Sam Raimi كارگردان فيلم WoW شد...

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
ah072109raimi.jpg

خبر خوبي كه امروز بيرون اومد تقبل كارگرداني اين فيلم به دست Sam Raimi هست...
sam در اين رابطه ميگويد:من واقعا هيجان زده هستم كه قرار هست اين كار عظيم رو روي پرده سينما ببريم.
از طرفي ديگه خبر از همكاري Bruce Campbell در اين فيلم هم هست...كه در اكثر فيلمهاي sam با اون همكاري داشته...
و همچنين Charles Roven كه كارهايش رو همه ميشناسند ...به عنوان تهيه كننده خواهد بود...
Paul Sams مديرعامل بليزارد هم ابراز اميدواري كرده از جمعاوري تيم حرفه اي براي اين ابرداستان كه به فيلم تبديل خواهد شد ...
وظيفه ساخت فيلم هم برعهده كمپاني Legendary Picture كه همكاري خوبي با بليزارد داشته هميشه ...

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
سلام تا حدودی تسلیت میگم البته من کلا نظر دیگه دارم با اینکه سم ريمي گارگردان خوبی اما به نظر من تو این پتانسیل و جو فیلم ها اصلا سم ريمي مناسب نیست و من تا اونجایی کارهاش دیدم تا حالا نداشنه
به نظر من پیتر جکسون بهترین گزینه بود بدون هیچ شکی برای تجربه بالایی در این ژانر فیلم ها داره

کلا منظورم ژانر های Fantasy - historical - Mystery - traditional کلا تو این جور سبک ها هست بیشتر تایید روی historical هست .

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
مثل اینکه این فیلم قراره وحشتناک از تکنولوژی CGI استفاده کنه. تا انجایی هم که من دیده بودم داستان فیلم در رابطه با زندگی یک اورک هست، شاید ترال و شاید هم براکسل و یا براکسیگار از نبرد باستانیان؟

من به شخصه دوست دارم مدیو، انگوین، رونین و لیچ کینگ رو با هم ببینم!! خود آرتاس رو نه ها، چون من اساسا Lucifer هستم و از کورپت شدن آرتاس خیلی خوشم میاد.

پ.ن:اصلا کاشکل جای فیلم خود بلیزارد یک فیلم CG مثل ACC ازش میساخت، از همه خفن تر میشد!!:biggrin1:

سلام
ببخشید اما شما مطمئنی میخوان داستان با یک اورک شروع کنن آخه اگه داستان از روی بازی باشه امکان نداره از روی یک اورک شروع کنن باز اگه از blood elf شروع کنن شاید بهتر باشه یا اگه قسمت campaign رو بازی کرده باشی میبینی شخصیت اصلی آرتاس و هیچ ربطی به اورک ها نداره.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اصلا من کلا با فیلم Warcraft مخالفم.:biggrin1:
فقط آرزومه بلیزارد به جای فیلم یه CG یه ساعته هر چند سال بسازه. CG های بلیزارد هم که همگی آشنایی دارید.:love:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
من زیاد تو این چیزا سر در نمیارم ولی اگه فیلم رو تو مایه های محیط فیلم بیوولف:love: درست کنن فکر کنم خوب در بیاد البته نظر شخصیمه چون با بیوولف خیلی حال کردم

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اوه اوه چقدر تعصب دارین شماها روی سم ریمی! خوبه حالا کارگردان بزرگی هم نیست!
ببخشيد انقدر رك ميگم اما ريمي جز تعداد انگشت شمار كارگردان درجه 1 هاليوودي هست. متاسفانه شما خوشتون نمياد فكر مي كنيد بزرگ نيست. غير از سه گانه تحسين شده ED و سه گانه SM , فيلم هاي سطح بالايي همچون Darkman ( فيلمي كه تاثير خيلي زيادي روي اقتباس هاي فيلم از روي كميك داشت ) A Simple Plan فيلمي درامي كه نامزد چندين جايزه اسكار شد و راجرت ايبرت بهش 4 از 4 داد. فيلم Drag Me to Hell كه همين چندي پيش اكران شد و اميتازاتش خيلي خيلي بالا بود. فيلمي كه توي امتياز حتي به TDK غلبه كرد !! ارزش كار جايي چند برابر ميشه كه فيلم توي انر وحشت بوده. توي اين چند ساله فيلم هاي ترسناك خوب هم بالاي 40 نميشه متوسط نمرشون !!
سم ريمي خيلي بزرگ تر از اونيه كه توي ايران شناخته ميشه.
در مورد ركورد هم بگم SM 3 روز اول عرضه اش ركورد سرگرمي اونوقت جهان شكوند.
نه من تایید می‌کنم :biggrin1: از نظر من ریمی کارگردان مناسب این‌کار نیست :biggrin1:
اولا اصلا برا من ملاک این نیست که یه فیلم بیاد گیشه رو بترکونه تا بشه موفق، ارزشی که فیلم داره برای من ملاک موفقیته... حالا ممکنه تز من مورد دار باشه.
ساختن یه فیلم توخالی از یه کامیک‌ توخالی کار شاخی نیست، زک اسنایدر خوشحال هم میتونه این‌کار رو بکنه :biggrin1: خصوصا وقتی میایم می‌بینیم اصلا پتانسیل کار ادامه دار رو نداره و بعد یه مدت ته میکشه میسوزه، نمونش رو در عنکبوت 3 دیدیم :biggrin1:
البته فقط یه مغز اپسیلونی میگه SP 2 فیلم لذت‌بخشی نبود، ولی من به WoW بیشتر از یه اثر Good Time نگاه می‌کنم و با این سطح انتظار، ریمی رو مناسب این‌کار نمیدونم.
بطور خلاصه،‌ سم ریمی هرچقدرم خوب کار کنه،‌ پتانسیل ساخت WoW رو درش نمی‌بینم
امير نزن تو جاده خاكي:biggrin1:. تو از ريمي بدت مياد براي همين ازش بد ميگي. تو نمي توني ارزش كارهاش پايين بياري چون از ريمي خوشت نمياد. مشكل اينه كه خيلي ها فكر مي كنند WoW بايد كلون ارباب حلقه ها بشه كه به نظرم طرز فكر درستي نيست چون اونقدر پتانسيل داره كه به يك فيلم كاملا اورجينال تبديل بشه و اينجا ارزش كار ريمي مشخص ميشه چون بيشتر فيلم هاش كارهاي اورجينال هستند.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
حالا شما چرا الکی شلوغ میکنید سر یک کارگردان دعوا میکنید بذارید اصلا ببینیم فیلم رو میسازند یا نه بعد سر کارگردانش بحث کنید
خر رو نخریده میخوای آخورشو ببندی:biggrin1:

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
من میگم سم ریمی یکی از بهترین کارگردانان فیلمهای اکشن هست.
من خودم عشق اسپایدرمن هستم.(به خاطر تمام بازیگرانش مخصوصا ..:cheesygri...)
و امیدوارم فیلم خوبی بشه.(البته مطمئن هستم به پای Spiderman نمیرسه.)

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من میگم سم ریمی یکی از بهترین کارگردانان فیلمهای اکشن هست.
من خودم عشق اسپایدرمن هستم.(به خاطر تمام بازیگرانش مخصوصا ..:cheesygri...)
و امیدوارم فیلم خوبی بشه.(البته مطمئن هستم به پای Spiderman نمیرسه.)

بله بله :biggrin1: یه جمله زیبا هم شنیدیم :biggrin1: به قول دایی قوربونش بره ( خودم و میگم ) این عموکبودی چه چیزی داره که WOW به اون زیبایی بهش نمیرسه :smile: قدرت درک کردن داستان WOW واقعا خیلی سخته من هر بار بازی میکردم یچیز جدید ازش میفهمیدم :smile: اگه ریمی کارشو خوب انجام بده مطمئنم این فیلم میتونه رکورد بزنه :biggrin1:

راستی کسری انقدر اون جمله رو نگو من میرم فضا :laughing::laughing::biggrin1:

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
سلام
ببخشید اما شما مطمئنی میخوان داستان با یک اورک شروع کنن آخه اگه داستان از روی بازی باشه امکان نداره از روی یک اورک شروع کنن باز اگه از blood elf شروع کنن شاید بهتر باشه یا اگه قسمت campaign رو بازی کرده باشی میبینی شخصیت اصلی آرتاس و هیچ ربطی به اورک ها نداره.
قدیمی ترین نژاد داستان در ازروث ارک‌ها هستند و کل محوریت داستان از همین ارکها شروع میشه!

فعلا

بالاخره هر کی یه سلیقه ای داره ...
صرفا از نظر یه طرفدار وارکرافت گفتم که ساختن پروژه ی وارکرافت اگه اینجوری ساخته بشه کلا ساخته نشه بهتره!

فعلا

Last edited by a moderator:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
حالا در این‌که من با بعضی کارای ریمی مشکل دارم دلیل نمیشه بگی ازش بدم میاد، من میگم این آدم با این سابقه‌ای که داره،‌ نمی‌تونه وارکرفت رو یه کار اوریجینال تحویل بده...
ضمنا من کاملا با کلون شدن از LOTR مخالفم، دو دنیای متفاوت هستند

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
اگه warcraft 3 reign of chaos رو بازی کرده باشی اولین موضوع مال human یعنی آرتاس هست و اگه warcraft3 frozen throne رو بازی کرده باشی آخرین داستان مال scourge یعنی death knight یا آرتاس هست که تاج و تخت رو بدست میاره.
تازه اورک ها قدیمی تر هستن یا نه من نمیدونم ولی اگه داستان اصلی مال اورک ها نباشه بهتره

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
حالا در این‌که من با بعضی کارای ریمی مشکل دارم دلیل نمیشه بگی ازش بدم میاد، من میگم این آدم با این سابقه‌ای که داره،‌ نمی‌تونه وارکرفت رو یه کار اوریجینال تحویل بده...
ضمنا من کاملا با کلون شدن از LOTR مخالفم، دو دنیای متفاوت هستند

با اینجای حرفت کاملا مخالفم البته نظر شخصیه :
بنظر من نباید هم اورجینال اورجینال تحویل بده یه فیلم که به داستان اصلی طمه نزنه و از خط قرمزی که نباید رد بشه رد نشه میتونه فیلم و موفق کنه .

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
با اینجای حرفت کاملا مخالفم البته نظر شخصیه :
بنظر من نباید هم اورجینال اورجینال تحویل بده یه فیلم که به داستان اصلی طمه نزنه و از خط قرمزی که نباید رد بشه رد نشه میتونه فیلم و موفق کنه .

من با حرف این دوستمون موافقم من زیاد کارگردان ها رو نمیشناسم ولی اگه معروفترین کارگردان بیاد یک فیلم رو بسازه که داستان فیلم اونطور که باید پیش نره به چه درد میخوره. تازه از قدیم گفتن کار رو باید بدی دست کاردان حالا اگه شما کاردان میشناسی معرفی کن بعد بیا وسط:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر