PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,451
نام
امین
بازی بشدت برام سخته.فکر کنم مناسب گروه خونی من نیست :((
ولی به هر حال تمومش میکنم تا سند افتخاری باشه برا یه گیمر پیر :)

منم این سبک و همیشه از یوتوب دنبال کردم و فاقد سند افتخارم :D

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب دوستان بنده شکست را پذیرفتم و همین الان بازی را فروختم ( مثل برقم فروش رفتم)
دیگم اماده شم برای اویل ۸ و تا عمر دارم دیگه دور و بر سبک مزخرف روگ لایک نخوام رفت به استثنا hades
خداحافظ تاپیک :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,850
نام
malek
خب باس اول رو با هزار بدبختی رد کردم.فکر میکردم خیلی سخت باشه ولی چون قبلش همه جای مپ رو شخم زده بودم و خونم رو ۲ خط کرده بودم و اون سه تا نوار سبزش رو هم پر کرده بودم راحت از پسش براومدم.توصیه میکنم با شات گان برید و قدرتش هم برق باشه.
اینم یه عکس از دنیاهای موازی من و رترنال :)
لامصب مو نمیزنه
IMG_20210504_135951_copy_900x1600.jpg

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,059
نام
AmiR
بازی بشدت برام سخته.فکر کنم مناسب گروه خونی من نیست :((
ولی به هر حال تمومش میکنم تا سند افتخاری باشه برا یه گیمر پیر :)
همون یوتوب ش هم خیلی ها که بازی میکردن ، دراپ کردن :D
منم از یکی از همون چنل ها میدیدم دراپ کرد ، اعصابش ریخت بهم !

خب باس اول رو با هزار بدبختی رد کردم.فکر میکردم خیلی سخت باشه ولی چون قبلش همه جای مپ رو شخم زده بودم و خونم رو ۲ خط کرده بودم و اون سه تا نوار سبزش رو هم پر کرده بودم راحت از پسش براومدم.توصیه میکنم با شات گان برید و قدرتش هم برق باشه.
اینم یه عکس از دنیاهای موازی من و رترنال :)
لامصب مو نمیزنه
View attachment 204746
خیلی قشنگه مالک فرشه :x

• Like
Reactions: kamyy and malek911

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
آره چرا که نه! اگه به این سبک یعنی روگ‌لایک علاقه داشته باشی اصلا نباید از دستش بدی. گیم‌پلی و اتمسفر بازی اونقدر جذاب هست که بعد بارها مُردن و برگشتن به اول بازی همچنان بخوای برگردی و دوباره امتحان کنی. سختی بازی هم غیر منطقی نیس و با دقت و حوصله میشه کاملا از پسش بر اومد. فضای بازی رو به طور کلی یه جورایی سنگین و نا امید کننده ساختن که خیلی خوب اون حس تنهایی و ضعف رو القا میکنه ولی ازون طرف وقتی قلق گیم‌پلی دستت بیاد اساسی خواهی برد

یه سوء برداشتی هم این وسط هست بین پلیرها حتی یکی از دوستای خودم بهم گفت تا بازی چکپوینت اضافه نکنه که وقتی میمیری برگردی ازونجا، بازی رو نمیخرم. دوستان این اتفاق هیچوقت نخواهد افتاد و نباید بیفته. سبک بازی اصلا اینجوری نیس. این سبک یعنی شروع کنی، آیتم و اسلحه جمع کنی و با توجه به وقتی که میذاری میگردی تو محیط و البته شانس، قوی‌تر بشی و جلو بری و وقتی هم مردی دوباره برگردی اول بازی و مجدد امتحان کنی. درخواستی که یه عده دارن اینه که وقتی وسط بازی خارج میشی بار دیگه که برمیگردی از همونجا بیای چون ممکنه برای بعضیا طولانی بشه و وقتو حوصله‌ی مدام بازی کردن نداشته باشن. من حتی توی بخشای خارجی فضای مجازی هم دیدم به اشتباه همچین درخواستی دارن از تیم سازنده! عجیبه همچنان یه عده با این سبک آشنا نیستن

رفیق من اصلا پیشکسوت نیستم در این سبک ولی این موردی که بولد کردم طبق تجربیاتم منافاتی با سبک روگ لایت نداره بنظرم :D مخصوصا که حالا هر playthrough و run تو این بازی بنظر طولانی تر از حد عادی هستش و حدود 4-5 ساعت وقت میگیره. در نتیجه نبود یک سیو صرفا جهت بیرون اومدن از بازی و خاموش کردن کنسول حقیقتا ظلمه :D

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
بازی واقعا معرکه ست! من تازه شروع کردم، ۳،۴ بار بیشتر تا الان نکردم ولی تا الانش واقعا عالیه! برای اولین بار دارم از داشتن 3D pulse لذت میبرم و حتی وقتی تنهام با هدست بازی می‌کنم. استفاده از دوال سنس عالیه. فضاسازی هم بی نظیره. تا الان سیو نداشتند مشکلی پیش نیاورده چون اصول کنسول من همیشه رو رست مده ولی امیدوارم سیو رو اضافه کنن چون بازی به نظر خیلی طولانیه و واقعا سیو منافاتی با روگ لایک نداره(چک پوینت ولی داره، و قطعا اضافه نخواهد نشد!)

• Like
Reactions: kamyy

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,136
نام
Melkor
من هم یکی دو ساعت بازی کردم و به نظرم گرافیک بازی خیلی چشم نوازه و اینکه گیم پلی واقعا ادرلنالین رو مستقیم به خونت تزریق میکنه.

بعد از اینهمه اوپن ورلد و نقش افرینی واقعا به همچین چیزی نیاز داشتم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,892
نام
نـــــــویـــــــــد
خب باس چهارم نسبت به ۳تای قبلی برای من راحتر بود. منطقه‌ی پنجم هم اوکی بود و مشکلی نداشتم ولی منطقه‌ی ششم خیلی یه جوریه. یعنی درصد کریپی و مرموز بودنش رو خیلی بردن بالا. اینجا دیگه به معنای واقعی احساس تنهایی و پوچی و نا امیدی میکنین :D عجب تجربه‌ی مریض و جذابیه این بازی

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
منم بازی رو گرفتم میخواستم امشب شروع کنم مثل این که امروز آپدیت جدید داده برای باگ و این چیزا دیگه میزارم آپدیت بشه بعد شروع میکنم ولی بچه ها یه چند تا گیم پلی ازش دیدم این گلوله دشمنا چه افکت های جذاب و خوش رنگی داره خیلی خوشم اومد

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر