Rockstar دیگر با Team Bondi’s کار نمیکند

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
1i40ee6vwisrjk1n73y.jpg

به گزارش سایت Gamesindustry.biz بعد از 7 سال همکاری این دو شرکت بر سر بازی L.A. Noire ناشر Rockstar دیگر حاظر نیست بازی بعدی این سازنده را منتشر کند.
روابط بین این دو شرکت به شدت صدمه دیده است.و در حال حاظر Team Bondi’s به دنبال منتشر کننده دیگری است.
به گفته همین سایت مورد نظر اگر راکستار از تیم باندای پشتیبانی نمیکرد این تیم سالها پیش نابود شده بود.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اگر موضوع اصلی فروش باشه، دیگه بجز GTA چیزی نداره. RDR هم GTA in Wild West هست.
امیدوارم حرکتهای اکتیویژن روی اینها تاثیر نگذاشته باشه.

"بروبچه ها آب دستتونه بزارید زمین که باید سالی یه GTA عرضه کنیم"

آخه مثلا همین راک استار مکس پین رو هم داشت که فروش عالی نداشت و از Remedy خریدش مشکل فکر میکنم بین سود دهی و ضرر دهی باشه نه میزان فروش اگر این بازی 3 میلیون نسخه هم میفروخت ولی 1 میلیون نسخه اش سود بود مطمئنا R* یه کار دیگه میکرد.

من هنوز بازی رو تموم نکردم، یه کم میتونست بخش های جانبی بازی جذاب تر باشه مثلا GTA در حالت کلی دیگه واقعا تکراری میشه از 25 تا 30 درصد بازی که گذشت ولی بخش های جانبی و ماموریت های بازی شدیدا بازی رو متنوع میکنه چیزی که L.A Noire شاید تو نسخه بعدی بتونه از پسش بر بیاد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آخه مثلا همین راک استار مکس پین رو هم داشت که فروش عالی نداشت و از Remedy خریدش
اون زمان فروش عالی نداشت؟ مگه چند تا بازی شاخ انحصاری pc همزمان با اون منتشر شدن؟ مگه نقدهاش بد بودن؟
بنظرم GTA شده "سنگ محک" ـه T2. یه بازی اندازه GTA نفروشه برای سازندش گودبای-پارتی میگیرن.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اون زمان فروش عالی نداشت؟ مگه چند تا بازی شاخ انحصاری pc همزمان با اون منتشر شدن؟ مگه نقدهاش بد بودن؟
بنظرم GTA شده "سنگ محک" ـه T2. یه بازی اندازه GTA نفروشه برای سازندش گودبای-پارتی میگیرن.
بد نفروخت ولی عالی هم نفروخت دیگه خدایی، نمره هاش هم یه نگاه بندازی عالی نبود.
آره اینو قبول دارم GTA شده یه معیاری که هرسازنده ای بهش نرسه باید بره بمیره :|.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
امیدوارم اگر جدا میشه دست یه ناشر درست و حسابی بیافته تا ما از کیفیت بیشتر و گیم پلی عالی تر لذت ببریم و انحصاری هم نشه:)

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
باید سونی دوباره دست به کار بشه و با TB بریزه رو هم!:D

ماکان به هر حال هرکی ناشر بشه باید عنوان های بعدی که این شرکت با سونی قرار داد داره رو منتشر کنه که اگه بشه میشه همین .... که RS خورد .:d

فرقی برای سونی نداره . هرچند به نظر من شرکت سونی باید چند شرکت رو بخره که یکیش همین هستش .

ماکروسافت هم اگه عقل داشته باشه کرایتک رو میخره .

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
فروش 4میلیونی برای این بازی خسته کننده فوق العاده حساب میشه ولی اونچیزی که بیشتر مشخصه اینکه سطح دید و انتظار rockstar خیلی خیلی بالاتر از این حرفاست

البته رفیق این بازی هم همچین خسته کننده نبود . یه سبک جدیدی بود تقریبا که هنوز جایگاه مناسبش رو کسب نکرده یا نکرد ! r* هم ایندفعه دلش می خواست مثل همیشه بازی هاش بترکونه ولی خب مثل همیشه نشد :d
Rockstar من راضی هستم برن زیر دست سونی که تا الان ریسک نشر بازی هایی مثل هوی رین رو قبول کرده. زیر دست سونی مطمئنا شاهکار های فوق العاده ای میتونن بسازن.

همین هم هست در واقع !! agent عنوان کاملا انحصاری ps3 ـه

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
بد نفروخت ولی عالی هم نفروخت دیگه خدایی، نمره هاش هم یه نگاه بندازی عالی نبود.
آره اینو قبول دارم GTA شده یه معیاری که هرسازنده ای بهش نرسه باید بره بمیره :|.
سری Max Payne بیش از 7 میلیون نسخه فروش داشته. چی میگی؟:-/:D
Remedy و راکستار سر این بازی کلی سود کردند.

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,812
نام
محمد رضا
ماکان به هر حال هرکی ناشر بشه باید عنوان های بعدی که این شرکت با سونی قرار داد داره رو منتشر کنه که اگه بشه میشه همین .... که RS خورد .:d

فرقی برای سونی نداره . هرچند به نظر من شرکت سونی باید چند شرکت رو بخره که یکیش همین هستش .

ماکروسافت هم اگه عقل داشته باشه کرایتک رو میخره .

فکر نکنم مایکرو بتونه کرایتک رو بخره، اما با خریدی که از Skype داشته دور از ذهن هم نیست.

اگه قراره این استودیو بازی انحصاری بزنه ترجیح میدم سونی بخرش>:d<

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
خبر خیلی جالبی بود.......

اون صحبتی که R* کرده بود که TB بدونه ما و خرج های ما هیچی نبودو شدیدا باهاش موافقم ......

بازی بسیار زیبا و شاهکاری هم نبود ولی انقدر روند ساختش طول کشید که همه در حده یا شاهکاره بینظیر از این بازی انتظار داشتن ......... از امتیازها و فروشش هم معلومه که R* از این فروش زیاد راضی نیست با اون خرجهای وحشتاناکی که سره این بازی کرد برای استخدام بازیگران و موشن کپچر و خرج های کلیه بازی ......

امیدوارم و یکمم مطمئنم که EA یا ACTI یا در صد کمی MICROSOFT ناشره بازی های ایندشون بشن و بتونن نواقص گیم پلی و کمی هم داستان رفع کنن که با یه شاهکار فوق العاده زیبا طرف باشیم

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
la noire میشه گفت یک بازی خوب و حتی از یک دید عالی بود اما نتونست انتظارات را براورده کنه من یشخصه این بازی رو هم به عنوان یکی از برترین بازی های سال و هم یکی از نا امید کننده ترین بازی های سال میشناسم
به خاطر همکاری قبلی team bondi با سونی سر همین la noire امکانش بیشتره که سونی این استودیو رو بخره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر