RoyaL-KnightS کلن MW3

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
درست میشه. چون از چلنج های جدید کسانی که اسکورشون برای هر 2 چلنج متوالی 0 باشه ز کلن کیک میشن. خود این کار باعث زیاد شدن k/d میشه.

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
درست میشه. چون از چلنج های جدید کسانی که اسکورشون برای هر 2 چلنج متوالی 0 باشه ز کلن کیک میشن. خود این کار باعث زیاد شدن k/d میشه.
خو من الان نمیتونم بیام بازی کنم یعنی کیک میشم؟؟
بعد یکی هم میتونه بیاد این کیل های من و بوست کنه اینجوری k/d بگیرم؟؟ :d

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
راستی .... اقا علی من هر چقدر اسکور گرفتم تو چلنج رنک میزنه شما 0 اسکور گرفتید

چیکار کنم ؟؟
کار خاصی باید بکنم ؟؟
مگه منظورش اسکور واقعی نیست ؟؟

جواب بده که میخوام خودم همشو 1 ملیونو بگیرم:d

Send from HtC One X using tapatalk 2

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
راستی .... اقا علی من هر چقدر اسکور گرفتم تو چلنج رنک میزنه شما 0 اسکور گرفتید

چیکار کنم ؟؟
کار خاصی باید بکنم ؟؟
مگه منظورش اسکور واقعی نیست ؟؟

جواب بده که میخوام خودم همشو 1 ملیونو بگیرم:d

Send from HtC One X using tapatalk 2

ببین سرور های الایت چلنج های روزانه رو هر 1 ساعت 1 بار آپدیت می کنه. بخاطر همین نتیجه ی کار شما رو سریع آپدیت می کنه. اما چلنج های هفتگیش هر 10 ساعت یکبار آپدیت می شه. شما الان هیچی اسکور نگرفتی فردا صبح بری الایت می بینی که همش ثبت شده.
پس نگران نباش. هیچ کار خاصی هم نباید انجام بدی. فقط هر مدی که دوست داری بازی کن امتیازاتت ثبت می شه.

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:25 PM ارسال شده بود ----------

----------------------------------------------------------
دوستان:
ساعت 7 صبح فردا کلن وارد لول 9 می شه. و تا 5 روز دیگه کلن می ره واسه لول 11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
------------------------------------------------
تا 10 روز دیگه هیچ چلنج جدیدی که همه بتونند انجامش بدند نمیاد و آخرین چلنج فعلا همین چلنج Top Score هستش. پس تمام تلاشتون رو بکنید که 1.000.000 اسکور رو بگیرید. در حال حاضر با حدود 260.000 اسکور نزدیک به مدال برنز هستیم. و تا این لحظه هم این بنده ی حقیر (SpirantDuck7) با 110.000 اسکور نفر اولم.
:d

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
سلام
دوستان راحت میشه اسکور زد ولی یه کم همکاری میخود
اگه بخواید شاید بتوانم کمکتون کنم

بله کاملا درسته وحق با شماست. این یکی از آسون ترین چلنج هاست اما مقدارش زیاده.
-----------------------------------------------------
دوستان همونطور که آقا محسن گفتند اگه خواستید بازی کنید و اسکور بیشتری بگیرید برید و با هم بازی کنید. فردا صبح سرور الایت آپدیت می شه. الان ما 300 تا اکس پی از چلنج قبلی گرفتیم اما هنوز اضافه نشده به کلن.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
من که k/d حسابی بخاطر اسیست اومد پایین
علی اقا اگر کسی که تو چلنج های قبلی خوب بوده ولی به هر دلیلی نتونه تو چلنج جدید شرکت کنه هم کیک میشه؟
در ضمن کجا باید اسکور چلنجو تو برنامخ الایت دید؟برا من که هر جا میزنم ارور میده تو الایتو میگم.بخش کامنت ها که میگه ارور ساین این میده.کاریش نمیشه کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر