rpcs3 اولین شبیه ساز کنسول ps3

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
سلام دوستان به نظرم برای رسیدن به بهترین نتیجه تو این شبیه ساز بهتر از vulkan api استفاده کنید و cpu شما ۴ هسته ای باشه اگرم توی اجرای بازی ها مشکل داشتید از اونجایی که شبیه ساز رو حالت آزمایشی پیشنهاد میدم نسخه های قبلی رو دانلود کنید یا وایسید نسخه بعدی بیاد چون این مشکلات روی نسخه های جدید شبیه ساز بعضی وقتا رخ میده من در حال حاظر فقط Digimon رو اجرا کردم چون حجمش کم بود

• Like
Reactions: Simorq

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
اوضاع رد دد بهتر شده
هنوز فریمش به xenia نرسده ولی باگی نیست و این مزیتشه.
افت فریم تا 11 داره ولی میانگین تقریبا 20 هست ولی از قدرت cpu و gpu هنوزم نمیتونه استفاده کاملی ببره

• Like
Reactions: FableBW

amir*

کاربر سایت
Jan 26, 2011
443
اوضاع رد دد بهتر شده
هنوز فریمش به xenia نرسده ولی باگی نیست و این مزیتشه.
افت فریم تا 11 داره ولی میانگین تقریبا 20 هست ولی از قدرت cpu و gpu هنوزم نمیتونه استفاده کاملی ببره
هنوز تغییری در مدت اخیر!(6 ماه پیش) صورت نگرفته برا rdr
چنل رسمیش اینجاست

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
هنوز تغییری در مدت اخیر!(6 ماه پیش) صورت نگرفته برا rdr
چنل رسمیش اینجاست
من که متوجه نشدم منظورت چیه. این بازی با آخرین ورژن که دیروز اومده تست شده
اگه منظورت اینه که پس چرا تغییر ندادند.
RPCS3 Sony PlayStation 3 Emulator
این صفحه اصلی سایت از دو ماه پیش آمارها رو آپدیت نکردند چه برسه به لیست چند هزار تایی بازی.بعد هنوز چندان قابل بازی نیست و فریم بالایی نمیده و نمیتونه از منابع cpu و gpu استفاده کنه

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
سلام
آقا من یه نگاهی داخل سایت امولاتور کردم و از بین بازی های کنسولی که بهش علاقه داشتم ظاهراً فقط Ninja Gaiden Sigma قابل بازی هست و نسخه پلی سه Persona 5 که فریم دهیش زیاد خوب نیست.
حالا میخواستم یه تستی بزنم، الان برای اجرای این امولاتور نرم افزار خاصی نیازه که نصب کنم؟ بایوسش رو از کجا باید بگیرم؟ بازی کرکی هم اجرا میکنه یا مثل امولاتور 3DS فقط بعضی بازی ها رو اجرا میکنه؟ اگه جایی هم میشناسین که بازی دانلود کنم (ترجیعاً تورنت نباشه) لطفاً معرفی کنین.
خیلی ممنون.

FableBW

The Big Bad Wolf
کاربر سایت
Sep 4, 2016
1,600
نام
Sepehr
سلام
آقا من یه نگاهی داخل سایت امولاتور کردم و از بین بازی های کنسولی که بهش علاقه داشتم ظاهراً فقط Ninja Gaiden Sigma قابل بازی هست و نسخه پلی سه Persona 5 که فریم دهیش زیاد خوب نیست.
حالا میخواستم یه تستی بزنم، الان برای اجرای این امولاتور نرم افزار خاصی نیازه که نصب کنم؟ بایوسش رو از کجا باید بگیرم؟ بازی کرکی هم اجرا میکنه یا مثل امولاتور 3DS فقط بعضی بازی ها رو اجرا میکنه؟ اگه جایی هم میشناسین که بازی دانلود کنم (ترجیعاً تورنت نباشه) لطفاً معرفی کنین.
خیلی ممنون.
ساخته شدن شبیه ساز خیلی با سرعت پایین پیش میره. به همین خاطر سرعت اجرای بازی ها دیر به دیر آپدیت میشه. برخلاف شبیه ساز x360 که پیشرفت سریعی داشت.
با این حال، شبیه ساز بایوس به اون معنی لازم نداره فقط یک Custom Firmware می‌خواد که اکثرا همه جا هست. بازی های پایرت شده رو نمیشه اجرا کرد و باید نسخه اصلی رو بگیرین.

• Like
Reactions: ce7en44

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
ساخته شدن شبیه ساز خیلی با سرعت پایین پیش میره. به همین خاطر سرعت اجرای بازی ها دیر به دیر آپدیت میشه. برخلاف شبیه ساز x360 که پیشرفت سریعی داشت.
با این حال، شبیه ساز بایوس به اون معنی لازم نداره فقط یک Custom Firmware می‌خواد که اکثرا همه جا هست. بازی های پایرت شده رو نمیشه اجرا کرد و باید نسخه اصلی رو بگیرین.
اتفاقاً Ninja Gaiden Sigma رو از یکی از سایت های داخلی دانلود کرده بودم و با نرم افزار امتحان کردم و راحت اجرا شد و توی بازی هم رفت، فقط با OpenGL بین 20 تا 30 فریم بیشتر نمیده که یه سرچی زدم و مثل اینکه با Vulkan سرعت بیشتری میده و حالا قراره بعداً با اونم تست کنم.

• Like

mgm123

کاربر سایت
Jun 19, 2019
12
روند پیشرفت این شبیه ساز خیلی بهتر شده و الان به نظرم کامپیوترهای با سخت افزار میان رده هم میتونن خیلی از بازی هارو روان اجرا و حتی خیلی از بازی هارو تموم کنن. حتی تو این آپدیت آخر شبیه ساز بازی گاد آف وار 3 هم خیلی بهتر از قبل قابل اجراس ولی هنوز یکم مونده تا کامل قابل بازی بشه

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
تو آپدیت جدید خیلی از بازیهایی که تگ ingame داشتن playable شدن و تو خود سایت هنوز همون تگ قبلی رو دارن
حتی من چندتا بازی intro رو ingame کردم. و تو بعضی هاشون تا 20 فریم هم گرفتم.
تنظیمات رو قالبا باید با چیزی که تو لوگ فروم گذاشتن تغیر بدید. با آزمون خطا نتایج خوبی به دست میارید.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
تو آپدیت جدید خیلی از بازیهایی که تگ ingame داشتن playable شدن و تو خود سایت هنوز همون تگ قبلی رو دارن
حتی من چندتا بازی intro رو ingame کردم. و تو بعضی هاشون تا 20 فریم هم گرفتم.
تنظیمات رو قالبا باید با چیزی که تو لوگ فروم گذاشتن تغیر بدید. با آزمون خطا نتایج خوبی به دست میارید.
وضع رد دد چطوره

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
وضع رد دد چطوره
چون فنش نیستم چک نکردم. ولی اوضاع خیلی از بازیهایی که قبلا امتحان کردم الان بهتر شده.
به صورت کلی شرایط خیلی امیدوار کنندس.
رد دد روهم در اسرع وقت چک میکنم و خبرشو بهتون میدم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
چون فنش نیستم چک نکردم. ولی اوضاع خیلی از بازیهایی که قبلا امتحان کردم الان بهتر شده.
به صورت کلی شرایط خیلی امیدوار کنندس.
رد دد روهم در اسرع وقت چک میکنم و خبرشو بهتون میدم.
تغییر خاصی تو red dead تو ویدیوها ایجاد نشده و هنوز مناسب بازی حتی با سیستمهای قدرتمند نیست

mgm123

کاربر سایت
Jun 19, 2019
12
اقا شبیه ساز نسخه اخرش واقعا عالی شده. من تقریبا دارم بازی god of war 3 رو تموم میکنم. فریم دهیش خیلی خوب شده بین 15 تا 30 فریم میده رو سی پی یو 7700hq

M.Akabi

عضو جدید
Dec 21, 2019
1
سلام فایل rap. بازی هایی رو که توی شبیه ساز rpcs3 به صورت فایل پکیج (.pkg) نصب کردم، از کجا می تونم دانلود کنم؟ سایتی هست که این فایل ها رو داشته باشه؟

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام فایل rap. بازی هایی رو که توی شبیه ساز rpcs3 به صورت فایل پکیج (.pkg) نصب کردم، از کجا می تونم دانلود کنم؟ سایتی هست که این فایل ها رو داشته باشه؟
Psndl

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر