Rockstar در حال بررسی نسخه PC و Wii U بازی GTA 5

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
با اینکه مدت زمان زیادی از معرفی بازی Grand Theft Auto 5 می گذرد، اما شرکت Rockstar هیچ حرفی در مورد نسخه ی PC این بازی نزده است. با این حال Dan Houser، مدیر عامل این شرکت، در مصاحبه ای با IGN اذعان داشتند که نسخه ی PC و Wii U بازی GTA 5 در حال بررسی هستند:

GTA-V-logo.jpg

"تمام چیزی که می توانم بگویم این است که ما در حال بررسی ساخت نسخه ی PC و Wii U هستیم. موضوع این است که ما یک شرکت Third Party هستیم. ما به سونی، مایکروسافت و نینتندو تعلق نداریم اما همه ی آنها را دوست داریم. ما می توانیم هر چه می خواهیم انجام دهیم و در هر پلتفرمی که بازار مناسبی داشته باشد فعالیت داشته باشیم. حتی اگر آن پلتفرم Apple باشد."

GTA 5 بهار سال آینده برای PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
PC رو که خوب پورت نمیکنن،خودم ...=((ولی میکنن>:d<

اما عاموهای *R برا WiiU برنید شاید یه 5 میلیون بیشتر فروختین:D

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
خیلی بعیده نخواد اصلا پورت pc نزنه
هر چند راک استار این نسل کلا pc رو رها کرد

رها کرد ؟! به جز RDR بقیه‌ی بازی هاشُ برای PC هم عرضه کرد. سری بازی هایی مثل Red Dead یا Midnight Club همیشه کنسولی بودن. پورت GTA IV با اینکه ضعیف بود اما با Patchها خیلی خوب شد و الان هم خیلی خوب قابل بازیه (جایزه افتضاح‌ترین پورت این نسل همیشه در اختیار Saints Row 2 میمونه:d). امیدوارم همونکاری که با Max Payne 3 کردن اینجا هم همونکارُ کنند. MP3 از نظر تکنیکی پیشرفت های خیلی خوبی نسبت به نسخه کنسولی داشت و بازدهیش هم عالی بود.

سری
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
yahoo_13.gif
از Midnight Club ها فقط یه نسخه‌اش برای PC عرضه شد. Red Dead Revolver هم که فقط برای Xbox و PS2 عرضه شد.

آخرین ویرایش:

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
این بازی 100% واسه PC میاد ولی تا بیان واسه PC تایید کنن تا میتونن کسایی که کنسول ندارنو میچزونن(حسابی لهشون میکنن و حالشونو میگیرن)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
یه پورت پر از باگ آشغال دیگه بررسی نمیخواد ...
یادش بخیر زمان gtaiv حدودا 1 سال کل pcگیمر ها تو کف باز ی بودن وقتی بازی امد با هزار امید رفتیم گرفتیم ولی امان از روز بعد شدیدترین مشکلات کره زمین ر اتو این باز ی مشاهده کردیم :d
طوری که 10 تا پچ رسمی تاالان دادن بیرون ولی با خفن ترین سیستم هم بازی مشکل دار ه تا همین الان :))
برادر من چرا بزرگنمایی میکنی ؟‌
yahoo_4.gif

IV پرت عالی نبود!‌ اما اینقدرها هم که میگی بد نبود
اون زمان که اومد من یه کارت گرافیک ۴۸۵۰ داشتم با ۴ گیگ رم و cpu ْq6600 همون موقع با فریم ۳۰ به بالا با کیفیت بالاتر از کنسول بازی می کردم
pc gamer ها مشکلشون با این بود که بازی چرا روی ۶۰ فریم اجرا نمیشه!
تمام سیست های متوسط اون موقع می تونستن فریم حدود ۳۰ بگیرن که بازی کاملا قابل بازی بود
30 فریم توهمه جای بازی !و البته با چه رزولیشنی !
منظور من 1080 بود عزیز دل

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
اگه میخواد مثل IV پورت کنه همون بهتر که این کارو نکنه
کلا *R نمیتونه بازیهای OW رو با موتور RAGE واسه PC بهینه کنه ، البته بهتره بگم نمیخواد بهینه کنه .
همون MP3 هم با توجه به محیط خیلی خیلی کوچیکی که داشت و خطی بودن بازی ، سنگین بود ، وای به حال اینکه محیط بزرگتر بشه .... احتمالا 16 گیگ رم و CPU ـه 8 هسته ای میطلبه .
اینبار دیگه اشتباه قبلیمو تکرار نمیکنم ، روز اولی که واسه کنسول اومد روی کنسول بازی میکنم ، تجربه ی IV بسیار بسیار تلخ بود .

سری:-o:-o:-o

بله سری ! Red Dead نسل قبل هم عنوان داشته. Red Dead : Revolver
این نسل هم یک عنوان داشت که Red Dead : Redemption بود .

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
راکستار میتونه با استفاده از شبکه Steam، روی PC فروش داشته باشه اما همونجور که دوستمون گفت، حتی الامکان سعی میکنه یا عرضه نکنه و یا یه مدت طولانی بعد عرضه کنه. راکستار نمیخواد برای PC بازی بسازه.

پ.ن: منتظریم تا شادمانی بعضیا یا فحش دادنشون رو ببینیم8-|

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
یادش بخیر زمان gtaiv حدودا 1 سال کل pcگیمر ها تو کف باز ی بودن وقتی بازی امد با هزار امید رفتیم گرفتیم ولی امان از روز بعد شدیدترین مشکلات کره زمین ر اتو این باز ی مشاهده کردیم :d
طوری که 10 تا پچ رسمی تاالان دادن بیرون ولی با خفن ترین سیستم هم بازی مشکل دار ه تا همین الان :))
برادر من چرا بزرگنمایی میکنی ؟‌ :d
IV پرت عالی نبود!‌ اما اینقدرها هم که میگی بد نبود
اون زمان که اومد من یه کارت گرافیک ۴۸۵۰ داشتم با ۴ گیگ رم و cpu ْq6600 همون موقع با فریم ۳۰ به بالا با کیفیت بالاتر از کنسول بازی می کردم
pc gamer ها مشکلشون با این بود که بازی چرا روی ۶۰ فریم اجرا نمیشه!
تمام سیست های متوسط اون موقع می تونستن فریم حدود ۳۰ بگیرن که بازی کاملا قابل بازی بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر