Xbox S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

سازنده
GSC Game World
تاریخ انتشار
2023
ناشر
GSC Game World
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
  3. Xbox Series X|S
https___vignette.wikia.nocookie.net_stalker_images_d_d0_Stalker2_art_uhd.jpg_revision_latest_s...jpg

Developer GSC Game World
Publisher GSC World Publishing
Genre Sci-Fi/Survival/First Person Shooter
Platforms PC/Xbox X|S
Release Date April 28, 2022
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، استودیوی GSC Game World اولین تریلر سینمایی از بازی Stalker 2 را منتشر کرد، این عنوان ادامه‌ی سه‌گانه‌ا‌ی درخشان است که ژانر immersive-sim را با اتمسفر قوی و پویای خود متحول کرد، استودیوی سازنده بازی این قول را داده که همانند سری عناوین قبلی، بازی Stalker 2 ترکیبی بی‌نظیر از شوتر اول‌شخص، ژانر وحشت و immersive-sim را به همراه عناصر سندباکس ارائه کند.

زمزمه‌های برگشت این بازی برای مدت‌ها شنیده می‌شد تا سرانجام در ماه مارچ امسال خبر ساخت این عنوان با انتشار یک تصویر از محیط بازی تایید شد. به گفته‌ی GSC بازی Stalker 2 بزرگترین پروژه‌ای است که تا به حال این استودیو روی آن کار کرده. فضای سرد و تاریک Zone در این تریلر بخوبی نشان داده شده، ناهنجارهای فضا و زمان که با دنیای حقیقی درآمیخته‌اند و شخصیتی که تنها در تونل‌های ویران Zone پرسه می‌زند در دنیایی آخرالزمانی که در خلق آن از شهر پرپیت و حادثه‌ی تلخ چرنوبیل الهام گرفته شده.

Stalker 2 -1

به گفته استودیوی GSC هر بازیکن ماجرایی بی‌نظیر را در این بازی تجربه خواهد کرد و تصمیم‌هایی که شما می‌گیرید نه تنها به عواقبی کوتاه مدت منجر می‌شود بلکه دنیایی را که در آن حضور را دارید تحت تاثیر قرار می‌دهد ی ، شبیه‌سازی دسته‌ها و موجودات در این بازی از طریق هوش مصنوعی A-Life 2.0 انجام می‌شود، یک نسخه‌ی تازه از سیستم A-Life که در سری بازی‌های قبلی از آن استفاده شده است. حوادث و اتفاقاتی بی‌شمار در محیط این بازی در هر لحظه رخ می‌دهد حتی اگر شما شاهد آن نباشید. این بازی توسط موتور Unreal Engine 4 ساخته شده.

تاریخ دقیق انتشار Stalker 2 هنوز مشخص نیست اما این بازی در زمان لانچ اول بصورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

4cpNPr2bVVebwEzb3DmsWn-1200-80-1024x576.jpg

[Trailers]

[Screenshot]

======================

F.A.Q

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
Fan madeئه:( این چندماه بعد از سریال چرنوبیل واقعا دلم لک زده برای استاکر درسته میشه قبلیارو بازی کرد اما خب دلم می خواد یه استاکر با جلوه‌های بصری مترو و اتمسفر و گیم‌پلی استاکر بازی کنم :D

Atmosphere20

کاربر سایت
Mar 24, 2020
42
اره خب .. :D اول کلیپ زیرنویس میزنه که افیشال نیست ولی چیزی که قرار ساخته بشه با UNREAL4 فک کنم فک براندازه نگران نباش بالاتر از این کلیپه ..
زمانی که بازیها چهارضلعی شکل میدادن بیرون مثل EA و ACTI , اینا با فیزیک رقابت میکردن
گرافیک که زمان خودش با کرایتک رقابت میکرد
الانم چندتا مد داره بتونی نصب کنی ترجیحا با ANTI ALIASNIG بالا همه رو قورت میده با اون طراحی صحنه

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
بازیش به نظر خوب میاد . فضاسازی چرنوبیل و ... اما به مترو اصلا نمی رسه .
هنوز چیزی نشون ندادن که متوجه بشیم به مترو میرسه یا نه.
یادمون نره که مترو خودش بدست خالقین همین بازی بدنیا اومد.
البته من یکی انتظار ندارم که بازی به وسعت 3نسخه قبل باشه، با استانداردهای امروزی هزینه وحشتناکی میخواد، فکر نکنم همچین بودجه ای اینها داشته باشن جز اینکه بخوان مثل 3نسخه اول از کارمندا بیگاری بکشن.
بنظر من اگه در حد 70-60 درصد بازی اصلی هم بتونن در بیارن ماها کلامون باید بندازیم هوا.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
هنوز چیزی نشون ندادن که متوجه بشیم به مترو میرسه یا نه.
یادمون نره که مترو خودش بدست خالقین همین بازی بدنیا اومد.
البته من یکی انتظار ندارم که بازی به وسعت 3نسخه قبل باشه، با استانداردهای امروزی هزینه وحشتناکی میخواد، فکر نکنم همچین بودجه ای اینها داشته باشن جز اینکه بخوان مثل 3نسخه اول از کارمندا بیگاری بکشن.
بنظر من اگه در حد 70-60 درصد بازی اصلی هم بتونن در بیارن ماها کلامون باید بندازیم هوا.
من شماره های قبلی نرفتم . خط داستانیش چیه ؟؟؟؟

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
اول نمایش به محض اینکه فهمیدم Pripyat هستش نا خود آگاه رفتم سمت CoD که خوشبختانه ،S.T.A.L.K.E.R بود :))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
مورد اول اینکه تریلر بازی In Engine بوده که امیدوارم مثل مترو اخری که اول In engine نشون دادن یـ چیز نزدیکه به اون باشه مورد دیگه اینکه پنجره انتشار بازی 2021 بود که الان تبدیل شد به "مشخص نیست" احتمالا میره برا 2022 در بد ترین حالت 2023

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
استالکرسایه چرنوبیل و استالکر ندای پرپیات جز اتمسفریک ترین های دنیای بازی بودند. تیم سازنده مترو a4گیمز بخش از توسعه دهندگان همین سری بودند. چند سال من جهان های استالکر و پرپیات و مخصوصا dlc آسمان صاف رو میپرستیدم. با نزدیک شدن به عرضه بازی و آشنا تر شدن با قسمت جدید دوم مقالاتی برای دوستان در فروم ایجاد میکنم. خیلی خوشحالم که استالکر دو در حال ساخته و به اندازه خبر ساخته شدن هالف لایف 3 برای من خوشحال کننده بود. امیدوارم جو و اتمسفر و مکانیزم های ناب واقع گرایانه و سوروایول هورور و مدیریت منابع بازی های قبلی حفظ بشه و با یک شاهکار طرف باشیم که احتمالا به دلیل وجود سخت افزار های بسیار قوی تر وارتقا موتور ها خواهیم بود. استالکر از اون بازی ها بود که واقعا جنبه بقا در یک محیط بینهایت هاستایل و بیگانه و ترسناک و سرسخت رو به خوبی به نمایش میگذاشت و از خیلی از کلیشه ها بدور بود. در تریلر قسمت دوم من اناملی ها رو دیدم همون پدیده های غیر قابل توصیف و بعد اون پیچ معروف فیلم استالکر اندی تارکوفسکی که ما پرتاب میکردیم جلوی خودمون تا از پاک بودن محیط برای پیش روی مطمن بشیم. در کل هر دو استالکر 1 و دی ال سی و دنباله اش بازی های جهان بازی بودند که بسیار جلو تر از زمان خودشون بودند و بعد ها خیلی از بازی های شوتر جهان باز از مکانیزم هاشون استفاده کردن. خبر خوش موسیقی حیرت اور هراسناک تریلر بودو اون محیط های بینهایت مرموز اعماق زون.
اگر همه چیز خوب پیش بره باید به جای بازی کردن بازی خوب سری مترو خود شاهکار اصلی رو بازی کنیم. واقعا سفر به زون با گرافیک مدرن فراموش نشدنی خواهد بود دلم برای صدای خنده استالکر ها تنگ شده و نوای گیتارهاشون.

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
بازیش به نظر خوب میاد . فضاسازی چرنوبیل و ... اما به مترو اصلا نمی رسه .
دروددوست من تیم مترو خودشون چند نفر از استودیو سازنده gscبودن که جدا شدن هر چی تیم مترو بلده بخاطر تجربه پشت توسعه استالکر است حتما اگر از طرفداران مترو هستی که معلومه گیمر خوش سلیقه ای هستی استالکر بسیار برات لذت بخش خواهد بود. متاسفانه دو بازیو بسته مکملهاشون الان دیگه خیلی قدیمی و پر از باگ هستن چند نسخه هم براشون توسط مدر ها روی پی سی مادهای اساسی زده شد منتهی محدودیت های موتور و بعد ارتقا های سیستم عامل ها و در نهایت درایور های کارت های گرافیک ناهماهنگی های زیادی برای تجربه بازی های اصلی بوجود اورد. امیدوارم بازی دوم همه چیزی باشه که تمام بازی های اول بودن منتهی خیلی بهتر از سال 2007 2009 تا الان من منتظر اعلام ساخت دنباله سری بودم. َ

• Love
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دروددوست من تیم مترو خودشون چند نفر از استودیو سازنده gscبودن که جدا شدن هر چی تیم مترو بلده بخاطر تجربه پشت توسعه استالکر است حتما اگر از طرفداران مترو هستی که معلومه گیمر خوش سلیقه ای هستی استالکر بسیار برات لذت بخش خواهد بود. متاسفانه دو بازیو بسته مکملهاشون الان دیگه خیلی قدیمی و پر از باگ هستن چند نسخه هم براشون توسط مدر ها روی پی سی مادهای اساسی زده شد منتهی محدودیت های موتور و بعد ارتقا های سیستم عامل ها و در نهایت درایور های کارت های گرافیک ناهماهنگی های زیادی برای تجربه بازی های اصلی بوجود اورد. امیدوارم بازی دوم همه چیزی باشه که تمام بازی های اول بودن منتهی خیلی بهتر از سال 2007 2009 تا الان من منتظر اعلام ساخت دنباله سری بودم. َ
من عاشق سبک های بلوک شرق اروپا هستم . اتمسفرهای سنگین و تم آخر زمانی . امیدوارم این بازی درخور اواخر نسل هشت و نسل نه از نظر گرافیکی باشه و اگه جهان باز هم هست مثل مترو سه سبکش باشه نه مثل فال اوت . کسل کننده نشه و مدت گیم پلی معقول باشه ۱۰۰ درصد روز اول تهیه اش می کنم اگرم خطی باشه که فبها...

• Like
Reactions: darksider666

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر