Multi Platform Saints Row

be8f254ef25c5a40ac8b395ed4fc6033.jpg

162995627418215774.png
image (4) (1) (2).png

پس از گذشت هشت سال از انتشار نسخه‌ی چهارم سری Saints Row، بالاخره ریبوت این سری در مراسم افتتاحیه گیمزکام معرفی شد.
در این نسخه قرار است شاهد ماجراجویی جدید با گروهی جدید و مستقل از نسخه‌های قبلی باشیم.
گروه Saints در این ریبوت از پایین‌ترین نقطه شروع کرده تا با درگیری با گروه‌های دیگر جایگاه خود را در دنیای این بازی بالا ببرند.

image (3).png

۱. بازی در شهر سانتو لسو جریان خواهد داشت که بی‌شباهت به آریزونا نیست.
۲. برای شخصی سازی کاراکتر خود به یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های شخصی‌سازی که در یک بازی اپن‌ورلد دیده شده دسترسی دارید.
۳. اعضای گروه Saints کاملا جدید خواهند بود و خبری از کاراکترهای نسخه‌های قبل نیست.
۴. با پیشرفت در بازی می‌توانید بیزینس‌ها و املاک مختلفی را خریداری کنید. تعیین محل بیزینس‌ها هم به بازیکن سپرده شده.
۵. گروه‌های دیگری نیز با خصوصیات منحصر به فرد در سانتو لسو حضور دارند که سعی در جلوگیری از پیشرفت شما خواهند داشت.
۶. بخش داستانی بازی به صورت Co Op قابل بازی خواهد بود.

image (1).png

05.SAINTS_ROW_Self_Made_Lineup_4K.jpg 04.SAINTS_ROW_Marshall_Flashpoint_4K.jpg 03.SAINTS_ROW_Hot_Pursuit_4K (1).jpg
02.SAINTS_ROW_Santo_Ileso_Sunset_Alley_4K.jpg 01.SAINTS_ROW_Custom_Buggy_Super_Jump_4K.jpg

image (2).png

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من قبلا تو جمع های خودمونی با بچه ها گفته بودم اینجا هم میگم به نظرم سینتز رو باید توهین آمیز باشه :D باید به عقاید به طرز فکر به گرایش به اقلیت های مختلف توهین کنه طوری که توی دوتا کشور ممنوعش کنن مثل نسخه های قبلی :D در غیر این صورت به نظر من که اصلا این ریبوت ارزش و اعتبار نداره :D

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
واقعا اعضای استودیو این قصه های که میگن باور دارن ؟
Characters you want to invite into your livingroom :lol: :lol::lol:

charismatic murder machine :lol::lol::lol:
View attachment 222071
badass:lol::lol::lol:
View attachment 222072

Kevins shirtless we don’t know why and he wants to be a top chef :lol::lol::lol:
View attachment 222073

خیلی فاجعه است~X(

گرافیک بازی در حد gta v ~X(
View attachment 222074
دوست من بله بله ولشن استاد شخصیت های بامزه و خنده داره .اولاگ یک شخصیت جانبی تو سری هست کلی دیالگو های خنده داره تک داره - این عکس رزلوشن پایینه از روی ویدیو.گرفیتید ویدیو 4k بیت ریت بالاش در GAMERSYDE است اتفاقا گرافیک خاص و استایل خاص زیبایی داره -حتی بازی ماموران اشوب هم که چند سال پیش کار کردن موتور سینت توسعه یافته بود استایل گرافیکی بسیار خوبی داشت مننتهی خود بازی ضعیف بود. اتفاقا استایل جذابی داره سینت ها همیشه جذاب بودند فاجعه از کجا میدونید ؟ ایا بازی عرضه شده ؟ آیا کسی ریویو داده ؟ اجازه بدید بازی عرضه بشه بعد . تیم سینت ولشون کار بلد هستند . شاندی مثلا قیافه اش یا هیکلش به بد اس میخورد؟؟ ولی بد اس بود ! اجازه بدید بازی بیاد ببینیم چطور هستن . من نظر مثبتی دارم .

• Smile
Reactions: Capitan_shepard

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
دنیا جای مزخرفی شده با این کلاه گربه ای ها و نمیدونم گی بودنا و تینیجرا رو خفن نشون دادن و .... کلا دارن برا بچه 15 ساله ها گیم میسازن....من خودم شخصا همچین بازی رو پلی بدم شرفی برام نمیمونه

با این حال که عاشق نسخه های قبلیش بودم

• Like
Reactions: simplexcomic96

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
دوست من بله بله ولشن استاد شخصیت های بامزه و خنده داره .اولاگ یک شخصیت جانبی تو سری هست کلی دیالگو های خنده داره تک داره - این عکس رزلوشن پایینه از روی ویدیو.گرفیتید ویدیو 4k بیت ریت بالاش در GAMERSYDE است اتفاقا گرافیک خاص و استایل خاص زیبایی داره -حتی بازی ماموران اشوب هم که چند سال پیش کار کردن موتور سینت توسعه یافته بود استایل گرافیکی بسیار خوبی داشت مننتهی خود بازی ضعیف بود. اتفاقا استایل جذابی داره سینت ها همیشه جذاب بودند فاجعه از کجا میدونید ؟ ایا بازی عرضه شده ؟ آیا کسی ریویو داده ؟ اجازه بدید بازی عرضه بشه بعد . تیم سینت ولشون کار بلد هستند . شاندی مثلا قیافه اش یا هیکلش به بد اس میخورد؟؟ ولی بد اس بود ! اجازه بدید بازی بیاد ببینیم چطور هستن . من نظر مثبتی دارم .
هر کسی نظری داره و نظر شما هم قابل احترام :x
اما 4 سال پیش agents of mayhem به یه شکست هنری و تجاری بزرگ تبدیل شد
Volition suffers major layoffs after Agents of Mayhem flops - GameZone
چیزی که از تریلر بازی مشخص اشتباهات خودشون درس نگرفتن که هیچ چند قدم جلو تر رفتن
1630140170456.png

-------------
گرافیک هنری هم شما دوست داری باز هم نظر شماست و قابل احترام :x
اما گرافیک فنی در حد gta v نسل 8

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
هر کسی نظری داره و نظر شما هم قابل احترام :x
اما 4 سال پیش agents of mayhem به یه شکست هنری و تجاری بزرگ تبدیل شد
Volition suffers major layoffs after Agents of Mayhem flops - GameZone
چیزی که از تریلر بازی مشخص اشتباهات خودشون درس نگرفتن که هیچ چند قدم جلو تر رفتن
View attachment 222081

-------------
گرافیک هنری هم شما دوست داری باز هم نظر شماست و قابل احترام :x
اما گرافیک فنی در حد gta v نسل 8
درود اینا هم نظر خودشون رو دارن از این صحبت ها زیاد میشه - سینت رو 3 رو خیره کننده ریمستر کردن یک تیم دیگه هم بود باهاوشون برای ریمستر ولی گرافیک 3 ریمستر بسیار خوب درامده به قول دیجیتال فاندری یکی از بهترین ریمستر هاست که تقریا ریمیک است -فکر نمیکنم اشتباه میهیم رو تکرار کنن فرمول میهم اصلا سینت رو نبود . سینت رو فرمول خودش رو داره اصلا چیزی دیگه است . راست میگه هیتر همیشه تنفر داره درست میگه .it is not for me میم ؟ زیاد سینت رو رو نباید جدی گرفت مگر بازی که با تفنگش ماهی پیرانا شلیک میکنی ادم ها رو میخوره یا با جاروی جادوگری پرواز میکنی در حالی که لباس سوسیس تنته قراره تفکر در بیاد؟ تفکر و تعقل و داستان کجای فرمول سینت بوده شما نشون من بده من قبول میکنم . گرافیک فنی خوبی داره HDR صحرا و افکت ها خوب در آمدن نسخه gamersyde رو ببینید با بیت ریت بالا گرافیکش قشنگ در امده. ضمنا این بنده خداها رفتن چهار رو مسیر متفاوت چون نه میخواستن نه میتونستن با GTA رقابت کنن من خودم سینت دو و 3 رو بیشتر دوست دارم اگر فقط ازجنبه بازی Gta clone بهش نگاه کنم برای من سرگرم کننده تر هستن از هرلحاظی .
دنیا جای مزخرفی شده با این کلاه گربه ای ها و نمیدونم گی بودنا و تینیجرا رو خفن نشون دادن و .... کلا دارن برا بچه 15 ساله ها گیم میسازن....من خودم شخصا همچین بازی رو پلی بدم شرفی برام نمیمونه

با این حال که عاشق نسخه های قبلیش بودم
دوست من تمام قبلی ها هم که کلاه گربه ای خوکی و گرازی و زامبی و ....داشت مگر نداشت ؟ چی میپوشیدیم در سینت های قبلی ؟ کاستوم هاش که همیشه ابلهانه بودن.

• Like
Reactions: Mohammad@li

RichesUNique

کاربر سایت
Jun 28, 2008
1,088
درود اینا هم نظر خودشون رو دارن از این صحبت ها زیاد میشه - سینت رو 3 رو خیره کننده ریمستر کردن یک تیم دیگه هم بود باهاوشون برای ریمستر ولی گرافیک 3 ریمستر بسیار خوب درامده به قول دیجیتال فاندری یکی از بهترین ریمستر هاست که تقریا ریمیک است -فکر نمیکنم اشتباه میهیم رو تکرار کنن فرمول میهم اصلا سینت رو نبود . سینت رو فرمول خودش رو داره اصلا چیزی دیگه است . راست میگه هیتر همیشه تنفر داره درست میگه .it is not for me میم ؟ زیاد سینت رو رو نباید جدی گرفت مگر بازی که با تفنگش ماهی پیرانا شلیک میکنی ادم ها رو میخوره یا با جاروی جادوگری پرواز میکنی در حالی که لباس سوسیس تنته قراره تفکر در بیاد؟ تفکر و تعقل و داستان کجای فرمول سینت بوده شما نشون من بده من قبول میکنم . گرافیک فنی خوبی داره HDR صحرا و افکت ها خوب در آمدن نسخه gamersyde رو ببینید با بیت ریت بالا گرافیکش قشنگ در امده. ضمنا این بنده خداها رفتن چهار رو مسیر متفاوت چون نه میخواستن نه میتونستن با GTA رقابت کنن من خودم سینت دو و 3 رو بیشتر دوست دارم اگر فقط ازجنبه بازی Gta clone بهش نگاه کنم برای من سرگرم کننده تر هستن از هرلحاظی .

دوست من تمام قبلی ها هم که کلاه گربه ای خوکی و گرازی و زامبی و ....داشت مگر نداشت ؟ چی میپوشیدیم در سینت های قبلی ؟ کاستوم هاش که همیشه ابلهانه بودن.
حداقل با 4 تا بچه بازی نمیکردیم طرف گولاخی بود برای خودش

• Like
Reactions: simplexcomic96

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
Kevins shirtless we don’t know why and he wants to be a top chef :lol::lol::lol:
View attachment 222073
همینکه با عقل جور در نمیاد یعنی Saints row ـیه :-" :D

شباهتش با فورتنایتو درک نکردم، محیط و گرافیک بازی که شباهتی به فورتنایت نداره و تقریبا تو همون فاز نسخه های قبلی هست فقط بدون تمرکز رو رنگ بنفش، شخصیتا شاید به فورتنایت شباهت پیدا کنن یکم اما کی شخصیتای Saints row رئال بودن که الان بخوان ریلیستیک باشن، فک کنم بیشترش برمیگرده به همون شخصیت اصلی که شبیه اسکینای فورتنایت هست که اونم میتونی خودت بسازی شخصیتشو یک گولاخ سیکس پک بزاری جاش تا کاریزماتیک شه :D

بنظرم تا منتشر نشه و شخصیت پردازی و دیالوگا و فان بودنش مشخص نشه نمیشه قضاوت کرد، بیشتر از این میترسم گند بزنن تو اون Offensive بودن همیشگیه بازی و پاستوریزش کنن.
اکشنشم نسخه سوم بنظرم یکی از بهترین شروعا رو داشت، این اگه در همون حد هندی و شخمی تخیلی نباشه قبول نیست :D

آخرین ویرایش:

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,092
نام
MohammadAli
دیروز طی بلاگ پست جدیدی اطلاعات جدیدی از بازی منتشر کردند که اینجا مرورشون میکنیم:
  • گروه Saints اوایل بازی یه سری مبتدی هستند که میخان تازه راه جرم و جنایت و شروع کنن. و با پیشرفت امپراطوریشون از لحاظ ظاهری تغییر خواهند کرد.
  • با جلو بردن بازی و تشکیل گروه Saints کم کم رنگ بنفش هم به یونیفورمشون و املاکشون راه پیدا میکنه.
  • باز تاکید کردن که بهترین سیستم ساخت و شخصی‌سازی کاراکتر رو در تمام این سری این نسخه داره.
  • مثل Saints Row 2 دوباره لباس‌های لایه ای برگشتن. (برای مثال کت یا هودی و پیراهن رو جدا میتونید انتخاب کنید قابلیتی که تو ۳ و ۴ نبود)
  • از لحاظ شخصی‌سازی ماشین هم آپشن‌های خیلی زیادی در اختیار پلیر گذشتن.
  • قابلیت تجربه کراس جن Co Op بدون هیچ صبری در لابی بین پلیرها هست یعنی برای مثال پلیرای PS4 میتونن با PS5 بازی کنند.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
دلیل این همه هیتی که داره دریافت میکنه رو نمیفهمم واقعا.
الان همین دوتا تریلر بالا کلی دیسلایک داره تو چنلای مختلف بعد کامنتا رو میخونی اکثرا مثبته نظرات، بقیه هم میگن چرا کاستومایز کارکتر و ماشینا رو نشون نمیدید.
بازی دو ماه نشده معرفی شد تاریخ عرضه گرفته تریلر گیمپلی گرفته نمیدونم چه انتظاری دارن مردم دیگه :D
درایوینگو فیزیک ماشینش که خوب بنظر میرسید شهرشم انگار تنوعش زیاده و مرده بنظر نمیرسه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دلیل این همه هیتی که داره دریافت میکنه رو نمیفهمم واقعا.
الان همین دوتا تریلر بالا کلی دیسلایک داره تو چنلای مختلف بعد کامنتا رو میخونی اکثرا مثبته نظرات، بقیه هم میگن چرا کاستومایز کارکتر و ماشینا رو نشون نمیدید.
بازی دو ماه نشده معرفی شد تاریخ عرضه گرفته تریلر گیمپلی گرفته نمیدونم چه انتظاری دارن مردم دیگه :D
درایوینگو فیزیک ماشینش که خوب بنظر میرسید شهرشم انگار تنوعش زیاده و مرده بنظر نمیرسه.
دقیقا. منم خیلی داره از بازی خوشم میاد. یک کاستومیزیشن مریض و کاملم داشته باشه که دیگه تمومه :D
البته density شهر رو باید ببرن بالا. خود npc ها بنظرم خیلی جالب و متنوع بنظر میان ولی شهرش خیلی بیروحه هنوز بنظرم. تو همین تریلر اخیر یجا میگه این منطقه شهر خیلی شلوغه، ولی توی ویو از بالا تعداد ماشینا اندازه انگشتای یک دسته :D

در کل خوشم اومده منم و حس میکنم یکم زیادی دارن هیت میدن به این بازی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر