Rockstar دیگر با Team Bondi’s کار نمیکند

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
1i40ee6vwisrjk1n73y.jpg

به گزارش سایت Gamesindustry.biz بعد از 7 سال همکاری این دو شرکت بر سر بازی L.A. Noire ناشر Rockstar دیگر حاظر نیست بازی بعدی این سازنده را منتشر کند.
روابط بین این دو شرکت به شدت صدمه دیده است.و در حال حاظر Team Bondi’s به دنبال منتشر کننده دیگری است.
به گفته همین سایت مورد نظر اگر راکستار از تیم باندای پشتیبانی نمیکرد این تیم سالها پیش نابود شده بود.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
مطمئنی؟ من یه جا خوندم کلا 2 میلیون فروخته.

وای بر من !!:| 2 ملیون دیگه چیه !!؟؟:| جون این بازی رو با بازیای دیگه قاطی نکن !!:|:d
اما احساس میشود یک مقدار *R جوگیر شده !! دیگه این کارا رو نداشت !!:d
اما خوب *R یه مقدار انتظاراتش بالاس ولی باز نسبت به بازی های که حتی بیشتر از L.A.Noire طول کشیدن ، خداییش بهتر در اومد !!:|:d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
والا به نظر من که L.A NOIRE خیلی خوب ظاهر شد و اصلا ً شروع کننده ی یه تم و سبک جدیدی در بازیها می تونه نام برده بشه ، تنها مشکل این بازی وجود دو سه مرحله ی اضافی که باعث طولانی شدن بی مورد بازی شد وگرنه واقعا ً این بازی چی کم داشت !؟
*R خیلی هم دلش بخواد با تیم باندی کار کنه !:-/

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
بازی به نظرم با وجود این که 7 سال روش کار کردن ولی مشکلات زیادی داشت
خیلی برا من عجیب بود که تو این 7 سال چیکار کردن که نتونستن مشکلاتش رو حل کنن

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
فکر نکنم مایکرو بتونه کرایتک رو بخره،
کار ندارم که مایکروسافت قصد خرید کرایتک رو داشته باشه یا نه، فقط میشه لطف کنی و برامون بگی برا چی نمیتونه بخره؟! دوست عزیز! :|

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
کار ندارم که مایکروسافت قصد خرید کرایتک رو داشته باشه یا نه، فقط میشه لطف کنی و برامون بگی برا چی نمیتونه بخره؟! دوست عزیز! :|
]
چون کرایتک شرکت اینده داری هست و تو اینده نزدیک ارزشش فوق العاده میره بالا.........
و تازه اوله شروع روشتشونه.....اگه الان بفروشن خسارت می بینند و هم بخاطر اختصاصی بودن قدرت رشدشون از بین میره...........روزی هم که ازش شرکتشون سر به فلک کشید دیگه کسی نمی تونه بخرتشون ..مثل راک استار

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
]
چون کرایتک شرکت اینده داری هست و تو اینده نزدیک ارزشش فوق العاده میره بالا.........
و تازه اوله شروع روشتشونه.....اگه الان بفروشن خسارت می بینند و هم بخاطر اختصاصی بودن قدرت رشدشون از بین میره...........روزی هم که ازش شرکتشون سر به فلک کشید دیگه کسی نمی تونه بخرتشون ..مثل راک استار
آینده نزدیک؟مگه قراره کاره خاصی بکنه؟
من اطلاعات زیادی ندارم،ولی مایکروسافت واقعا نمیتونه راک استار رو بخره؟فکر کنم پول مایکروسافت بیشتر این حرفاس.;;)

آخرین ویرایش:

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
آینده نزدیک؟مگه قراره کاره خاصی بکنه؟
بله اینده نردیک...........تو اگه رشد این شرکت رو تو چند سال تاسیس شده دنبال کنی متوجه میشه که چقدر اینده داره..توی نسل بعد هم این موتور یکی از ارکان اصلی خواهد شد یه احتمال زیاد و کلی پول عاید این شرکت میکنه+ استادیوهای جدید از این شرکت که تو کشورهای مختلف تاسیس شدن و تو اینده بازیهاشون رو خواهیم دید....از یه مهاجر ترکیه ای تو المان تا قوترین انجین سالهای اخیر...........100 درصد تو اینده چیرهای بیشتری می شنویم...

من اطلاعات زیادی ندارم،ولی مایکروسافت واقعا نمیتونه راک استار رو بخره؟فکر کنم پول مایکروسافت بیشتر این حرفاس.;;)

ربطی نداره به پول داشتن هم ماکروسافت و هم سونی از پولها زیاد دارند.......مثلا من پول خیلی چیزها رو دارم ولی همه رو می خرم؟ok
ایا ماکرو می یاد یه شرکتی رو بخره که تا 10 سال دیگه نتونه پولش برگرده.......

متاسفانه یه واژه ای اینجا را افتاده به اسم خر پول=کسی که پول کلفت و مفت و بی زحمت و از راه.....به دست اورده..........و خیلی هم راحت حدرش میده
یه عده تو ایران فکر میکنند بیل گیتس پولاشو اینجوری بدست اورده و هر جوری بخواد حدرش میده=))و می ریزتشون دور که دلها فنها رو شاد کنه....نه داداش ماکرو تو هیچ کاری که سود نداشته باشه وارد نمیشه...............حالا شاید یه روزی شرکتی ور بخره ولی قبلش حتما چورتکه میندازه

مثلا شرکت کرایتک دیوانس شرکتس رو بفروشه وقتی می تونه با موش دواندن بین سونی و ماکرو پول جمع کنه؟
تاره اگر هر حرکتی مثلا برای خرید راک استار انجام بشه به یه حراج بین ماکرو و سونی تبدیل میشه اونوقته که دیگه...................

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
ربطی نداره به پول داشتن هم ماکروسافت و هم سونی از پولها زیاد دارند.......مثلا من پول خیلی چیزها رو دارم ولی همه رو می خرم؟ok
ایا مکارو می یاد یه شرکتی رو بخره که تا 10 سال دیگه نتونه پولش برگرده.......

متاسفانه یه واژه ای اینجا را افتاده به اسم خر پول=کسی که پول بی زحمت و از راه.....به دست اورده..........و خیلی هم راحت حدرش میده
یه عده تو ایران فکر میکنند بیل گیتس پولاشو اینجوری بدست اورده و هر جوری بخواد حدرش میده=))و می ریزتشون دور که دلها فنها رو شاد کنه....نه داداش ماکرو تو هیچ کاری که سود نداشته باشه وارد نمیشه...............حالا شاید یه روزی شرکتی ور بخره ولی قبلش حتما چورتکه میندازه

مثلا شرکت کرایتک دیوانس شرکتس رو بفروشه وقتی می تونه با موش دواندن بین سونی و ماکرو پول جمع کنه؟
تاره اگر هر حرکتی مثلا برای خرید راک استار انجام بشه به یه حراج بین ماکرو و سونی تبدیل میشه اونوقته که دیگه...................
:-s.والا شما نوشتید که کسی نمیتونه راکستار رو بخره،ولی من گفتم فکر کنم میتونه بخره.حالا مگه گفتم بخره یا نخره؟من گفتم فکر میکنم تواناییشو داشته باشه که بخره.(از نظر مالی)

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
راک استار کلا یه کمپانیه که 200 تا کارمند ثابت داره کل فروش سالیانشون به 1.5 میلیارد $ نمیرسه سودشونم باید در حدود 800 تا 900 میلیون $ باشه واسه همین اگه فروشی باشه مایکروسافت مثل آب خوردن میخره این کمپانیو ولی سونی فکر نکنم بتونه راک استارو بخره!
دلیل:
کل سود سالیانه (Total Net Income) سونی در 3 سال اخیر بین 400 میلیون دلار تا 3 میلیارد دلار در سال میچرخه ولی سود مایکروسافت بین 14 تا 18 میلیارد دلار در ساله رتبه مایکرو بین 500 تا شرکت برتر دنیا سومه ولی سونی 182.
منبع:
ماکروسافت:
http://www.hoovers.com/company/Microsoft_Corporation/rcrtif-1-1njea5.html

سونی:
http://www.hoovers.com/company/Sony_Corporation/crxxhi-1-1njea5.html

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
راک استار کلا یه کمپانیه که 200 تا کارمند ثابت داره کل فروش سالیانشون به 1.5 میلیارد $ نمیرسه سودشونم باید در حدود 800 تا 900 میلیون $ باشه واسه همین اگه فروشی باشه مایکروسافت مثل آب خوردن میخره این کمپانیو ولی سونی فکر نکنم بتونه راک استارو بخره!
دلیل:
کل سود سالیانه (Total Net Income) سونی در 3 سال اخیر بین 400 میلیون دلار تا 3 میلیارد دلار در سال میچرخه ولی سود مایکروسافت بین 14 تا 18 میلیارد دلار در ساله رتبه مایکرو بین 500 تا شرکت برتر دنیا سومه ولی سونی 182.
منبع:
ماکروسافت:

سونی:
من فکر نمیکنم سونی درامد 400 میلیون دلاری داشته باشه.............
وقتی سونی می یاد سال 2004 گلدن میر رو میخره 5 میلیارد دلار در زمانی نزدیک3 میلیلرد رو چیپ سل یه گداری میکنه.....نزدیک چند میلیارد رو بلوری و ps3 تو سال 2006-2005 از دست میده ... با 400 میلیون دلار قابل جبرانه
سونی بخشهای زیادی داره فقط سونی پیکچر سال 2010 ...7.2 میلیارد فروشش کرده ... که البته سودش رو نمیدونم................
کسی هم نگفت ماکرو سافت نداره..ولی اگه فکر میکنید برای شادی روح فنها می یاد این کارو می کنه در اشتباهید..................مگر اینکه یه راهی پیدا کنه که بتونه یه پول قلمبه ازش بکشه...
وقتی یکی از دو شرکت اقدام به خرید راک استار بکنه رقابت به وجود می یاد و قیمتش چند برابر میره بالا...............................چون با خرید راک استار مساوی با نابودی رقیب...هی قیمت میره بالا...تا سر به افلاک بکشه

آخرین ویرایش:

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
دلیل:
منبع:
ماکروسافت:

سونی:

سوم بین الکترونیکی !
وگرنه شرکت های نفتی و بانکی 1 تا 10 رو دارن !

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
:-s.والا شما نوشتید که کسی نمیتونه راکستار رو بخره،ولی من گفتم فکر کنم میتونه بخره.حالا مگه گفتم بخره یا نخره؟من گفتم فکر میکنم تواناییشو داشته باشه که بخره.(از نظر مالی)
من هم تو اوت پست و هم بعدیش توضیح دادم صرف نداره ...و اونوقته که دیگه کسی نمی تونه بخره.......................دیگه نمیدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر