Robert Hill: روابط مایکروسافت و سونی مانع از ایجاد Cross Platform می شود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
yffsg8k98leaq9wheds.jpg

تهیه کننده ارشد استدیو Trion Worlds آقای Robert Hill کسی هست که در حال بر روی یک عنوان co-op MMO shooter برای PS3 و PC است, او احساس می‌کند رقابت غیردوستانه بین Microsoft و Sony باعث شده تا توسعه دهندگان نتوانند مولتی پلیر cross-platform برای این 2 کنسول HD بسازند.

او گفت:" بازی cross-platform وجود نخواهد داشت."ما این کار را می‌توانیم هم اکنون انجام دهیم. شما PS3 باز‌ها و PC گیمران را می توانید ببینید که به لطف سیستم cross-platform در حال بازی بر روی یک سیستم هستند. در حالی که بازی بر روی یک سرور. ما روزانه باهم برروی Xbox 360,PS3 و PC بازی انجام می‌دهیم, متاسفانه از زمان عرضه کنسول‌ها Microsoft و Sony رابطه دوستانه‌ای با همدیگر نداشته اند طوری که بتوانیم بازی‌ای cross-platform انجام دهیم.

Robert Hill افزود:" دیدن بازی‌های cross-platform بر روی PS3 و PC واقعا خوب است, در اصل دیدن آن در دو کنسول خیلی بهتر از این است. در گذشته Microsoft و Nintendo روابط بسیار خوبی باهم داشته‌اند. بنابراین حتی ممکن است ما شاهد بازی‌های cross platform بر روی Xbox بعدی و Wii U باشیم. اما این کار زمان می‌خواهد.

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ببین من اصلا حوصله بحث کردن با تو رو ندارم، اما یبار نشد یکی از یکی ایراد بگیره طرفش قبول کنه که گند زده، به موسی کاظم چیزی ازتون کم نمی شه...
مدیر این جا بیکار نیست و معمولا هم تو این چیزا دخالت نمیکنن مگر این که خیلی اوضاع وخیم باشه و یه خبر بخواد مخاطب رو به اشتباه بندازه. اینجا چنین اتفاقی نیفتاده اما استفاده از تیتر زرد "سونی و مایکروسافت درگیری زیادی دارند." افتضاح ترین تیتری بود که می شد استفاده کرد که شما این کار رو کردی.
موضوع خبر اینه که بدلیل موانعی که در روابط بین سونی و مایکروسافت وجود داره، امکان کراس پلتفرم بازی کردن بازی ها در مالتی پلیر وجود نداره، شما همچین تیتری رو انتخاب کردی.
بله، تیتر می تونه کلمه به کلمه ترجمه نشه و از دل متن گرفته شه، اما نه اینی که شما در آوردی!
به هر حال، اگر باز هم فکر می کنی تیتری که انتخاب کردی مناسب هست من بهت درود میفرستم و برات آرزوی روز های بهتر و موفق تری رو می کنم...
ناتی داگ: سونی از ما خواست الی رو از قسمت جلوئی کاور د لست آو آس برداریم ولی ما قبول نکردیم.
نگرش جدید: بین سونی و ناتی داگ دعوا ناموسی شد !

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
الان مشکل تیتر حل شد به سلامتی؟
نکنه با متن خبر هم مشکلی دارید شاید یک منبع دیگر پیدا شد متن بهتری داشته باشه؟!
ترجمه یه خبر یه چیزه ، با کیفیت بودن ترجمه یه چیز دیگست...
کیوان حرف بدی نزد گفت دارید خبر ترجمه میکنید حداقل سطح کیفیش رو بالا نگه دارید اینجوری سطح کیفی مطالب انجمن هم میره بالا.
حالا یکی انتقادپذیر نیست که دیگه مشکل از خودشه..اینجا کسی رو مجبور نکردن که خبر ترجمه کنه ! حالا که میکنه حداقل یه کاری بکنه که ارزشمند باشه.
ایشون هم دستش درد نکنه که خبر میگذاره ولی خب یه مقدار انتقادپذیر بودن به جایی نمیخوره
به کسی هم مربوط نیست من خبر چرا ترجمه می‌کنم یا نمی‌کنم. شما اینقدر انتقاد گر هستید خودتون چرا زحمت به خودتون نمی‌دید خبر ترجمه کنید کار آسونیه فقط من میام از تیترش ایراد می‌گیرم. دفعات بعد از شما انتقاد گران درمورد متن تیتر مشورت می‌گیریم.همه کارشناس شدند.
Who's Next?

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
طرف خبر ترجمه کرده بجای تشکره؟
البته کیوان جان شما رو میشناسم از روی دغدغه ات داری میگی و شایدم حرفت درست باشه ولی یه تیتر ارزش این برخوردها رو نداره از مهدی هم ممنون بابت خبر

ترجمه یه خبر یه چیزه ، با کیفیت بودن ترجمه یه چیز دیگست...
کیوان حرف بدی نزد گفت دارید خبر ترجمه میکنید حداقل سطح کیفیش رو بالا نگه دارید اینجوری سطح کیفی مطالب انجمن هم میره بالا.
حالا یکی انتقادپذیر نیست که دیگه مشکل از خودشه..اینجا کسی رو مجبور نکردن که خبر ترجمه کنه ! حالا که میکنه حداقل یه کاری بکنه که ارزشمند باشه.
ایشون هم دستش درد نکنه که خبر میگذاره ولی خب یه مقدار انتقادپذیر بودن به جایی نمیخوره
الان مشکل تیتر حل شد به سلامتی؟
نکنه با متن خبر هم مشکلی دارید شاید یک منبع دیگر پیدا شد متن بهتری داشته باشه؟!

خب عزیز من دیگه عصبانی شدن نداره که ! یه انتقاد بود همین

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تشکر از خبر، همون لایکی هست که پای خبر می زنیم. اما وقتی یکی (این بار من، ممکنه دفعه دیگه یکی دیگه از دوستان؛ شخصا کاری به این کارا ندارم، بعضی وقتا دیگه از حد می گذره و خیلی تو ذوق بزنه من اظهار نظر میکنم که ممکنه درست هم حتی نباشه.)، عرض می کردم، وقتی یکی میاد می گه آقا به نظرم فلان جای خبرت یا تیترت مشکل داره نه با اون بنده خدا که خبر ترجمه کرده پدر کشتگی داره و نه با این گوشزد کردن چیزی بهش اضافه می شه. فقط هدف کمک کردن و رفع نقیصه هاست.
... و مِنَ الله التّوفیق.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
یه چیز رو کلی میگم!!
تا این برخوردها با کسی که خبر میذاره هست کسی رغبی به گذاشتن خبر نداره!!
هر انتقادی هم به خبر دارین باید با ادب و احترام به طرف مقابل بگین نه اینجوری!!!

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
Cross Platform بوجود بیاد که چی بشه؟

کمبود گیمر توی سرورها داریم!

محدودیت فروش کنسول توی کشورها داریم!

محدودیت فروش بعضی بازی ها روی یکی از کنسول ها در مناطق خاص داریم!

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
قبلا اگه درست یادم مونده باشه قرار بود CoD 4 از این قابلیت استفاده کنه اما بنا به همین دلایل کنسل شد. فرض کنید چه حالی بده X360 دار ها یا PS3 دار ها BF3 بزنن :D

اون موقع این PCبازها هستند که روشون رد میشن :D

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اصلا این رو خوندم نابودم کرد، بسکه Epic بود.
عزیز شما چرا جوش میزنی ؟ کسی با شما نبود دوست عزیز. ترول کردن هم حدی داره دیگه! والا به خدا ...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
واقعا به نظرت اجازه میدادن PC باز ها با کنسول باز ها بازی کنن؟!
اول نسل مایکروسافت گذاشت که! فاجعه ی "شَدوران" یادت رفته؟:D

Portal 2 مگه اینجوری نبود ؟ بین PC و PS3 ؟

Portal 2 کلا قضیش فرق می کنه؛ توی پورتال شما برای شلیک با اون اسلحه هه نیازی به مهارت و دقت بالایی نداری، بعد اونجا Co-Op هم بود؛ بر خلاف شوتر های اول شخص مثل کالاو و بلتف که سخت بشه با دسته(کنترلر)، جلوی ماوس و کیبُردی ها دووم آورد.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا به نظرت اجازه میدادن PC باز ها با کنسول باز ها بازی کنن؟!

"PS3 gamers will be able to simply drop the Blu-ray disc in the PS3, link to their Steam account from inside the game, and all their Steam friends (on PC and Mac) will be visible and accessible for chat and game invites," explained Josh Weier, Portal 2 project lead.

شایدم من کلا نگرفتم قضیه رو :D

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اخه پورتال فرق داره ...تو اون فقط حالت همکاری هست ...
ولی بتل اگه مثلا شما تو ps3 باشی بری با pc باز بازی کنی معمولا له میشی چون با موس و کیبورد خیلی عکس العمل بهتری میشه داشت تو BF3 ...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
بازی کردن با موس خیلی راحته چون یک دست کامل روی موس تمرکز داره ولی تو کنسول فقط انگشت شصت هست و دامنه حرکتیش هم خیلی کمه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر