Rockstar در حال بررسی نسخه PC و Wii U بازی GTA 5

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
با اینکه مدت زمان زیادی از معرفی بازی Grand Theft Auto 5 می گذرد، اما شرکت Rockstar هیچ حرفی در مورد نسخه ی PC این بازی نزده است. با این حال Dan Houser، مدیر عامل این شرکت، در مصاحبه ای با IGN اذعان داشتند که نسخه ی PC و Wii U بازی GTA 5 در حال بررسی هستند:

GTA-V-logo.jpg

"تمام چیزی که می توانم بگویم این است که ما در حال بررسی ساخت نسخه ی PC و Wii U هستیم. موضوع این است که ما یک شرکت Third Party هستیم. ما به سونی، مایکروسافت و نینتندو تعلق نداریم اما همه ی آنها را دوست داریم. ما می توانیم هر چه می خواهیم انجام دهیم و در هر پلتفرمی که بازار مناسبی داشته باشد فعالیت داشته باشیم. حتی اگر آن پلتفرم Apple باشد."

GTA 5 بهار سال آینده برای PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

منبع

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
به نظر من 100% میاد واسه pc ولی اینکه چند ماه بعد عرضه بشه و خوب پرت شده باشه جای بحث داره ولی من بازم فکر میکنم که خیلی خوب پرت میشه چون la noir با اینکه بازیه نسبتا سنگینی بود ولی خیلی خوب پرت شده بود اگه اشتباه میکنم بگین. gta iv واسه 4 سال پیش بود مطمئنا سیاست های یه شرکت میتونه تو این مدت عوض بشه و 2 بازیه اخر این شرکت بر روی pc حرف های منو تایید میکنهb-)

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
مشکل ما با پورت بازی هستش که دوستان بهش اشاره کردن ... ولی اگه بخواد بازی رو برای کامپیوتر بسازه که خوبه ... اگر پورت باشه که هیچ . آشغال از اب در میاد. MP3 و L.A Noir هم پورت نبودن ... البته فک برانداز هم نبودن ... یه رزولوشن بالاتر بود و Shadow Mapping بهتر ...
L.A Noir یه پرت تر و تمیز بود که تازه سازنده ی اون (Team Bondi) هم جزء استدیو های خود راکستار نبود و الان هم فکر کنم درش تخته شده یا این که زیر نظر یه ناشر دیگه داره بازی میسازه

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مشکل ما با پورت بازی هستش که دوستان بهش اشاره کردن ... ولی اگه بخواد بازی رو برای کامپیوتر بسازه که خوبه ... اگر پورت باشه که هیچ . آشغال از اب در میاد. MP3 و L.A Noir هم پورت نبودن ... البته فک برانداز هم نبودن ... یه رزولوشن بالاتر بود و Shadow Mapping بهتر ...
امیر دیگه متاسفانه pc پلتفورمی نیست که شرکت ها به اون صورت براش بازی منحصر بسازن،
90% پورت میش روش
میدونم، الان همه نیان 4 تا بازی نام ببرن که مختص پی سیه یا پورت نیست

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
الان اگه شما به همین L.A Noir نگاه کنید می فهمید که *R می خواد یه همچین سیاستی رو در مورد GTA V هم اجرا کنه
اول که L.A Noir معرفی اصلا نسخه ی PC ای در کار نبود بعد که منتشر شد *R اومد گفت که بازی رو هم واسه PC پورت می کنیم.اگه قرار بود که GTA V هم مثل MP 3 جدا گونه واسه PC ساخته میشد از همون اول باید PC هم داخل پلتفورم هاش می بود.
امید وارم حداقل *R یه پرت درست و حسابی از این بازی بیرون بده تا ما PC باز ها یه دلخوشی واسمون بمونه که داریم یکی از بهترین های سبک Open World رو داریم با کیفیت خوب و بدونه مشکل بازی می کنیم.

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
متاسفانه اینجا جو جوری شده که الان بگیم چرا پورت میشه رو pcی سر یفکر می کنند داریم خراب می کنیم نسخه pcرا !
یکی نیست بگه برادر من طرف میره 1میلیون نیم پول کارت میده انتظار دار حداقل پورت نبینخ و بازیش بهینه باشه وگرنه من هم از خدام هست ی چیزی در خور pcبدهند
وسلام

mrspear

کاربر سایت
Jun 24, 2011
322
نام
Amir Mohamad
در هر پلتفرمی که بازار مناسبی داشته باشد فعالیت داشته باشیم. حتی اگر آن پلتفرم Apple باشد.
خب همین یک خط به همه ابهامات پاسخ میده ! باید بهشون حق داد فعلا که بازار PC واقعا خرابه یادم میاد اختلاف فروش نسخه
کنسولیه The Witcher 2 با PC رقمی شگفت آور بود ! در هر حال نمیشه از سازنده انتظار داشت که خودش رو فدای انتظارات بکنه.
در هر حال اون هم تا حدودی به دنبال سوده حالا فرقی نمیکنه چه شرکتی باشه.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
خب همین یک خط به همه ابهامات پاسخ میده ! باید بهشون حق داد فعلا که بازار PC واقعا خرابه یادم میاد اختلاف فروش نسخه
کنسولیه The Witcher 2 با PC رقمی شگفت آور بود ! در هر حال نمیشه از سازنده انتظار داشت که خودش رو فدای انتظارات بکنه.

آخرین بار اعلام شد که فروش نسخه کامپیوتر The Witcher 2 ، یک و یک‌دهم میلیون نسخه بوده و CDP هم در آخرین گزارشش اعلام کرد که فروش کلی بازی روی X360 و PC به 1.7 میلیون نسخه رسیده. یعنی برتری فروش نسخه PC.

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
اگه منظورت پایرت خوری و این چیزا که اوضاع کنسول ها هم چندان خوشایند نیست
xbox که ماشالله جوری هک شده که آنلاین بازیها هم در دسترسه!‌
ps3 هم که جدیدا به این مشکل دچار شده!
اما PC چی؟ آنلاین بازی های کرک شده قابل دسترسی نیست
بخصوص اینکه جدیدا با شبکه هایی مثل steam فروش خیلی بهتر شده!‌ خود من اگه اینترنت درست حسابی داشتم تمام بازی هام رو از steam می خریدم

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من خودم IV رو هم رو کنسول و هم رو PC بازی کردم, خداییش موقعی که با هم مقایسه کردم گفتم این من بودم ک IV رو روی PS3 بازی کردم و این همه از گرافیکش تعریف کردم؟! پس اینو چی بگم؟!(وقتی که دوباره رو کنسول بازی کردم احساس کردم تصویر خیلی خف و تاره!)
ولی خوب همون طور که تو تاپیکهای دیگه هم گفتم واقعا پورت مزخرفی رو PC زده بودن! اول فک کردم واسه ضعف سیستممه چون شنیده بودم چون از رو کنسول پورت شده که x360 بوده و CPUش 3هسته ایه حداقل CPU باید 4هسته باشه(که مال من دو هسته ایه) ولی وقتی که رو PC قدرتمندترم بازی کردم بازم بالای 40-35 فریم نمی داد!
در کل IV رو PC به دو چیز خیلی حساس بود: 1.تعداد هسته 2.مقدار حافظه گرافیکی. البته بیشترین فشار رو View Distance و Detaile Destance به سیستم تحمیل میکرد.
ولی در کمال تعجب TBOGT با همون گرافیک IV خیلی روونتر و دلپذیرتر بود(روی همون سیستم خودم) که دیگه مطمئن شدم راک استار برای پورت IV رو PC کم کاری کرده!

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
من خودم IV رو هم رو کنسول و هم رو PC بازی کردم, خداییش موقعی که با هم مقایسه کردم گفتم این من بودم ک IV رو روی PS3 بازی کردم و این همه از گرافیکش تعریف کردم؟! پس اینو چی بگم؟!(وقتی که دوباره رو کنسول بازی کردم احساس کردم تصویر خیلی خف و تاره!)
ولی خوب همون طور که تو تاپیکهای دیگه هم گفتم واقعا پورت مزخرفی رو PC زده بودن! اول فک کردم واسه ضعف سیستممه چون شنیده بودم چون از رو کنسول پورت شده که x360 بوده و CPUش 3هسته ایه حداقل CPU باید 4هسته باشه(که مال من دو هسته ایه) ولی وقتی که رو PC قدرتمندترم بازی کردم بازم بالای 40-35 فریم نمی داد!
در کل IV رو PC به دو چیز خیلی حساس بود: 1.تعداد هسته 2.مقدار حافظه گرافیکی. البته بیشترین فشار رو View Distance و Detaile Destance به سیستم تحمیل میکرد.
ولی در کمال تعجب TBOGT با همون گرافیک IV خیلی روونتر و دلپذیرتر بود(روی همون سیستم خودم) که دیگه مطمئن شدم راک استار برای پورت IV رو PC کم کاری کرده!
کلا بازی هایی که با RAGE ساخته شدن به CPU خیلی وابسته هستن اون موقع هم من لطف CPU ۴ هسته ایی می تونستم راحت تر از بقیه بازی کنم
اما یادمون نره الان دیگه ۲۰۰۸ نیست IV اولین بازی HD راک استار بود
خود dan houser هم در مورد نگرانی هایی که برای GTAV بود گفت ما نسبت به گذشته تجربه بیشتری پیدا کردیم
باید منتظر بود و دید

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
کلا بازی هایی که با RAGE ساخته شدن به CPU خیلی وابسته هستن اون موقع هم من لطف CPU ۴ هسته ایی می تونستم راحت تر از بقیه بازی کنم
اما یادمون نره الان دیگه ۲۰۰۸ نیست IV اولین بازی HD راک استار بود
خود dan houser هم در مورد نگرانی هایی که برای GTAV بود گفت ما نسبت به گذشته تجربه بیشتری پیدا کردیم
باید منتظر بود و دید
با توجه به این ک کنسول من PS3ه و هزینه تهیه بازی کمرشکن, قصدم اینه که V رو روی PC بازی کنم و تا ریلیز شدن بازی رو PC خودم رو با TLOU سرگرم کنم. فقط امیدوارم تارخ ریلیزش رو PC خیلی طولانی نشه!:praying:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر