Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
عجب شاهکاری!!وضعیت خیلی خرابه!!البته هیچ تعجبی هم نداره همه پیش بینی میکردن که متاش کم میشه.حالا کی شرط بسته بود متاش بالا میشه بره تو کار امضا و آواتار؟؟؟!!

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
درباره امپراتوری روم,unoriginal رو دیگه از کجاش دراورده؟
از اون چیزی که من از تو تریلر ها فهمیدم:
زن و بچش ماریوس کشته میشن
تو اکثر فیلم ها و داستان هایی که از این دوره زمانی هست این اتفاق میوفته.
نمونش فیلم گلادیاتور و سریال و فیلم اسپارتاکوس.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
من هیچ جوره از این بازی دلسرد نشدم :D ولی خب دوتا پست قبلی منو تو این تاپیک بخونید گفته بودم مبارزات بازی شده فقط چپ و راست ضربه وارد کردند . ولی به نظرم بازم میگم بازی پتانسیل بالایی داره و شماره 2 بازی اگه در کار باشه ؟ اگه بخوایم اینها را همش را بندازیم گردن کرایتک درست نیست . دقیقا به طرز تابلویی معلوم هست که هسته گیم پلی کینکتی هست و اینها وقت نکردند گیم پلی بازی را دستخشو تغییرات بکنند . یعنی همین که کرایتک تونسته باگهای گرافیکی را بر طرف کنه خودش حرفه ! تو نمایش قبلی یادتون بیاد بازی به ظرز وحشتناکی باگ داشت کلا این شماره باید حساب نکرد کرایتک تو این مدت کلی پروسه کاری را تغییر داده و باید براشون حق داد که وقت اضافه نداشتند . از نظر بنده بیس بازی پتانسبل زیادی داره و میتونه شماره 2 بازی قوی ظاهر بشه .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
از اون چیزی که من از تو تریلر ها فهمیدم:
زن و بچش ماریوس کشته میشن
تو اکثر فیلم ها و داستان هایی که از این دوره زمانی هست این اتفاق میوفته.
نمونش فیلم گلادیاتور و سریال و فیلم اسپارتاکوس.
خب باشه,دیگه برا اون زمان چی میخوان بسازن؟چرا برا اون فیلما و سریالا گیر ندادن؟حداقل میگفت روایت بده نه اینکه unoriginalه.

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
خب باشه,دیگه برا اون زمان چی میخوان بسازن؟چرا برا اون فیلما و سریالا گیر ندادن؟حداقل میگفت روایت بده نه اینکه unoriginalه.
شاید روایتش بد نیست!:d
Unoriginal هم همون معنی استفاده از کلیشه ها رو میده دیگه.
چون سریال اتفاق تاریخی بوده نمیشه بهش گفت کلیشه.(فیلم هم fiction بوده ولی خبر ندارم بهش گیر دادن یا نه.)
تا اونجایی هم که من تحقیق کردم Marius Titus وجود خارجی نداشته.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
شاید روایتش بد نیست!:d
Unoriginal هم همون معنی استفاده از کلیشه ها رو میده دیگه.
چون سریال اتفاق تاریخی بوده نمیشه بهش گفت کلیشه.(فیلم هم fiction بوده ولی خبر ندارم بهش گیر دادن یا نه.)
تا اونجایی هم که من تحقیق کردم Marius Titus وجود خارجی نداشته.
میدونم منظورش کلیشه ایه ولی بهتر یه نگاهی به دوره بازی بندازه :|.در ضمن مردن زن و بچه ماریوس یه قسمتی از داستان.
بازی از سرباز بودن تا فرمانده شدن ماریوس رو نشون میده.(طبق چیزی که از تریلرها فهمیدم :D)

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
مسخره کردن!!! یعنی چی متا بازی تا 60 هم اومده!!! من که نمره اصلا برام مهم نیست... این بازی برا من شاهکاره.... ign هم خودشو قهو ه ای کرده با نمره دادن هاش!!! من تا 6 ماه دیگه یه کنسول نسل بعد میگیرم و تمام حجتم برای خریدم x1 همین بازی بود.... و اگر نه من خودم ps4 رو به عنوان کنسول بهتر قبول دارم که یکم به شک افتادم!!! نه به خاطر این بازی و فقط به این خاطر که نکنه انحصاری های بعدی ماکرو هم چنگی به دل نزنه!! هنوز هم معتقدم با چند تا نمره نمیشه نظر داد و باید بازی کنیم تا ببینیم چی میشه... تریلر های این بازی که منو دیوونه کرد............. نمیدونم والا این نمرات چیه!!! اخه این بهترین انحصاری وانه که ماکرو قول داده بود!!!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Next-Gen Now: Ryse: Son of Rome

ختم کلام برای کسانی که شاید یکم شک داشتند :)
----------------
البته صفحه قبل هم گفتم بزارید اون کسایی که بازی را ترول میکنند بکنند ولی مطمئنا شماره 2 بازی که ساخته بشه قیافه ها دیدن داره از لحاظ گیم پلی منظورمه ! فکر میکنید کرایتک چرا کارمندهای Vigil Games را استخدام کرد ؟! دقیقا مشخصه اهداف بلند مدتی ببا ازی دارند میتونند با تجربیات همین افراد Vigil Games و تیم فنیه خودشون تو بخش گرافیک به شماره بعدیه بازی کاملا امیدوار بود تو بخش شایعات هم شماره 2 بازی تائید شده حتی در حاله ساخته .

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
DF دیگه نگفته CG-Like دیگه مستقیم با فیلم مقایسه کرده:))

اینو الان به داداشم نشون دادم گفتم بازیه بهم میگه go نخور بابا:d
ویدئو 2گیگ که گذاشته واسه دانلود ببین بعد میفهمی چرا با فیلم مقایسه کرده :d یعنی همچین چیزی تاحالا ندیده بودم ! حتی تو کرایسیس 3 نسخه pc با بالاترین تنظیمات ! تمام تصاویری که آپلود کردم از گیم پلی هست ! یعنی نورپردازی و سایه زنی قابل هضم نیست .

یعنی گیم پلیش کات سین بازی های دیگه رو میخوره :|:|
89994393314371155936.jpg
نمی دونم اون Live-Action بازی یادتون هست که اسپنسر گفته بود تیکه آخرش(بالا اومدن از پله ) مربوط به بازی هست و من اصرار داشتم امکان نداره ریل تام باشه :d، البته الانم نظرم همونه ولی کیفیت خود بازی براحتی در حد اندازه او قسمت هست :

لایو اکشن :
10259723791720548275.jpg
گیم پلی :
29689743575664017329.jpg
اینم یه مقایسه بین کات سین و گیم پلی :
کات سین:
http://8pic.ir/images/60934918927990877956.jpg

گیم پلی :
http://8pic.ir/images/95855382775484429463.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر