Sam Raimi كارگردان فيلم WoW شد...

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
ah072109raimi.jpg

خبر خوبي كه امروز بيرون اومد تقبل كارگرداني اين فيلم به دست Sam Raimi هست...
sam در اين رابطه ميگويد:من واقعا هيجان زده هستم كه قرار هست اين كار عظيم رو روي پرده سينما ببريم.
از طرفي ديگه خبر از همكاري Bruce Campbell در اين فيلم هم هست...كه در اكثر فيلمهاي sam با اون همكاري داشته...
و همچنين Charles Roven كه كارهايش رو همه ميشناسند ...به عنوان تهيه كننده خواهد بود...
Paul Sams مديرعامل بليزارد هم ابراز اميدواري كرده از جمعاوري تيم حرفه اي براي اين ابرداستان كه به فيلم تبديل خواهد شد ...
وظيفه ساخت فيلم هم برعهده كمپاني Legendary Picture كه همكاري خوبي با بليزارد داشته هميشه ...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
تعریفت از موفق نیاز به تغییرات جدی داره
امير تو كلا درباره سينما هاليوود ( توجه كن هاليوود :biggrin1:) تر نده:biggrin1:. سم ريمي دو تا قسمت اول SM عالي بود. مخصوصا شماره دومش. علاوه بر اين همه ما ها با سه گانه عالي Evil Dead مي شناسيمش. در حال حاضر فيلم Drag me to hell اش بهترين فيلم ترسناك چند سال اخير شناخته ميشه كه ميشه اينو از نمرانش وحشتناك بالاش فهميد. حالا SM3 خوب نبود مگه اسپيلبرگ همه فيلم هاش خوب بوده ؟ يا اينهمه كارگردان بزرگ مثل برايان سيگر , الكس پورياس و .... ديگه.
در ضمن بايد بگم در كنار Charles Roven , كريستوفر متزن هم تهيه كنندست. فيلم هم توسط بهترين استوديو حال حاضر هاليوود يعني Legendry ساخته ميشه ( TDK , Watchmen ). بودجه فيلم هم 100 ميليون كه گفتند مثل Watchmen قراره بالاتر بره.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!
به نظر من که سم ریمی، کارگردان خیلی خوبی هست البته اگه Spiderman 3 را نادیده بگیریم. مخصوصا اینکه از نظر من Spiderman 2 یکی از بهترین فیلمهایی است که توی چند سال اخیر ساخته شده (فیملهای ساخته شده از روی Comic البته) فیلم Drag Me To Hell هم که به عنوان یک فیلم ترسناک نقدهاش خیلی عالی بود (امتیاز 83 در MetaCritic). تو روزگاری که معمولا فیلمهایی که قراره بر اساس بازی ساخته بشه را میدن به کارگردانهای درجه چندم، وجود امثال سم ریمی خودش غنیمتیه :D

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
5سال پروژه رو طول دادن آخرش هم دادن به کسی که یه پروژه ی کوچک مثل Spiderman رو هم نتونست خوب بسازه! در کل به همه علاقمندان wow تسلیت میگم !! -.-

فعلا

سلام!
به نظر من که سم ریمی، کارگردان خیلی خوبی هست البته اگه Spiderman 3 را نادیده بگیریم. مخصوصا اینکه از نظر من Spiderman 2 یکی از بهترین فیلمهایی است که توی چند سال اخیر ساخته شده (فیملهای ساخته شده از روی Comic البته) فیلم Drag Me To Hell هم که به عنوان یک فیلم ترسناک نقدهاش خیلی عالی بود (امتیاز 83 در MetaCritic). تو روزگاری که معمولا فیلمهایی که قراره بر اساس بازی ساخته بشه را میدن به کارگردانهای درجه چندم، وجود امثال سم ریمی خودش غنیمتیه :D
ریمی خودش کارگدان درجه هزارم هست، ما به زیر جکسون راضی نبودیم !

فعلا

Last edited by a moderator:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري

فعلا
واقعا من اين تاپيك هاي سينمايي توي BC ميبينم لذت مي برم. بيچاره ريمي شد درجه چندم. بعدشم چه طوري فيلمي كه ركورد سرگرمي جهان توي زمان خودش زد شد كوچيك خدا داند !!!

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
اسپایدر من یک فیلم کوچک بوده با اون fanbase کمیک بوک ها و کارتون ها و بوجه های 200 میلیونی ولی فیلمی که از یک بازی با 10میلیون کاربر ساخته میشه یک فیلم عظیمه:eek:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

حالا کی نظر شما رو خواست. شما که راضی نیستین خدایی ***این که برین فیلمشو ببینین.

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
واقعا من اين تاپيك هاي سينمايي توي BC ميبينم لذت مي برم. بيچاره ريمي شد درجه چندم. بعدشم چه طوري فيلمي كه ركورد سرگرمي جهان توي زمان خودش زد شد كوچيك خدا داند !!!
رکورد سرگرمی جهان؟ لوولل ، کجا اعلام کردن همچین رکوردی رو ؟
nmje6t.gif

فعلا

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
خدا بگم چیکارتون کنه هر دفعه میبینم میگید Spiderman 3 فیلم بدی بود جیگرم کباب میشه...من Spiderman 3 بخاطر James Franco در نقش Green Goblin خیلی دوست دارم.....:biggrin1:

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
حالا کی نظر شما رو خواست. شما که راضی نیستین خدایی ***این که برین فیلمشو ببینین.
اوه اوه چقدر تعصب دارین شماها روی سم ریمی! خوبه حالا کارگردان بزرگی هم نیست!
داریم دورهمی بحث میکنیم دیگه، نمیخوایم دعوا کنیم که .. شما نظرت رو میگی منم نظرم رو !!
الان شما فن‌ه سم ریمی هستی آیا؟

فعلا

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نه من تایید می‌کنم :D از نظر من ریمی کارگردان مناسب این‌کار نیست :D
اولا اصلا برا من ملاک این نیست که یه فیلم بیاد گیشه رو بترکونه تا بشه موفق، ارزشی که فیلم داره برای من ملاک موفقیته... حالا ممکنه تز من مورد دار باشه.
ساختن یه فیلم توخالی از یه کامیک‌ توخالی کار شاخی نیست، زک اسنایدر خوشحال هم میتونه این‌کار رو بکنه :D خصوصا وقتی میایم می‌بینیم اصلا پتانسیل کار ادامه دار رو نداره و بعد یه مدت ته میکشه میسوزه، نمونش رو در عنکبوت 3 دیدیم :D
البته فقط یه مغز اپسیلونی میگه SP 2 فیلم لذت‌بخشی نبود، ولی من به WoW بیشتر از یه اثر Good Time نگاه می‌کنم و با این سطح انتظار، ریمی رو مناسب این‌کار نمیدونم.
بطور خلاصه،‌ سم ریمی هرچقدرم خوب کار کنه،‌ پتانسیل ساخت WoW رو درش نمی‌بینم
اخوی، کامیونتی یعنی محل تبادل نظر،‌ حالا یکی میاد مث ممد آئورلیانو جوک میگه :D به اون گیر بدی مشکل نداره

بحث رو می‌بریم تو Movie Center

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اوه اوه چقدر تعصب دارین شماها روی سم ریمی! خوبه حالا کارگردان بزرگی هم نیست!
داریم دورهمی بحث میکنیم دیگه، نمیخوایم دعوا کنیم که .. شما نظرت رو میگی منم نظرم رو !!
الان شما فن‌ه سم ریمی هستی آیا؟
فعلا
برادر تو اصلا سم ریمی میشناسی در موردش پست میدی؟؟؟...
اول برو کمی در مورد گذشته اش و چه کارهایی کرده بخون بعد بیا بگو بزگ هست یا نیست.....

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
نه من تایید می‌کنم :D از نظر من ریمی کارگردان مناسب این‌کار نیست :D
اولا اصلا برا من ملاک این نیست که یه فیلم بیاد گیشه رو بترکونه تا بشه موفق، ارزشی که فیلم داره برای من ملاک موفقیته... حالا ممکنه تز من مورد دار باشه.
ساختن یه فیلم توخالی از یه کامیک‌ توخالی کار شاخی نیست، زک اسنایدر خوشحال هم میتونه این‌کار رو بکنه :D خصوصا وقتی میایم می‌بینیم اصلا پتانسیل کار ادامه دار رو نداره و بعد یه مدت ته میکشه میسوزه، نمونش رو در عنکبوت 3 دیدیم :D
البته فقط یه مغز اپسیلونی میگه SP 2 فیلم لذت‌بخشی نبود، ولی من به WoW بیشتر از یه اثر Good Time نگاه می‌کنم و با این سطح انتظار، ریمی رو مناسب این‌کار نمیدونم.
بطور خلاصه،‌ سم ریمی هرچقدرم خوب کار کنه،‌ پتانسیل ساخت WoW رو درش نمی‌بینم

اخوی، کامیونتی یعنی محل تبادل نظر،‌ حالا یکی میاد مث ممد آئورلیانو جوک میگه :D به اون گیر بدی مشکل نداره

بحث رو می‌بریم تو Movie Center
بلیزارد چند سالی هست وسواس داره که کار فیلم رو به کسی نده که کلا خاطره خوب بازی رو خراب کنه، اگه پی‌گیر بوده باشی اولین گزینه ای که رو کردن پیتر جکسون بود که اون موقع برا فیلم کینگ کونگ از پروژه خارج شد.
در کل من به دوتا بازی امید داشتم که وقتی فیلم بشن عالی از آب در بیان / یکی مکس پین بود که تر زدن بهش - یکی هم همین وارکرافت که اینم فکر نمیکنم بتونه فیلم ماندگاری بسازه! شاید تو همون زمان اکران یکم مخاطب جذب کنه ولی یز شاهکاری در نمیاد و کلا چیز میشه توش میره!

فعلا

برادر تو اصلا سم ریمی میشناسی در موردش پست میدی؟؟؟...
اول برو کمی در مورد گذشته اش و چه کارهایی کرده بخون بعد بیا بگو بزگ هست یا نیست.....
نه متاسفانه، شرمنده‌ام! فقط شما میشناسید!
به غیر از سری Spiderman و خانه وحشت(!) کار مهم دیگه‌ای داشته ؟

فعلا

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
مثل اینکه این فیلم قراره وحشتناک از تکنولوژی CGI استفاده کنه. تا انجایی هم که من دیده بودم داستان فیلم در رابطه با زندگی یک اورک هست، شاید ترال و شاید هم براکسل و یا براکسیگار از نبرد باستانیان؟

من به شخصه دوست دارم مدیو، انگوین، رونین و لیچ کینگ رو با هم ببینم!! خود آرتاس رو نه ها، چون من اساسا Lucifer هستم و از کورپت شدن آرتاس خیلی خوشم میاد.

پ.ن:اصلا کاشکل جای فیلم خود بلیزارد یک فیلم CG مثل ACC ازش میساخت، از همه خفن تر میشد!!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

FashisT

کاربر سایت
Sep 26, 2005
109
مثل اینکه این فیلم قراره وحشتناک از تکنولوژی CGI استفاده کنه. تا انجایی هم که من دیده بودم داستان فیلم در رابطه با زندگی یک اورک هست، شاید ترال و شاید هم براکسل و یا براکسیگار از نبرد باستانیان؟

من به شخصه دوست دارم مدیو، انگوین، رونین و لیچ کینگ رو با هم ببینم!! خود آرتاس رو نه ها، چون من اساسا Lucifer هستم و از کورپت شدن آرتاس خیلی خوشم میاد.

پ.ن:اصلا کاشکل جای فیلم خود بلیزارد یک فیلم CG مثل ACC ازش میساخت، از همه خفن تر میشد!!:biggrin1:
از نظر داستانی که از همون خط اصلی داستان شروع میکنن که از اتفاقهای قبل از جنگ‌های اصلی شروع میشه و جهان Azeroth شکل میده و میاد جلو تا برسه به جنگها و در آخر تا جایی که الان داستان وجود داره یعنی lich king! که همون یه تریلوژی ازش در میاد!
تازه الان داره بلیزارد فکر میکنه که داستان رو توی WOW ادامه بده و برسه خود سارگراس ! چون اگه بدونی سه Demon اصلی لژیون تو WOW حضور دارن و کشته شدند و از لژیون فقط خود سارگراس مونده!
بعید هم نیست بلیزراد با پول بیشتر به جیب زدن داستان رو ادامه بده! تازه همین مدیو هنوز بحث سر خودش و اون عصای معروفش هم هست که هنوز ناتمام مونده!

فعلا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر