Sacred 3 | PC

24563133764977657660.jpg

نام بازی : Sacred 3
سازنده : Keen Games
ناشر : Deep Silver
ژانر : Action Role Playing
پلتفرم ها : PC _ X360 _ PS3
تاریخ انتشار : August 1, 2014 _ مصادف با 10 مرداد 1393

وبسایت رسمی بازی

بازی Sacred 3 ادامه ای از سری موفق و پرطرفدار Sacred می باشد که سال 2012 در نمایشگاه گیمزکام بطور رسمی نمایش داده شد.
پیش از این در سال 2013 یک عنوان در سبک اکشن دو بعدی با نام Sacred Citadel عرضه شده بود و داستان آن پیش در آمدی بر شماره ی سوم سری اصلی بود.
سبک بازی همانند شماره های قبلی سری اکشن نقش آفرینی با دوربین ایزومتریک می باشد و بازیکنان میتوانند هم بصورت تک نفره و هم بصورت Co_OP تا چهار نفر _هم آفلاین و هم آنلاین ) به بازی بپردازند که در حالت بازی تک نفره ، کنترل یاران توسط هوش مصنوعی صورت میگیرد.

خلاصه ای از داستان بازی :
حوادث بازی در سرزمینی خیالی با نام Ancaria اتفاق می افتد ، سالهای زیادی میگذرد و مردم این سرزمین با تکیه بر پیمانی که با نگهبانان Seraphim بسته بودند در صلح و آرامش زندگی میکردند ، با از بین رفتن این پیمان ، Lord Zane فرمانروای امپراطوری Ashen با شیاطین هم پیمان شده تا دروازه های دنیای مردگان را باز کند و در این میان گروهی از قهرمانان رای مبارزه علیه Zane اقدام می کنند و در این بین اتفاقات غیر منتظره ای رخ میدهد .

دانلود تریلر بازی :

دانلود (حجم 10 مگابایت)

تصاویر بازی :

بعد از انتشار بازی اطلاعات بیشتری قرار خواهد گرفت ...

باکس آرت بازی

69273683492164601822.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تورنت بازی (نسخه ریلودد) با حجم 17.5 گیگابایت
دانلود

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دانلود بازی با لینک مستقیم
دانلود

تاپیک امتیازات بازی

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بازی برای کنسول های x360 و ps3 دیروز لیک شد

هر دو نسخه حدود 7.5 گیگ حجم دارن ، کسی بازی کرده ببینه چطوره ؟ تا رسما منتشر نشه نمره ای ازش نمیبینیم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
بـــه بِ این بازی ! :D عالیه ! :x تا اینجایی که بازی کردم هیچ ایرادی به بازی وارد نیست ! هر کی از دیابلو خوشش اومده از اینم خوشش میاد.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بـــه بِ این بازی ! :D عالیه ! :x تا اینجایی که بازی کردم هیچ ایرادی به بازی وارد نیست ! هر کی از دیابلو خوشش اومده از اینم خوشش میاد.

خوب خدا رو شکر کسانی مثل من که نتونستن دیابلو3 رو بازی کنن بلاخره یه دیابلو کلون خوب میتونن بازی کنن

اگه امکانش بود از سیستم مبارزات و کلاس های بازی و گرافیک یه توضیح مختصری بدید ، ممنون

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
خوب خدا رو شکر کسانی مثل من که نتونستن دیابلو3 رو بازی کنن بلاخره یه دیابلو کلون خوب میتونن بازی کنن

اگه امکانش بود از سیستم مبارزات و کلاس های بازی و گرافیک یه توضیح مختصری بدید ، ممنون

حالا دارم روی نقد و بررسی کار میکنم. ایشالا چند روز دیگه میاد و اونو بخونش ...
:-"

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

Sacred 1-2 به نظرم یکی‌ از‌Must play ها هست واسه هر Pc gamer :D
اینو هم اعضای سابق همون تیم ascaronساختن.به هیچ وجه نباید تو کیفیت بازی شک کرد :D
Grim dawn هم احتمالا نسخه اصلیش امسال منتشر شه اگه این سبک رو دوست دارین.سازنده‌های Titan quest دارن روش کار می‌کنن.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
736
نام
reza

داداش شما که دیابلو بازی نکردی اول torchlight بازی کن فوق العادست
رفقا گرافیکش شاد یا مثل دیابلو میمونه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
Sacred 1-2 به نظرم یکی‌ از‌Must play ها هست واسه هر Pc gamer :D
اینو هم اعضای سابق همون تیم ascaronساختن.به هیچ وجه نباید تو کیفیت بازی شک کرد :D
Grim dawn هم احتمالا نسخه اصلیش امسال منتشر شه اگه این سبک رو دوست دارین.سازنده‌های Titan quest دارن روش کار می‌کنن.

سلام استاد ... حال خویش چطور است ؟

آه از این در و آخ از اون در ... بنده TQ را خیلی دوست داشت و Gold Edition ـش بسی زیبا بود ... همون اولا بازیش کردم واقعا زندگانی بود بازیش ... بسی این بازی جدید بیاد فیضی ببریم استاد

با تشکر .. بسی خرسند شدیم :D !

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
69273683492164601822.jpg

خوب دوستان عزیز PC GAMER های گرامی بازی چند ساعاتی هست لیک شده

با حجم 17.1 GB

حتما بازی خواهم کرد و امیدوارم بتونه نمرات خوبی کسب کنه

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
جالبه نسخه های کنسولی 6.5 گیگ هستن اما نسخه ی پی سی 17 گیگ حجم داره

کاملا مشخصه این بازی رو فقط باید روی پی سی رفت و بس

- - -ویرایش - - -

داداش شما که دیابلو بازی نکردی اول torchlight بازی کن فوق العادست
رفقا گرافیکش شاد یا مثل دیابلو میمونه؟

اونو هر دو شماره ش رو بازی کردم

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
نسخه 1 و 2 رو بازی نکردم :|
ولی شدیدن این رو بازی میکنم ;;)

خوشبختانه داستان بازی کاملا جدا از نسخه های قبلی هستش و میشه بدون تجربه ی دو نسخه ی قبلی هم ازش لذت برد

- - -ویرایش - - -

تورنت بازی (نسخه ریلودد) با حجم 17.5 گیگابایت

دانلود بازی با لینک مستقیم

پست اول آپدیت شد

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
ظاهراً اصلی‌‌ترین ایراد بازی خطی بودن بازی هست،بیشتر isometric hack n slash هست تاRPG،یه مسیر سر راست داره که هر چی‌ سر راهت هست رو باید درو کنی‌ :D

گفته شده بازی ارزش 50$ رو نداره،اما اگه بتونین به قیمت کمتر از این بگیرین برین طرفش :D 100% چیزی که میخواستیم نیست ولی‌ فکر هم نکنم نا امید کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر