Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

FaVoRiTe

کاربر سایت
Jul 4, 2014
79
5 روز مونده تا انتشار بازی
امیدوارم پورت این یکی خوب از آب در بیاد و مشکلات DR3 رو نداشته باشه

شک نکن پورت عالیه .DR3 یه حادثه بود
متن مصاحبه رو بخون

Crytek Talks Ryse Tech: Consoles vs PC, Textures Resolution, Mantle, VRAM Specs, LOD Solution | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

فقط خدا کنه باز کنسول بازا نخوان این بازی رو هم با لب تاپ تجربه کنن .. والا بخدا لب تاپ برا این بازیها ساخته نشده :-s

بیچارمون میکنن تو این تاپیک. درکل کسی سیستم دندون گیر داشته باشه مشکلی با اجرا نخواهد داشت

توجه هم داشته باشید حداقل باید سیستون از سخت افزار کنسولا کمی قوی تر باشه نهایت یه کارت 7850 رو دیگه داشته باشید صد برابر بهتر بازی تجربه میکنید

والا بخدا ادم گریش میگیره طرف لب تاپ داره نمیدونم 8800GT دویست سال پیشو داره بعد از افت فریم شکایت هم میکنن :))

4days 22 hrs 8 mins game release

آخرین ویرایش:

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
بعضی بازی ها مثل بایو شاک راحت میشه با سیستم معولم با گرافیک بالا بازی کرد ، اصلا کلا بازی های آنریل انجین اینطور هست
حتی این بازی کرای انجین باشه فکر کنم اون اینطور باشه احتمالا
تو این نسل فعلا خبری از آنریل انجین 4 نیست ! فکر کنم البته !

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بعضی بازی ها مثل بایو شاک راحت میشه با سیستم معولم با گرافیک بالا بازی کرد ، اصلا کلا بازی های آنریل انجین اینطور هست
حتی این بازی کرای انجین باشه فکر کنم اون اینطور باشه احتمالا
تو این نسل فعلا خبری از آنریل انجین 4 نیست ! فکر کنم البته !

من یه چند باری خوندم اما دقیقا نفهمیدم اخرش چی شد ربط کرای انجین با انریل چیه؟ bioshock infinite هم که به اندازه ی کافی سنگین بود طبیعتا بازی که گرافیکی خیلی خوبی داشته باشه سیستم خیلی خوبی هم برای اجرا می خواد

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
متن مصاحبه رو بخون

Crytek Talks Ryse Tech: Consoles vs PC, Textures Resolution, Mantle, VRAM Specs, LOD Solution | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

فقط خدا کنه باز کنسول بازا نخوان این بازی رو هم با لب تاپ تجربه کنن .. والا بخدا لب تاپ برا این بازیها ساخته نشده :-s

بیچارمون میکنن تو این تاپیک. درکل کسی سیستم دندون گیر داشته باشه مشکلی با اجرا نخواهد داشت

توجه هم داشته باشید حداقل باید سیستون از سخت افزار کنسولا کمی قوی تر باشه نهایت یه کارت 7850 رو دیگه داشته باشید صد برابر بهتر بازی تجربه میکنید

والا بخدا ادم گریش میگیره طرف لب تاپ داره نمیدونم 8800GT دویست سال پیشو داره بعد از افت فریم شکایت هم میکنن :))

DR3پورت مالی نبود اما نمیشه بهش گفت حادثه:d برای من فریم دهی خوبی داشت البته اشکالاتی هم داشت. یکی گفته بود بدترین پورت تاریخه و کلی تو بازی لگ و اینا داره سیستمشو دیدم کلا خیلی کمتر از سیستم حداقلی بازی بود .یعنی دقیقا همین مشکلی که بهش اشاره کردی .
اما من هم فکر میکنم که RYSE بازیه بهینه ایی باشه و از بایت اجرا روی سیستمهای نسبتا رده پایین مشکلی نداشته باشه

آخرین ویرایش:

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,615
متن مصاحبه رو بخون

من با سخت افزار به روز کامپیوترم که خیلی هم شاخ نیست و متوسط رو به ضعیف هستش DR3 و NFS Rivals و WD رو با 45 تا 30 فریم ثابت بدون لگ روی الترا و رزولیشن 1360X768 اجرا کردم.با اینکه مانیتورم تا 1080 پشتیبانی میکنه.ولی لذت کامل از همه بازیها رو بردم.
مشکل دوستان اینه که سخت افزار و نیاز خودشون رو نمیشناسند.
مثلا دوستان مانیتور لبتابشون 1080 هستش میخان حتما رو 1080 و الترا بازی کنند و میگن لگ داره میپرسی سیستمت چیه؟ میگه خیلی خفنه ، خب چیه؟
بعد میفهمی که CPU i7 نسل اول اونم از نوع M هستش و گرافیکش 610GTM با دو گیگ حافظه هستش.بهش میگم سیستمت ضعیفه.انگار فحش ناموس شنیده...
خفن ترین لبتاب رو هم داشته باشی باز همه چیزش پسوند M داره یعنی موبایل یعنی بهینه شده برای داغ نشدن و مصرف برق کمتر و همه اینا یعنی بازدهی یک سوم تا نصف یک مدل از همون سخت افزار تو دسکتاپ.
من هم لبتاب دارم هم دسکتاپ هم PS4 البته الحق و انصاف PS4 خوبه ولی بازم هیچی برام PC نمیشه.مخصوصا که پول ندارم برای PS4 فعلا بازی بخرم.
از بحث دور نشیم.اگر اشتباه نکنم:
چهار روز و هفده ساعت...

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این کرایتک باید تو قسمت انجین سازی و طراح ارشد گرافیکی بازی های ماکروسافت کار کنه دیگه خودش بازی تولید نکنه

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,746
نام
رضا.آ
مطمئن باش ماکرو جهان خوار اگر از نقطه ای بوی پول به مشامش برسه صد در صد میره طرفش ،
اینا هم اگه پول ساز بودن تا حالا توسط ماکرو به یکی از استودیوهای تابعه ماکرو تبدیل شده بودن ،
اما بحث اینجاست که اینا هم مثل چند صد استودیو دیگه که تو این صنعت برای مدت کوتاهی عرض اندام کردن و ناپدید شدن ، وضعیت بهتری ندارن ، یا ادقام میشن یا محو .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اقا رضا همه می دونن کرایتک توی زمینه ی گرافیک اگه حرف اول رو نزنه که می زنه جز 3 تای برتر هست اما خریدن 1 شرکت کار راحتی نیست تازه شاید اصلا شرکت نخواد که وابسته بشه یا فقط روی طراحی گرافیکی بازی ها کار کنه

vitoscaletta

کاربر سایت
Sep 24, 2014
47
اقا رضا همه می دونن کرایتک توی زمینه ی گرافیک اگه حرف اول رو نزنه که می زنه جز 3 تای برتر هست اما خریدن 1 شرکت کار راحتی نیست تازه شاید اصلا شرکت نخواد که وابسته بشه یا فقط روی طراحی گرافیکی بازی ها کار کنه

در زمینه ی گرافیک خیلی راحت حرفه اولو میزنه ....حتی نسخه ی ۱ کرایسیس ساخته ی این شرکت هنوز که هنوزه تو یسری موارد بی رقیب مونده ....درسته عنوان رایس از لحاظ انیمشن و طراحیه چهره ها فوقولاده و بی رقیبه ... ولی کرایتک نشون داده که در خلق محیط ها با گرافیک بسیار بالا و فنی مهارت خاصی داره ...

آخرین ویرایش:

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,746
نام
رضا.آ
بله نوژن خان ،
منم منکر این قضیه نشدم ، اما ی کمپانی تا چند وقت می تونه از برگشت هزینه ساخت فلان عنوانش با فروش میلیونی تا مدت زیادی سر کنه ، یا باید بره سراغ پروژه ساخت دیگه و این ریسک رو قبول کنه که با هزینه کردن اون میزان پول می تونه چیزی بهتر از قبل خلق کنه وگرنه نه کرایتک نه هیچ کمپانی دیگه ای چه تو این صنعت چه صنایع دیگه اگر اسپانسرشیپ خوبی نداشته باشن در صورت عدم موفقیت اون پروژه و محصول به ورشکستگی می افتن ، کاری که مایکروسافت به نوعی در قبال کرایتک با تزریق سرمایه برای بازافرینی بازی انحصاریش برای pc انجام داد ،
هر چند که شاید سود اندکی حاصلش بشه اما همین کمک ها در اینده میتونه از کرایتک ی کمپانی زیرمجموع از کمپانی بزرگ تر بسازه . هر چند ip متعلق به کرایتک بوده اما این کمک مالی اون رو کم رنگ تر میکنه و تحت الشعاع قرار میده ،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر