Robert Hill: روابط مایکروسافت و سونی مانع از ایجاد Cross Platform می شود

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
yffsg8k98leaq9wheds.jpg

تهیه کننده ارشد استدیو Trion Worlds آقای Robert Hill کسی هست که در حال بر روی یک عنوان co-op MMO shooter برای PS3 و PC است, او احساس می‌کند رقابت غیردوستانه بین Microsoft و Sony باعث شده تا توسعه دهندگان نتوانند مولتی پلیر cross-platform برای این 2 کنسول HD بسازند.

او گفت:" بازی cross-platform وجود نخواهد داشت."ما این کار را می‌توانیم هم اکنون انجام دهیم. شما PS3 باز‌ها و PC گیمران را می توانید ببینید که به لطف سیستم cross-platform در حال بازی بر روی یک سیستم هستند. در حالی که بازی بر روی یک سرور. ما روزانه باهم برروی Xbox 360,PS3 و PC بازی انجام می‌دهیم, متاسفانه از زمان عرضه کنسول‌ها Microsoft و Sony رابطه دوستانه‌ای با همدیگر نداشته اند طوری که بتوانیم بازی‌ای cross-platform انجام دهیم.

Robert Hill افزود:" دیدن بازی‌های cross-platform بر روی PS3 و PC واقعا خوب است, در اصل دیدن آن در دو کنسول خیلی بهتر از این است. در گذشته Microsoft و Nintendo روابط بسیار خوبی باهم داشته‌اند. بنابراین حتی ممکن است ما شاهد بازی‌های cross platform بر روی Xbox بعدی و Wii U باشیم. اما این کار زمان می‌خواهد.

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
والا اگه اونجور که شما میگید باشه بنظرم بدترمیشه!! حساب کنید فن هر دوطرف میریزن اغده هاشونو تو بتل3 سرهم خالی میکنن! وسط بازی یه چندتا فحش آبدار هم میدن! تنش ها بیشتر میشه

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
اگر عملی میشد که هیجانش وصف نشدنی بود ، حساب کن من توی COD:MW3 نسخه ی X360 با بهنام یاکوزا در نسخه PS3 مقابله میکردم
و ترورش میکردم ،... اینقدر نارنجک مینداختم روش که کلا از بین بره :dدرگیری فنهای این دو کنسول از سازنده های این دو کنسول بیشتره :|
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ممنون بابت خبر ....

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
والا اگه اونجور که شما میگید باشه بنظرم بدترمیشه!! حساب کنید فن هر دوطرف میریزن اغده هاشونو تو بتل3 سرهم خالی میکنن! وسط بازی یه چندتا فحش آبدار هم میدن! تنش ها بیشتر میشه
البته زياد فرق نداره همين الانشم بتل بازي ميكنيم به هم فحش ميدن:d

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
اگر عملی میشد که هیجانش وصف نشدنی بود ، حساب کن من توی COD:MW3 نسخه ی X360 با بهنام یاکوزا در نسخه PS3 مقابله میکردم
و ترورش میکردم ،... اینقدر نارنجک مینداختم روش که کلا از بین بره :dدرگیری فنهای این دو کنسول از سازنده های این دو کنسول بیشتره :|
--------------------------------------------------------------------------------------------------
ممنون بابت خبر ....

اول تبریک واسه عضو تحریریه شدنت :D دوم بهنام تنها نیستا! میریختیم بیستون و از بیخ و بن جمع میکردیم :)) و اینجا بود که Dark Girl سعی میکرد من و با Cheat مفقود کنه:D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
تیتر خبرو دیدم فکر کردم سونی و مایکروسافت 2 نفرن تو خیابون دعواشون شده اومدم تو تاپیک جداشون کنم!!!!
درسته تیتر خبر دست نویسنده و مترجمشه اما واقعا این دیگه خیلی داغونه!!!!
پ.ن:کاش حداقل این کارو واسه بازیهای ورزشی مثل Fifa میکردن اینطوری خیلی حال میداد!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
تیتر خبرو دیدم فکر کردم سونی و مایکروسافت 2 نفرن تو خیابون دعواشون شده اومدم تو تاپیک جداشون کنم!!!!
درسته تیتر خبر دست نویسنده و مترجمشه اما واقعا این دیگه خیلی داغونه!!!!
پ.ن:کاش حداقل این کارو واسه بازیهای ورزشی مثل Fifa میکردن اینطوری خیلی حال میداد!
عنوان خبر لازم نیست حتما ترجمه کلمه به کلمه منبع باشد ولی باید طوری باشد که اصل خبر را در یک جمله خلاصه کند.
در عنوان خبر، به جز اسامی خاص به هیچ عنوان از کلمات انگلیسی استفاده نکنید.
تیتر اگر مشکلی داشت مدیران اخطار می‌دادند. این بهانه های الکی چی هست؟دکمه گزارش برای شما است.
من هر چیزی داخل متن خبر ببینم ازش می‌تونم به عنوان تیتر استفاده کنم.
حتما نباید تیتر دلخواه کسی رو بنویسم که!!

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
والله بر به مشکل میخوردیم فرض کن گیمرهای PS فن با اون دسته بخوان تو بازی COD در مقابل 360ی های کاری انجام بدن..آیا میتونن..؟ البته 360ی ها تو بازی فوتبال و تکن کلا نابود میشدن..

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
تیتر اگر مشکلی داشت مدیران اخطار می‌دادند. این بهانه های الکی چی هست؟دکمه گزارش برای شما است.
من هر چیزی داخل متن خبر ببینم ازش می‌تونم به عنوان تیتر استفاده کنم.
حتما نباید تیتر دلخواه کسی رو بنویسم که!!
ببین من اصلا حوصله بحث کردن با تو رو ندارم، اما یبار نشد یکی از یکی ایراد بگیره طرفش قبول کنه که گند زده، به موسی کاظم چیزی ازتون کم نمی شه...
مدیر این جا بیکار نیست و معمولا هم تو این چیزا دخالت نمیکنن مگر این که خیلی اوضاع وخیم باشه و یه خبر بخواد مخاطب رو به اشتباه بندازه. اینجا چنین اتفاقی نیفتاده اما استفاده از تیتر زرد "سونی و مایکروسافت درگیری زیادی دارند." افتضاح ترین تیتری بود که می شد استفاده کرد که شما این کار رو کردی.
موضوع خبر اینه که بدلیل موانعی که در روابط بین سونی و مایکروسافت وجود داره، امکان کراس پلتفرم بازی کردن بازی ها در مالتی پلیر وجود نداره، شما همچین تیتری رو انتخاب کردی.
بله، تیتر می تونه کلمه به کلمه ترجمه نشه و از دل متن گرفته شه، اما نه اینی که شما در آوردی!
به هر حال، اگر باز هم فکر می کنی تیتری که انتخاب کردی مناسب هست من بهت درود میفرستم و برات آرزوی روز های بهتر و موفق تری رو می کنم...

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ببین من اصلا حوصله بحث کردن با تو رو ندارم، اما یبار نشد یکی از یکی ایراد بگیره طرفش قبول کنه که گند زده، به موسی کاظم چیزی ازتون کم نمی شه...
مدیر این جا بیکار نیست و معمولا هم تو این چیزا دخالت نمیکنن مگر این که خیلی اوضاع وخیم باشه و یه خبر بخواد مخاطب رو به اشتباه بندازه. اینجا چنین اتفاقی نیفتاده اما استفاده از تیتر زرد "سونی و مایکروسافت درگیری زیادی دارند." افتضاح ترین تیتری بود که می شد استفاده کرد که شما این کار رو کردی.
موضوع خبر اینه که بدلیل موانعی که در روابط بین سونی و مایکروسافت وجود داره، امکان کراس پلتفرم بازی کردن بازی ها در مالتی پلیر وجود نداره، شما همچین تیتری رو انتخاب کردی.
بله، تیتر می تونه کلمه به کلمه ترجمه نشه و از دل متن گرفته شه، اما نه اینی که شما در آوردی!
به هر حال، اگر باز هم فکر می کنی تیتری که انتخاب کردی مناسب هست من بهت درود میفرستم و برات آرزوی روز های بهتر و موفق تری رو می کنم...
من هر کلمه ای داخل خبر ببینم ازش تیتر می‌سازم اشکالی هم نمی‌بینم. تیتر داخل تاپیک رو درست کردم ببینم مشکلتون حل میشه در ضمن دکمه گزارش را برای شما گذاشتند. من هم تیتر رو از متن منبع انتخاب کردم. از این بهتر تیتر می‌خواهید: Microsoft :Robert Hill و Sony اختلاف زیادی دارند.

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
والا سر اينكه هيچ وقت اب دو طرف به خصوص فن هاشون توي يه جور نميره شكي نيست :d
فحش و فحش كاري و بووووووق گفتن و انواع قوانين مثل NO XBOX PLAYER ON THIS SERVER و غيره پيش مي اومد !!!:d

بعد از اون به گمونم ايراد فني هم بايد داشته باشه يعني يه سري ساختارهاشون به هم نميخوره !
درست نميدونم اما يه بار يادمه يكي از افراد مطلع درباره اينكه چرا BF3 نتونست 32 يا 64 نفره بشه و 24 نفره شد گفته بود كه يه سري از نميدونم چي چي هاي مربوط به ساختار اينترنت 360 از PS3 كمتر بود بنابراين دايس تصميم گرفت براي اينكه فروش بازيش روي يه كنسول ( يعني همون 360 ) كمتر نشه به خاطر همين ورداشت نسخه كنسولي رو 24 نفره كرد :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
طرف خبر ترجمه کرده بجای تشکره؟
البته کیوان جان شما رو میشناسم از روی دغدغه ات داری میگی و شایدم حرفت درست باشه ولی یه تیتر ارزش این برخوردها رو نداره از مهدی هم ممنون بابت خبر

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
هیچوقت این اتفاق نمیفته چون همین تعداد کاربر بیشتر تو شبکه هر کنسول خودش یه امتیاز محسوب میشه
برا یه کسی که عشق مولتی زدن داره میاد نگاه میکنه کدوم کنسول طرفدار و کاربر بیشتری داره بعد میره کنسول رو میخره
به همین دلیل هیچ وقت حداقل مایکرو حاضر به این کار نمیشه (بحث فن و اینا نیست کلا منظورم اینه چون طرفدارای بیشتری داره کلا به خاطر XBL اش هیچوقت این کار رو نمیکنه چون براش یه امتیاز حساب میشه)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من هر کلمه ای داخل خبر ببینم ازش تیتر می‌سازم اشکالی هم نمی‌بینم. تیتر داخل تاپیک رو درست کردم ببینم مشکلتون حل میشه در ضمن دکمه گزارش را برای شما گذاشتند. من هم تیتر رو از متن منبع انتخاب کردم. از این بهتر تیتر می‌خواهید: Microsoft :Robert Hill و Sony اختلاف زیادی دارند.
نه آقا واسه چی میخوای ویرایش کنی ؟! مدیران بارها و بارها گفتند که تیترهایی که انتخاب میکنید من درآوردی و و رو هوا الکی از خودتون نباشه, اینکه دقیق ترجمه می کنید اتفاقا جای تقدیر داره. اینکه بعضی از فن های تعصبی نمیتونند جلوی خودشون رو بگیرن و با دیدن چنین خبرهای سریع عصبی!!! میشند و واکشن نشون میدن تقصیر خودشون هست. نه تقصیر کسی دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر