Multi Platform Saints Row

be8f254ef25c5a40ac8b395ed4fc6033.jpg

162995627418215774.png
image (4) (1) (2).png

پس از گذشت هشت سال از انتشار نسخه‌ی چهارم سری Saints Row، بالاخره ریبوت این سری در مراسم افتتاحیه گیمزکام معرفی شد.
در این نسخه قرار است شاهد ماجراجویی جدید با گروهی جدید و مستقل از نسخه‌های قبلی باشیم.
گروه Saints در این ریبوت از پایین‌ترین نقطه شروع کرده تا با درگیری با گروه‌های دیگر جایگاه خود را در دنیای این بازی بالا ببرند.

image (3).png

۱. بازی در شهر سانتو لسو جریان خواهد داشت که بی‌شباهت به آریزونا نیست.
۲. برای شخصی سازی کاراکتر خود به یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های شخصی‌سازی که در یک بازی اپن‌ورلد دیده شده دسترسی دارید.
۳. اعضای گروه Saints کاملا جدید خواهند بود و خبری از کاراکترهای نسخه‌های قبل نیست.
۴. با پیشرفت در بازی می‌توانید بیزینس‌ها و املاک مختلفی را خریداری کنید. تعیین محل بیزینس‌ها هم به بازیکن سپرده شده.
۵. گروه‌های دیگری نیز با خصوصیات منحصر به فرد در سانتو لسو حضور دارند که سعی در جلوگیری از پیشرفت شما خواهند داشت.
۶. بخش داستانی بازی به صورت Co Op قابل بازی خواهد بود.

image (1).png

05.SAINTS_ROW_Self_Made_Lineup_4K.jpg 04.SAINTS_ROW_Marshall_Flashpoint_4K.jpg 03.SAINTS_ROW_Hot_Pursuit_4K (1).jpg
02.SAINTS_ROW_Santo_Ileso_Sunset_Alley_4K.jpg 01.SAINTS_ROW_Custom_Buggy_Super_Jump_4K.jpg

image (2).png

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
انصافا جا خوردم برای 6 ماه دیگه تاریخ زدن + گیمپلی نشون دادن.

و خیلی هم خوب بود گیمپلیش...

فقط آیا دیگه کاراکتر کاستومیزیشن نداریم؟ :| 90 درصد جذابیت SR بخاطر ساخت کاراکتر هاش بود :|
داره
2021-08-26_1-11-26.jpg

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
تاپیک آپدیت شد.

واکنش‌ها نسبت به تریلر دیشب بین Community فنای Saints Row خیلی منفی بوده و اکثرا از تریلر CG و تیپ هیپستری گروه Saints که بی‌شباهت به واچ‌داگزهای اخیر نیست ایراد گرفتن. من که به شخصه خوشم اومد و به نظرم Volition محصول نهایی خوبی تحویل میده. بالاخره همیشه نمیشه تو گذشته زندگی کرد و ۸ سال پیش خیلی چیزا تغییر کرده و این سری هم باید با توجه به گذشت زمان تغییراتی می‌کرد.
با این حال به نظرم نحوه‌ی Presentation ایراد داشت و این موضوع از اینکه بیننده‌ها فکر میکردن دیگه نمیشه کاراکتر ساخت مشهود بود. به نظر بهتر بود بعد از این زمان Development طولانی گیم‌پلی بیشتری نشون می‌دادن.

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
بازی رو واقعا بد نمایش دادن. اطلاعاتی که خارج از نمایش دیشب اومده واقعا خبر از یه بازی باحال میده، ولی تریلری که نشون دادن شما تا لحظه‌ای که اسم آخرش رو نمیدیدی نمیفهمیدی این یه SR هست.
فقط همچنان اصلا از طراحی شخصیتا خوشم نمیاد. درسته توی نسخه‌های سوم و چهارم طراحیا کارتونی‌تر شده بودن، ولی به نظرم باحال بودن و همچنان میتونستی بفهمی که اینا یه گنگ badass هستن. شخصیتای ریبوت بیشتر شبیه چندتا تینیجر به نظر می‌رسن.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
^^^
پیرو حرف دوستمون منم با استایل گروه اصلی اصلا حال نکردم. خیلی انگار 4 تا رندوم تینیجر رو اوردن برای شخصیتای اصلی... اصلا اون کاریزما و تیپ و استایل و ابهت گنگ های نسخه های قدیمو نداشتن

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
^^^
پیرو حرف دوستمون منم با استایل گروه اصلی اصلا حال نکردم. خیلی انگار 4 تا رندوم تینیجر رو اوردن برای شخصیتای اصلی... اصلا اون کاریزما و تیپ و استایل و ابهت گنگ های نسخه های قدیمو نداشتن
دقیقا انگار سعی کردن خیلی Politically Correct و تینیجر پسند باشن. امیدوارم خود بازی اینطور نباشه چون روح SR چیز‌ دیگه‌ای بود.

• Like
Reactions: Clueless

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
لااقل صدا پیشه کن صدا پیشه جانی گت بود که احتمالا از یار های اصلی هست و اون خانمی که با راکت لانچر شلیک کرد کرکتر ما باید باشه باشه که کاستومایزیشنش دست ماست . والا بد هم‌ نبود. حالا سینت رو‌ها بیشتر تو فان مطرح هستن عمق داستانی یا شخصیت پردازی انچنانی نداشتن جانی گت و ایشا و اولگ و شاندی و کنزی شخصیت های دوست داشتنی هستن ولی انقدر داستان محور نیست سری . من با این رنگ خاصی که دیدم اون گنگ داشت حس سینت رو ۲ رو اگر بتونن با سه داشته باشن عالیه فقط از تکنو بازی مسخره بازی واچ داگز دور بمونن ضمنا سینت رو چهار هم فان بود ولی من کمتر از سه و دو دوستش داشتم چون دو و سه سعی میکردن کلون های خوب gta سن اندریاس باشن تا حدودی حالا کلا جی تی ا ها ولی چهار خیلی خاکی رفت برای همین خودشون هم سه رو‌ریمیک کردن نه چهار رو . تیم تیم خلاقی است میتونه شخصیت های بامزه در بیاره اگر شوتر و درایوینگ و کاستومایزیشن‌و‌اکسپلورریشن رو خوب دربیارن کافیه. میتونن بازی خوب بسازن این تیم .

خودم طرفدار سرسخت سری هستم از یک و دو و‌سه و‌چهار و ریمیک‌ و فرار از جهنم‌همه رو نسخه‌های اوجی دارم و بازی میکنم مخصوصا سه‌ریمیک‌ . ولی اینکه بخاطر یک‌کلاه خود خنده دار بیاییم بگیم اینا گنگستر نیستن یا موهاشون اصلاح ساید کاتی داره و حالا تیپ تین ایجری و .... سینت رو‌نیست خیلی اشتباهه . تمام اوت فیت های قسمت سه و چهار موز و زامبی و شوالیه و ربات و عروسک خنده دار و کله‌خرس و سگ و ماشین های ببری و پاندایی و تفنگ بوقی و شیپور‌و‌پیرانایی و ... حتی دو هم‌ همینطور‌بود منتهی کمتر ولی سیلی نس و حماقت بار بودن و کاستوم های مسخره و ست پیس های ابله هانه (سکانس‌ اغازین‌قسمت سوم ) ذات سینت است چطور میگن حالا انگار سینت رو قبلی هل بلید بوده درباب مشکلات روانی و سوشال اینجاستس بوده و داستان بسیار واقع گرایانه و ... من این‌بحث رو کلا قبول‌ندارم رد میکنم و‌بینهایت هم‌طرفدار سری هستم معتقدم تیم سازنده همیشه جذابیت های سری سینت رو حفظ کرده

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
^^^
چیزی که در نظر نمیگیرین اینه که طراحی این کاراکترا از قصد جوری بوده که مثل چندتا خلاف‌کار تازه‌کار و رندوم تینیجر به نظر برسن. :D چون اوایل بازی تقریبا به عنوان یه Nobody شروع میکنن و راه طولانی‌ای دارن تا به گروه قبلی برسن.
تو SR3 رسما گروهشون تبدیل به یه برند شده بود و اعضای سینتس همشون یه پا سلبریتی شده بودن. تو ۴ هم که باس رییس جمهور آمریکا شد و دنیا رو نجات داد. :D اصلا قابل مقایسه نیستن با این گروه جدید که تازه اول راهن.

spartanX

کاربر سایت
Jul 7, 2021
285
نمایش خوب نبود اما از ولشن هرچه رسد نیکوست🤩
امیدوارم بازم با شوخی ها و دیالوگ های دیونه وارش حسابی بخندوندونتمون
خیلی وقت بود منتظر معرفی نسخه جدید بودم امیدوارم تغییرات طبق روال کار استدیو مثبت و رو به جلو باش
دمت گرم محمدعلی خسته نباشی

• Like
Reactions: Mohammad@li

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
من همیشه با ریبوت شدن بازی ها به شدت مخالفم ؛ چون مثل اینه که هر چیزی تو بازی های قبلی ساختی رو بریزی دور و از صفر شروع کنی
ولی بعضی ریبوت ها همیشه هم بد نبودن مثل God of War که اومد سبک و فضای بازی رو کلا عوض کرد ولی در عین حال داستان نسخه های قبلی رو ادامه داد (هر چند میدونم ربطی به Saints Row نداره :|)

در مورد Saints Row هم بنظرم ریبوتش تصمیم خوبی بوده چون نسخه IV بشدت تخیلی شده بود و خوب نبود که بازی رو به اون شکل ادامه بدن و داستانش هم دیگه کشش نداشت
و بر خلاف نظر خیلیا من از نمایش های بازی خیلی خوشم اومد و بنظرم کاملا اون سبک فان و فانتزی سری رو داره و کلیت بازی هم ترکیبی از نسخه دوم و سوم بنظر میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر