Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
اگه الان x1 میگرفتم اولین بازی ای که میخریدم ryse بود گرافیک این بازی یه اثر هنریه مشکل گیم پلی بازی تکراری شدن و راحتی بیش از اندازس که اونم مشخصه چون بازی اول برای کینکت طراحی شده برای همین باید تا میتونستن ساده میساختن و وقت کافی برای تغییر دادنش نبوده.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
اگه الان x1 میگرفتم اولین بازی ای که میخریدم ryse بود گرافیک این بازی یه اثر هنریه مشکل گیم پلی بازی تکراری شدن و راحتی بیش از اندازس که اونم مشخصه چون بازی اول برای کینکت طراحی شده برای همین باید تا میتونستن ساده میساختن و وقت کافی برای تغییر دادنش نبوده.
من مانیتور 17 نمیتونم 1080 کپچر کنم ولی واقعاً اگه کسی ترافیک اضافه داره بره ویدئو 2گیگ یوروگیمر دانلود کنه یعنی واقعاً چیزایی میبنید که هوش از سرتون میپره ، اینارو PNG کپچر کردم تماماً هم از گیم پلی هست !

کرایتک با Ryse از لحاظ گرافیکی کاره استدیوهای دیگه رو واسه سال اول خیلی سخت کرده، یاید خیلی تلاش کنن گرافیکی بهتری ارائه بدن
45922609068737564724.jpg

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
امروز DF یه مقاله منتشر کرد و گرافیک و تکنیک بکار رفته تو رایز رو بررسی کرد دلم میخواست کلشو ترجمه کنم ولی خیلی زیاده حسش نیست یه تیکه هاییش رو اینجا میزارم

"The end result is a stable presentation that is arguably cleaner and more pleasing to the eye than any other title available on Xbox One including native 1080p titles such as Forza 5."

توضیح داده که پایینتر اومدن رزولوشن و 900 شدنش تاثیری رو گرافیک بازی نداشته و نتیجه کار از خیلی بازیای 1080 منجمله فورزا بهتره

Originally touted as a solid 30fps experience, Ryse misses the mark more often than we'd like with frame-rates often fluctuating between 26-28fps and the most challenging situations even seeing the frame-rate drop into the teens.

فریم ریت بازی خیلی ثابت نیست و اغلب بین 26 تا 28 سیر میکنه تا 20 هم بعضی اوقات میاد

"While we prefer native 1080p output whenever possible, Ryse demonstrates the possibility of lowering internal resolution while still producing a clean image at the final output.

با اینکه ما کلا 1080 رو ترجیح میدیم اما رایز ثابت میکنه میشه با 900 هم به گرافیک خیره کننده رسید

Beyond upscaling, Crytek has also implemented a custom anti-aliasing technique it calls SMAA 1TX

کرایتک از یه تکنیک AA خاص استفاده کرده که خیلی خوب جواب داده

common with the original design. And yet, despite the challenge this must have represented, Ryse stands as the first real technical showpiece on the Xbox One that delivers visuals that exceed anything we could have experienced on a last-generation console

اینجا توضیح میده که این بازی ابتدا با شرایط 360 داشته ساخته میشده و انتقال به وان احتمالا برای کرایتک دشواری هایی داشته اما با این وجود قدرت وان رو خیلی خوب نشون میده و تجربه ای رو ارائه میکنه که قطعا تو نسل گذشته امکانپذیر نبوده.

Furthermore, as the first title designed using the latest iteration of CryEngine middleware, it's interesting to consider how it stacks up against previous PC releases. Crysis 3, released earlier this year, maxes out Titan-class GPUs at its very high quality setting - even before higher-end anti-aliasing settings have been engaged. Bearing in mind the gulf in power between top-end PC graphics card and the more lowly Xbox One, it speaks to the flexibility of the engine and the advantages of fixed-platform console architecture.

این تیکشو خودم خیلی حال کردم داره میگه کرایسیس 3 تایتان انویدیا رو به زانو در میاره با اینکه وان روی کاغذ باید ضعیفتر باشه گرافیک بالاتری رو نمایش میده که نشون میده معماری بسته ی کنسولا چقدر کارامده ( قابل توجه PC فن های عزیز)

در کل از گرافیک بازی بشدت تعریف شده و همین دیگه :d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
the game is rendering at 1080p even though the component image is assuredly 1600x900.
بازی روی 1080p رندر میشه ولی تصویر 900pـه
This scene demonstrates the sum of Ryse's parts with a clean, aliasing free image, realistic lighting and materials, and the scattering of light from the draped red cloth.
جالب اینه که گفته بازی اصلا دندونه نداره (به جز مدل های ساختمانی بسیار پیشرفته در Draw distance)
That said, if you really want a taste of what we can expect from the next generation of consoles, Ryse towers over the rest.
جالبتر اینکه گفته رایز روی همه بازیهای Next gen قرار میگیره:d
The frame-rate remains much higher and more consistent than previous CryEngine-based console titles while delivering dramatically cleaner image quality.
وضع فریم ریت بازی از همه بازیهای قبلی کرایتک روی کنسول بهتر بوده:d
Ryse delivers the full suite of CryEngine features with excellent image quality and it's still just a launch title.
we have little doubt that Crytek could produce a Crysis Trilogy of sorts

Ryse با اینکه لانچ تایتله از تمام امکانات Cryengine استفاده میکنه و Xbox one میتونه 3 تا Crysis رو با تمام امکانات انجین اجرا کنه:d

but the overall image often more closely resembles a pre-rendered film than a typical game - an impressive achievement.
تصویر بیشتر تداعی کننده فیلم از قبل رندر شدست تا گیم!

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-vs-ryse-son-of-rome

Halo 5
3550.gif

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
کلا این بازی اگر یک گیم پلی خوب و دلنشین هم روش قرار میگرفت با این گرافیک خفنش می تونست متای بالای 95 رو راحت بگیره اما حیف شد خلاصه:|

این تیکشو خودم خیلی حال کردم داره میگه کرایسیس 3 تایتان انویدیا رو به زانو در میاره با اینکه وان روی کاغذ باید ضعیفتر باشه گرافیک بالاتری رو نمایش میده که نشون میده معماری بسته ی کنسولا چقدر کارامده ( قابل توجه PC فن های عزیز)

مرسی افشین جان:) این قسمت آخر خیلی فاز داد:d خب PC هیتر هستیم دیگه:dالبته فقط در جنبه Game !

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
گرافیک، نور پردازی و اتمسفر بازی واقعا لذت بخش و فوق العادست

سیستم مبارزات هم خوب کار شده روش ولی شاید بعد از یه مدت زیاد واسه گیمر تکراری بشه

داستان بازی هم تا اینجا که حرف نداره، برگرفته از کتاب روم باستان هست

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
واقعا داستان این عنوان شاهکار به تمام عیار هست! مسایل دیگه به کنار

حدود 3 گیگ هم آپدیت دیروز براش گذاشتن که انگار برای مولتی اش هست

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
از درجه سختی بازی هم کمی توضیح میدی که چجوریه؟

کلا 4 تا درجه سختی داره که آخرینش Legendray هست که باید آنلاک کردنش باید حداقل یک بار بازی رو تموم کنی

من رو درجه نرمال میرم که مبارزات متعادل هست زیاد آسون و سخت نیست

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
اقا این بازی ryse مشکلات اخلاقی نداره ؟ از بازیش خیلی خوشم اومده میخوام بازی کنم اما نمیدونم چرا همش باید تو این بازی های مشکلات اخلاقی بزارن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر