم افزاری فوق العاده تری ازش میشه دوست عزیز شک نکن . همین الانش تا یه ورژن جدید اندروید میاد شرکتا باید دار و زندگیشون رو بزارن روی ارائه ورژن جدید برای همه گوشی هاشون . یه روز برا این ریلیز میشه یه روز برا اون
به هر حال نه سامسونگ برا فک و فامیل ماست نه اپل . من خودم تلویزیون 22 اینچی که خونه دارم سامسونگ هست و فوق العاده راضیم ، مانیتور هم میخوام یه برند سامسونگ بگیرم . کنسول هام هم ps1 , ps2 بودن که امسال کوچ کردم به xbox . به هیچ وجه روی هیچ برند خاصی تعصب ندارم . ولی به عنوان کسی که هم اندروید رو تجربه کرده هم IOS رو ، به نظرم IOS خیلی بیشتر به دل میشینه . صرفا از نظر گرافیکی و طراحیش رو گفتم

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
کلا تجربه نشون داده با اپل فن ها نمیشه بحث کرد خودتم نمیدونی چی میگی الکی یه گیری دادی ها.بابا من میگم این گوشی نیست که تو میگی مشخصاتش بالاتره خب ایندجانشین اس2نیست که بعد چند ماه بیاد و اس2از چشت بی اوفته.مثل اینه اپل بعد5ماه که ایفون اس4رو معرفی کرد ایپد3رو بیرون داد که قویتره.خب این فرقی با حرف تو نداره منم بگم چرا بعد چندماه گجتی قویتر از ایفون4اس بیرون داد!!!چون این تبلت اون گوشی تو.اس2با نوت باهم فرق دارن و جانشین اس2نیست.حرف اخر تو میگی چرا سامسونگ 3.4ماه یه گوشی قوی میده بیرون ولی این اشتباه و سامسونگ سالی1سوپرفون میده بیرون که از همه گوشی هاش قویتره و گوشی بالاتر از اونو تا1سال بیرون نمیده.داریم درمورد گوشی حرف میزینم گلکسی نوت فون_تبلت.فن اپل عزیز:D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
دوستان آنچنان از ساپورت نرم افزاري صحبت مي كنند كه آندرويد هاي ورژن قبل، يه چيزي تو مايه هاي جاوا، اين جور چيزاست....
ايراد مي گيريد، خواهشا درست ايراد بگيري
همین الانش تا یه ورژن جدید اندروید میاد شرکتا باید دار و زندگیشون رو بزارن روی ارائه ورژن جدید برای همه گوشی هاشون .

Fact?????

گوشی ای که تک مدل هست ساپورت نرم افزاری فوق العاده تری ازش میشه دوست عزیز شک نکن .

شما فقط يك حق انتخاب داريد، چون ساپورت نرم افزاري داريم ما!!!!!
بقيه مدل هاي بدرد نخور و مضخرف ديگه هم هيچي ندارن، هيچي!!!! اصلا 1100 ان.

در آخر هم يه چيزي بگم...
شما داريد ios را با آندرويد مقايسه مي كنيد، و نه گوشي هارو

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
به نظر من 1 گیگ رم فعلا برای s3 کافیه... الان s2 رو 10 تا نرم افزار و بازی رو هم زمان هم بالا میارم نهایت 500 مگ رم میگیره الان اینو بکنن 2 گیگ غیر از هزینه تمام شده بالاتر و پوز عالی متعالی هیچ دردی رو دوا نمیکنه....

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
به نظر من 1 گیگ رم فعلا برای s3 کافیه... الان s2 رو 10 تا نرم افزار و بازی رو هم زمان هم بالا میارم نهایت 500 مگ رم میگیره الان اینو بکنن 2 گیگ غیر از هزینه تمام شده بالاتر و پوز عالی متعالی هیچ دردی رو دوا نمیکنه....
درسته گوشی های سامسونگ بخاطر تاچ وایز که خیلی سبکه رم بالایی نمیخوان.ولی گوشی هایhtcرابط کاربری سنس خیلی سنگینه و نصف رم گوشی رو میگیره وکند میشه

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
من قصد داشتم one x بخرم ولي الان موندم one x بگيرم يا صبر كنم براي GS3. ميشه اميد داشت كه در آينده با هك شدن يكي از اينا بشه WinPhone 8 روش نصب كرد؟ به اين دليل كه WinPhone 8 گفته ميشه از CPU هاي چند هسته اي پشتيباني ميكنه.
شرمنده بابت off-topic

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
اردی جان همین چند وقت پیش 2-1 مدل گلسی اس معرفی شد که هر کدوم یه سری امکانات اضافه داشتن و با قیمتهای مختلف

در واقع با این کار سامسونگ و هر شرکت دیگه ای میخواد طیف وسیعی از مشتریها رو جذب کنه "مطمئنا یه روز اپل هم به این راه کشیده میشه"

اگه آمار جدید رو نگاه کنی ال جی "که خیلیا فکر میکنن موفق نیست" 20% فروش جهانی دستشه و رتبه دوم بعد از سامسونگ رو داره"اینم به خاطر همین دربرگیری همه نوع مشتری با قیمتهای مختلفِ

خب نوت با گلکسی ها تفاوت داره همینطور که بقیه گوشیهای سامسونگ با هم تفاوتهایی دارن ،این وسط شما میمونی و پول تو دستت و مناسب ترین گوشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر