Multi Platform Saints Row : The Third

saints_row_the-Third.jpg

Developer : Volition, Inc
Publisher : THQ
Genre : Modern Sandbox Action Adventure
Release Date : Nov 15, 2011​

Saints%20Row%20The%20Third.jpg

Saints Row نیز یکی از عناوینی بود که برای مقابله و نیز بهره برداری از تب فراگیر GTA عرضه شود و شاید آن را بتوان موفق ترین رقیب شاهکار R* بر شمرد که با وام گرفت المان های سری GTA و اضافه کردن جوی شاد و دارای المان های طنز بسیار و نیز عناصر اغراق آمیز در گیم پلی طرفداران زیادی برای خود به دست آورد و شماره ی دوم آن ینز در سال2008 منتشر شد و باز هم با بازخوردهای مناسبی رو برو شد ولی البته پورت ضعیف نسخه ی PC باعث عدم اقبال از نسخه ی این پلتفورم شد .

حال The Third قرار است برای اولین بار SR را در قامت یک iP درجه یک و بزرگ معرفی کند و این از سرمایه گذاری و تبلیغات عظیم THQ برای آن در E3 2011 کاملا مشخص است و همچنین تحسین هایی که منتقدین و کسانی که بازی را تجربه کرده اند از آن بر زبان آورده اند .

به شخصه امید زیادی به این عنوان نداشت اما دیدن Walk Through بازی که دیروز منتشر شد من را نیز به جمع هواداران بازی اضافه کرد !

المان های دیوانه وار اضافه شده به گیمپلی نظیر اجرای فنون کشتی کچ روی مردم عادی در خیابان یا پرواز با جت عموذ پرواز و قتل عام مردم آنقدر جذاب بود که SR : The Third را به یک تجربه ی کاملا متفاوت از GTA تبدیل کند !

به هیچ وجه ویدئوی زیر را از دست ندهید .

Saints Row The Third Open World Gameplay Footage

منم بازی رو گرفتم و 20 درصدیشو بازی کردم ، بازی خیلی خوبیه و اصلا نباید اونو با GTA مقایسه کرد چون سبکشون یکی نیست من از 10 بهش 8 میدم . در ضمن مطمعنم نسخه بعدی این بازی یک رقیب جدی برای بازی های دیگه سبک خودش مثل GTA خواهد بود .

منم بازی رو گرفتم و 20 درصدیشو بازی کردم ، بازی خیلی خوبیه و اصلا نباید اونو با GTA مقایسه کرد چون سبکشون یکی نیست من از 10 بهش 8 میدم . در ضمن مطمعنم نسخه بعدی این بازی یک رقیب جدی برای بازی های دیگه سبک خودش مثل GTA خواهد بود .
:))
یک بار دیگه جمله خودتو بخون...
گفتی این دوتا رو نباید با هم مقایسه کنن باز میگی هم سبکه خودش مثل جی تی ای!!!!
بابا بازی GTA سبکش OPEN WORLD بوده و سوم شخص
سینتز رو هم یک جورایی از اولین نسخه سعی داشته به جی تی ای برسه و تقلید خیلی از جی تی ای کرده و همینطور مثل GTA سبکش OPEN WORLD هست و سوم شخص اکشن مثل جی تی ای
الان کجای اینا با هم فرق داره پس چرا نباید با هم مقایسه کرد؟؟!!!

اگه این بازی جدی بود بنده به شخصه یه رقیب جدی برای gta میدونستمش حیف این ای پی
باز صد رحمت به نسخه دوم اینقدر دلقک بازی نداشت

SR کلاً همیشه هجو بود. درون مایه طنز داشت. با این شماره سوم که دیگه کلاً رسمیش کردن. به نظر من هم کاره جالب و متنوعی بود. عنوان Open World جدی زیاده. یه Franchiseـه طنز ولی خوش پرداخته Open World که الان SR جزوش حساب میشه خیلی کمه یا نیست.

خوب آخرش معلوم میشه تمام اینا فیلم بوده.
یک فیلم اکشن.
من خودمم اولین مرحله ای که داشتم میرفتم یک جورایی همچین حسی بهم دست داد که انگار یک فیلم اکشن هست.
آخرشم معلوم میشه دیگه.

همین تخیلی بودنش خیلی به هیجان بازی کمک کرده
نمیدونم چرا اونقدر از IV خوشم نیومد!!!
من اول EFLC رو بازی کردم بعد IV و فکر میکنم EFLC خیلی قشنگ تر از IV بود.
هم مراحل هیجانش بیشتر بود هم شخصیتش قیاه ی بهتری داشت آدم قیافه ی این یارو NIKO رو میبینه وحشت میکنه:دی

ولی بازم اگه از نظر هیجان بسنجیم الان چز هیجانی ترین بازی های سال 2011 هست
CoD & BF & Saints row & AC از نظر من هیجانی ترین بازی های سال بودن که اول CoD بعدش Saints row به نظرم توی این زمینه موفق تر بودند

خوب آخرش معلوم میشه تمام اینا فیلم بوده.
یک فیلم اکشن.
من خودمم اولین مرحله ای که داشتم میرفتم یک جورایی همچین حسی بهم دست داد که انگار یک فیلم اکشن هست.
آخرشم معلوم میشه دیگه.

همین تخیلی بودنش خیلی به هیجان بازی کمک کرده
نمیدونم چرا اونقدر از IV خوشم نیومد!!!
من اول EFLC رو بازی کردم بعد IV و فکر میکنم EFLC خیلی قشنگ تر از IV بود.
هم مراحل هیجانش بیشتر بود هم شخصیتش قیاه ی بهتری داشت آدم قیافه ی این یارو NIKO رو میبینه وحشت میکنه:دی

ولی بازم اگه از نظر هیجان بسنجیم الان چز هیجانی ترین بازی های سال 2011 هست
CoD & BF & Saints row & AC از نظر من هیجانی ترین بازی های سال بودن که اول CoD بعدش Saints row به نظرم توی این زمینه موفق تر بودند
1. اسپویل نکنید.

2. کجاش فیلم اکشن بود؟ مرحله آخر یه Bonus Level برای فان بودن بازی بود. مرحله آخر رو که میرید. دوباره Continue که کنید از شهر میاد. یکی از شخصیت های بازی به عنوان زامبی به گوشیتون اضافه میشه. یعنی مرده بود.

از نکته های Funـه بازی. در مرحله ی آخر شخصیت بازی هنگام Boss Fight عین Captain Zapp Brannigan از انیمیشن Futurama حرف میزنه. (که به مرحله آخر هم ربط داره). یه جا Boss هم فریاد میزنه عین DOOOOOM گفتن اون مجری فضایی توی Futurama هست.
گوینده اخبار محلی که همیشه تو رادیو بعد از ماموریت ها میگه چی شده، دقیقاً و عیناً مثل Tricia Takanawa مجری ژاپنی اخبار انیمیشن Family Guy حرف میزنه. تا موقعی که من صدا پیشه رو ندیده بودم فکر می کردم یکی هستن.

1. اسپویل نکنید.

2. کجاش فیلم اکشن بود؟ مرحله آخر یه Bonus Level برای فان بودن بازی بود. مرحله آخر رو که میرید. دوباره Continue که کنید از شهر میاد. یکی از شخصیت های بازی به عنوان زامبی به گوشیتون اضافه میشه. یعنی مرده بود.

از نکته های Funـه بازی. در مرحله ی آخر شخصیت بازی هنگام Boss Fight عین Captain Zapp Brannigan از انیمیشن Futurama حرف میزنه. (که به مرحله آخر هم ربط داره). یه جا Boss هم فریاد میزنه عین DOOOOOM گفتن اون مجری فضایی توی Futurama هست.
گوینده اخبار محلی که همیشه تو رادیو بعد از ماموریت ها میگه چی شده، دقیقاً و عیناً مثل Tricia Takanawa مجری ژاپنی اخبار انیمیشن Family Guy حرف میزنه. تا موقعی که من صدا پیشه رو ندیده بودم فکر می کردم یکی هستن.
دوست عزیز
1. مرحله ی یکی مونده به آخر بعد از اینکه همه رو میکشید میگه SAVE SHAUNDI OR Defeat killbane
وقتی میرید تا شاندی رو نجات بدید killbane فرار میکنه
بعدش میرید تو فضا دنبالش
وقت میرسید به killbane و میکشیدش یک کاتسنز میاد و یکی از اون سخره هارو برمیداره و توی شکم kill bane فرو میبره بعدش کارگردانه میاد میگه کات کات دوبارهه بگیریم خوب نشود.
بعدش شخصیت بازی از Killbane معذرت خواهی میکنه میگه ببخشید محکم زدم:دی

Last edited by a moderator:
دوست عزیز
1. مرحله ی یکی مونده به آخر بعد از اینکه همه رو میکشید میگه SAVE SHAUNDI OR Defeat killbane
وقتی میرید تا شاندی رو نجات بدید killbane فرار میکنه
بعدش میرید تو فضا دنبالش
وقت میرسید به killbane و میکشیدش یک کاتسنز میاد و یکی از اون سخره هارو برمیداره و توی شکم kill bane فرو میبره بعدش کارگردانه میاد میگه کات کات دوبارهه بگیریم خوب نشود.
بعدش شخصیت بازی از Killbane معذرت خواهی میکنه میگه ببخشید محکم زدم:دی
خوبه گفتم اسپویل نکنید. اسپویل کردن یعنی اینکه داستان بازی رو لو بدید. از این استفاده کنید:
spoiler.png

پاسختون:
همونطور که گفتم مرحله آخر یک مرحله فان بود. جزو مراحل اصلی نبود. بازی اونجایی تموم میشه که میرید Killbane رو بکشید یا Shaundi رو نجات بدید.

بعد از اینکه این کار رو می کنید، میرید که فیلم Gangsters in Space رو به یاد Gat بازی کنید. همونی که از اول بازی بعضی جاها صحبتش هست. توی شهر هم بیلبوردش هست. در اصل اون مرحله آخر یک شوخی با فرهنگ جدید هست. مثل Star Wars, Futurama و ...
اصلاً اون مرحله آخر بازی هیچ ربطی به بازی نداره. تمومش هم که می کنید و دوباره Continue می کنید، Gat به عنوان یک یار زامبی به یارهاتون اضافه میشه. این یار زامبی اضافه شدن یک رسم هست از شماره اول بازی بوده. مثلاً اون مرحله ای میرید قسمت زامبی شده ی شهر. دختره بهتون میگه که برات عادیه این همه زامبی اینجاه؟ میگیم که اگه قبلاً دیده باشیم آره. یه دوستی داشتم به نام "لین" و ادامه ی حرفتون رو قطع میکنه. Lin یک شخصیت بود که توی شماره دوم بازی می تونستید بعد از مرگش و اواخر بازی به عنوان زامبی آزادش کنید.

خوبه گفتم اسپویل نکنید. اسپویل کردن یعنی اینکه داستان بازی رو لو بدید. از این استفاده کنید:
spoiler.png

پاسختون:
همونطور که گفتم مرحله آخر یک مرحله فان بود. جزو مراحل اصلی نبود. بازی اونجایی تموم میشه که میرید Killbane رو بکشید یا Shaundi رو نجات بدید.

بعد از اینکه این کار رو می کنید، میرید که فیلم Gangsters in Space رو به یاد Gat بازی کنید. همونی که از اول بازی بعضی جاها صحبتش هست. توی شهر هم بیلبوردش هست. در اصل اون مرحله آخر یک شوخی با فرهنگ جدید هست. مثل Star Wars, Futurama و ...
اصلاً اون مرحله آخر بازی هیچ ربطی به بازی نداره. تمومش هم که می کنید و دوباره Continue می کنید، Gat به عنوان یک یار زامبی به یارهاتون اضافه میشه. این یار زامبی اضافه شدن یک رسم هست از شماره اول بازی بوده. مثلاً اون مرحله ای میرید قسمت زامبی شده ی شهر. دختره بهتون میگه که برات عادیه این همه زامبی اینجاه؟ میگیم که اگه قبلاً دیده باشیم آره. یه دوستی داشتم به نام "لین" و ادامه ی حرفتون رو قطع میکنه. Lin یک شخصیت بود که توی شماره دوم بازی می تونستید بعد از مرگش و اواخر بازی به عنوان زامبی آزادش کنید.
راستش بازم نگرفتم:دی
من الان اون دوتا رو رفتم سیو شاندی و کشتن کیلبین هی از دوباره میاد الان باید به اون یارو زنگ بزنم؟

من الان اون دوتا رو رفتم سیو شاندی و کشتن کیلبین هی از دوباره میاد الان باید به اون یارو زنگ بزنم؟[
/QUOTE]

به جان خودم 20 بار گفتیم داستان رو اسپویل نکنید! ساده ترین روش گفتن: داستان بازی رو درون پستتون لـو ندید. اگر می خواهید بخشی رو بگید که داستان رو لو میده از این استفاده کنید:
spoiler.png

نه هر چند بار هم مراحل آخر رو برید دوباره از همونجا میایید که بتونید آزاد تو بازی بچرخید و غیره. بازی بعد از اینکه به جایی می رسید که دو راه دارید و یکی رو انتخاب می کنید و انجام میدید کاملاً تموم میشه.

من الان اون دوتا رو رفتم سیو شاندی و کشتن کیلبین هی از دوباره میاد الان باید به اون یارو زنگ بزنم؟[
/QUOTE]

به جان خودم 20 بار گفتیم داستان رو اسپویل نکنید! ساده ترین روش گفتن: داستان بازی رو درون پستتون لـو ندید. اگر می خواهید بخشی رو بگید که داستان رو لو میده از این استفاده کنید:
spoiler.png

نه هر چند بار هم مراحل آخر رو برید دوباره از همونجا میایید که بتونید آزاد تو بازی بچرخید و غیره. بازی بعد از اینکه به جایی می رسید که دو راه دارید و یکی رو انتخاب می کنید و انجام میدید کاملاً تموم میشه.
آها ببخشید
نمیدونستم نباید داستان لو بره
گرفتم
فکر کردم توی بازی باید یک کاری کنی که داستان لو نره:دی:دی:دی

نظرم عوض شد ، این بازی در مقایسه با GTA حال بسیار بسیار زیادتری داد در مورد پایان بازی هم دوستمون درست میگن:
کل بازی فیلم نبوده فقط اون مرحله آخر ساخت فیلم بوده اگه دقت کرده باشید جانی هم حضور داره ( جانی اول بازی مرده )
در کل نسخه بعدی بیاد شده من میخرمش !

Last edited by a moderator:
شخصیت پردازی و نوشتن این همه خط دیالوگ فان و هوشمندانه بازی جای تقدیر داره! در کل بازیه خوش ساخیتیه و لذت داره/ماموریت ها خیلی متنوع و سر حال بیارن!
حدود 10-12 ساعت هم گیم پلی مفید داره.

آخرین ویرایش:
نظرم عوض شد ، این بازی در مقایسه با GTA حال بسیار بسیار زیادتری داد در مورد پایان بازی هم دوستمون درست میگن:
کل بازی فیلم نبوده فقط اون مرحله آخر ساخت فیلم بوده اگه دقت کرده باشید جانی هم حضور داره ( جانی اول بازی مرده )
در کل نسخه بعدی بیاد شده من میخرمش !
بابا اصلا هرکی بازی کنه یک جورایی میفهمه کلا بازیش مسخره بازیه و برای خنده هست و تخیلیه
اصلا جار میزنه که یک فیلمه
بابا اینا از اول داشتن مارو خر میکردنو فیلم برداری میکردن...
مطمئنم

---------- نوشته در 10:55 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

شخصیت پردازی و نوشتن این همه خط دیالوگ فان و هوشمندانه بازی جای تقدیر داره! در کل بازیه خوش ساخیتیه و لذت داره/ماموریت ها خیلی متنوع و سر حال بیارن!
حدود 10-12 ساعت هم گیم پلی مفید داره.
کاملا موافقم
من با تنها چیزی که خیلی تو بازی اهمیت میدم همین گیم پلی مفید هست
مثلا میبینی اسکایریم 200 ساعت گیم پلی داره (مثلا) ولی 150 ساعتش الکیه باید راه بری مثلا میگه Talk to brynjolf باز از این ور به اون ور
ولی اگه بخوایم کل صحنه های جنگشو بسنجیم شاید به 50 ساعت هم نرسه

کاملا موافقم
من با تنها چیزی که خیلی تو بازی اهمیت میدم همین گیم پلی مفید هست
مثلا میبینی اسکایریم 200 ساعت گیم پلی داره (مثلا) ولی 150 ساعتش الکیه باید راه بری مثلا میگه Talk to brynjolf باز از این ور به اون ور
ولی اگه بخوایم کل صحنه های جنگشو بسنجیم شاید به 50 ساعت هم نرسه
فلسفه اسکایریم فرق داره کلا! سبک آرپی جی همینه! باید وقت بگذرونی توش.... قراره توی مسیر که می چرخی با دو تا موجود غیر طبیعی یا حیوان یا هرچی درگی بشی لول آپ کنی چیزاشو ور داری...! قراره تو طبیعت بازی فر بخوری.بازی همینه وگرنه صرفا اکشن نیس که بگی گیم پلیش مفید نیست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or