Samsung Galaxy S lll

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
به نام خدا
پس از مدت ها سامسونگ گوشي گالكسي اس 3 را به صورت رسمي معرفي كرد.
مهم تفاوت و پيشرفت رخ داده در اين گوشي نسبت به مدل اس 2 مي توان به چهار هسته اي بودن اون اشاره كرد.
با مراجعه به صفحه اول سايت gsmarena.com مشاهده مي كنيد كه تقريبا تمام اخبارها و عناوين مربوط به صفحه اين سايت به اين گوشي اختصاص داده شده:

مهم ترين مشخصات اين گوشي به شرح زير مي باشد :

DisplayTypeSuper AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors
Size720 x 1280 pixels, 4.8 inches (~306 ppi pixel density)

CameraPrimary8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash

OS Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich)
در ضمن اين گوشي فقط ميكرو سيم كارت را ساپورت مي كنه
براي ديدن كامل مشخصات اين گوسب به آدرس زير مراجعه كنيد :
I9300 Galaxy S III

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
gs1-vs-gs2-vs-gs3.jpg

اینم مقایسه بین ایفون و.....

gslsxy-s-iii-vs-lumia900-vs-iphone4s-vs-htc-onex.jpg

منبع:نارنجی

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
من که به شخصه حاضر نیستم آیفونم با هیچ گوشی ای عوض کنم . فقط به خاطر سیستم عامل :d
این سامسونگ هم مسخره کرده ها . هر 6 ماه داره یه گلسی اس جدید میده . یکم به فکر خریدار بدبخت نیست

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من که به شخصه حاضر نیستم آیفونم با هیچ گوشی ای عوض کنم . فقط به خاطر سیستم عامل :d
این سامسونگ هم مسخره کرده ها . هر 6 ماه داره یه گلسی اس جدید میده . یکم به فکر خریدار بدبخت نیست
آره ما تا s2 خریدیم نوت اومد حالا هم که این اومد

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed

صد در صد موافقم .. الان مثلا از رو این عکس باید بگیم بهتر از ایفون ۴ اس هست؟ یکم فرصت بدین ایفون ۵ بیاد بعد با one x و s3 مقایسه کنید

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
همون طوری که با گلکسی 2 همه برند ها رو کرد تو باقالی و همه رو تو خماری قرارداد،با این یکی هم بقیه رو آچمز کرد ... حالا زور بزنن تا برسن به اس 3.... اون نوکیا که کاملا رفته تو اعماق زمین و عقب افتادگی مطلق.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اینهمه تبلیغ کردن آخرم اینو دادن ! :| این گوشی که ما دیدیم هیچ برتری خاصی نسبت به HTC One X یا LG Optimus 4x نداشت ! (البته به جز تبلیغات الکیش!) همزمان با این LG یه گوشی معرفی کرد که همین مشخصات رو داره (البته با صفحه نمایش خیلی بهتر True HD IPS) که ۲GB رم داشت اما اینهمه تبلیغ نکرد . کلا این سامسونگ دیگه فکر کرده خیلی باحاله ... :|

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستانی که ایراد میگرند ... من نمی خوام کار سامسونگ توجیح کنم و حتی خود من نوکیا دارم اما شما فکر کردید اگر سخت افزارش قویتر بود پولش هم بیشتر میشد ؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان این گوشی قویترن گوشی دنیاست با نسخه پیش تولید بنچمارک هاش از همه گوشی ها بالاتر و نسخه اصلی بیاد بالاتر هم میره.امکانات فوق العاده ی داره که یکش تشخیص حرکت چشم.خودم یه مقاله کامل درموردش میذارم

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان این گوشی قویترن گوشی دنیاست با نسخه پیش تولید بنچمارک هاش از همه گوشی ها بالاتر و نسخه اصلی بیاد بالاتر هم میره.امکانات فوق العاده ی داره که یکش تشخیص حرکت چشم.خودم یه مقاله کامل درموردش میذارم

دقیقا نمیشه گفت قوی‌ترین گوشی.چون شرکت LG گوشی Optimus LTE2 رو معرفی کرده که رم اون 2GB هست ولی Galaxy SIII رم 1GB داره :)
البته باید اون هم بنچمارکهاش بیاد بیرون بعد گفت کدوم واقعا عالیه و این صحبتا!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
صد در صد موافقم .. الان مثلا از رو این عکس باید بگیم بهتر از ایفون ۴ اس هست؟ یکم فرصت بدین ایفون ۵ بیاد بعد با one x و s3 مقایسه کنید
نه جدی اصلا بحث سیستم عامل و فلان و بیسال نیست . حقوق مشتری پیش سامسونگ هیچ ارزشی نداره . تا همین الان الانش اپل داره از 3g حمایت میکنه فقط 2g رو از رده خارج کرده . ولی این سامسونگ خوشش اومده هر 3 4 ماه یه بار یه گوشی میزنه یکم دوربین و اینا رو میبره بالا میده به بازار
خداییش شما یه آیفون میگیری تا 1 سال خیالت راحته که پشتیبانی کامل میشه و گوشی با اون برند رو دستش نمیاد

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
بنچ مارک Samsung Galaxy S III
galaxy-s-iii-133-sg-_0.jpg

سایت ها و وبلاگ های شرکت کننده در مراسم معرفی سامسونگ، هنوز در سالن هستند و مشغول کار با Galaxy S III و بررسی بیشتر آن هستند. سامسونگ در برنامه کار با این گوشی هوشمند، امکان تست آن با نرم افزارهای بنچ مارک را هم فراهم نموده, تا محکی باشد برای میزان کارایی سخت افزار این تلفن همراه.

البته قبل از مطالعه این آمار و ارقام، باید توجه داشت که نمونه های تست شده امشب، هنوز مدل های پیش تولید گلکسی ۳ هستند و نسخه نهایی تجاری آن به طور حتم کارکرد بهتری خواهد داشت.​

تست Quadrant

در این تست عدد بزرگ تر نشانه کارائی بهتر است. همان گونه که در این تست می بینید، سامسونگ گلکسی اس ۳ توانسته بالاترین امتیاز را به دست آورد. در این آزمون پردازنده چهار هسته ای HTC One X کارکرد بهتری از Galaxy S III از خود نشان داد. اما سامسونگ به لطف پردازنده گرافیکی قدرتمند Mail‪-‬400MP خود توانست پرچم پیروزی را بر افرازد.​

SunSpider

در این آزمون اعداد کوچکتر بهتر هستند. این برنامه سی پی یو را در هنگام کار با جاوا اسکریپت تحت فشار قرار می دهد. گلکسی اس سوم از چهار هسته 32 نانومتری 1‪.‬4GHz از نوع Cortex‪-‬A9 بهره می برد و توانسته با قدرت همه شرکت ها را پشت سر بگذارد. سامسونگ در موبایل هوشمند جدید خود بهبود های چشم گیری را در موتور جاوا اسکریپتش ایجاد کرده است.​

BrowserMark

در این بنچ مارک هم اعداد بزرگ تر، با ارزشترند. در آزمون HTML5 سامسونگ به شکل تماشایی نقش خود را خود بازی کرد و با امتیاز 169811، رقیبان را با فاصله فراوانی پشت سر گذاشت.
منبع

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
دوستان فکر کنم سامسونگ رو باhtcوسونی و..اشتباه گرفتین.سامسونگ سالی1سوپر گوشی میزنه نوت گوشی نیست فرق میکنه و بهترین پشتیبانی رو ازش داره کی گفته سامسونگ3.4ماه یه گوشی میزنه؟؟htcو سونی یه گوشی میزنن بعد4ماه همون گوشیو ارتقا میدن وعرضه میکنن.مثل سنسیشن که بعد چند ماه سنسیشنxeاومد. یا مثل سونی ارک که بعد چندماه ارک اس اومد.ولی سامسونگ هم مثل اپل هر1سال یه سوپر فون میزنه.یه حرفی رو شنیدین الکی تکرار نکنین یه کم بهش فکر کنین و تحقیق کنین عجیبه انقد با اطمینان حرف میزنین

---------- نوشته در 04:08 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

دقیقا نمیشه گفت قوی‌ترین گوشی.چون شرکت LG گوشی Optimus LTE2 رو معرفی کرده که رم اون 2GB هست ولی Galaxy SIII رم 1GB داره :) البته باید اون هم بنچمارکهاش بیاد بیرون بعد گفت کدوم واقعا عالیه و این صحبتا!
درسته 2گیگ واقعا فوق العادست ولی باید اون بیاد ببینیم از چه cpuوgpuاستفاده کرده.

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,592
نام
alireza
این بنچمارک gpu:
بنچ مارک واحد پردازش گرافیک Galaxy S III، یکه تازی Mali-400/MP4 | نارنجی

دقیقا نمیشه گفت قوی‌ترین گوشی.چون شرکت LG گوشی Optimus LTE2 رو معرفی کرده که رم اون 2GB هست ولی Galaxy SIII رم 1GB داره :)
البته باید اون هم بنچمارکهاش بیاد بیرون بعد گفت کدوم واقعا عالیه و این صحبتا!
جدی ترین رقیب گلکسی اس 3 متولد شد | PCWAR.COM / News and Reviews

این اس 3 تا به اینجا از تمام گوشی ها سرتره حتی از one x و 4 اس ( در پست 12)
اپل آیفون بعدیش که نمی تونه از 4 هسته ای قویتر باشه.....بازم مثل 4 اس و اس 2 میشه...سامسونگ شکستش میده
کسانی هم که میگن به جز cpu پیشرفتی نکرده:
اما نکته جالب مراسم معرفی این است که سامسونگ بیش از مشخصات سخت افزاری بر روی قابلیت های نرم افزاری، همچون پیش گویی حرکت بعدی شما هنگام کار با تلفن، تاکید داشت که در دیگر اسمارت فون های بازار آن را کمتر می بینید.
ادامه:
آشنایی با برخی قابلیت های ویژه Galaxy S III | نارنجی
+ شارج بیسیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر