PlayStation Returnal

سازنده
Housemarque
تاریخ انتشار
April 2021
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5

190579

u78T-LeA.png
lyq7ATEg.png Developed By

Publisher: Sony Interactive Entertainment
Genre: 3rd Person Shooter
Platform: PS5
Release Date: April 30, 2021

Returnal_2020_06-11-20_005.jpg Returnal_2020_06-11-20_004.jpg Returnal_2020_06-11-20_003.jpg Returnal_2020_06-11-20_002.jpg Returnal_2020_06-11-20_001.jpg EaQgBp7X0AM3Q-l.jpg EaQf8DKUEAANMBu.jpg
2020-06-14_194525.jpg 2020-06-14_192801.png
=======================================

آپدیت 3.0
Returnal: Ascension
Co-op Campaign + Tower of Sisyphus

Returnal-scaled.jpg

اضافه شدن قابلیت کوآپ دو نفره و امکان احیا کردن هم تیمی در حین مبارزه
In co-op, the game works in a similar fashion to single-player Returnal. However, if players get too far apart, they will be tethered back together. This is to ensure that the focus remains on cooperative gameplay and both players feel connected to the fates of each other. If one of the players is downed, there is still hope: the other one has the option to revive them. But be wary that this will require some time investment, and in the heat of battle you’ll need to be mindful of the myriad surrounding threats, lest you join your fallen comrade in oblivion.​
Endless Mode و صعود بی نهایت به مراحل بالاتر به همراه امکانات آرکید، رقابت امتیازی، لیدربورد و Multiplier
True to our arcade roots, the Tower of Sisyphus is effectively our Endless mode. Players will strive to ascend the Tower as high as possible – however, much like the tragic story of Sisyphus, there is no end to the climb and players are tragically destined to meet their demise as the mode gets increasingly harder.​
اضافه شدن محتوای داستانی جدید و پرداخت بیشتر به گذشته Selene
Aside from the new levels, our new Boss and some new items to discover, there is also entirely new narrative content to be explored in the Tower as well. I won’t spoil anything here, but players will get another small glimpse into Selene’s haunting past and gain further insight into her state of mind.​

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
اومدم در مورد بازی یه چیزایی بگم دیدم کلا تاپیک نداره و مجبور شدم خودم دست به کار بشم...همه چیز شده گرافیک! اگه یه تریلر CG با جزئیات خفن نشون میدادن که هیچی از گیم‌پلی نداشت رو هوا تاپیکش رو زده بودید! :D
الان غیر از تریلری که دیدیم، اطلاعات خیلی کمی از بازی در دسترسه ولی بازی واسم خیلی حس و حال Alien داشت و با توجه به موجودات عجیب غریبی که نشون دادن حتی یکمی یاد Control افتادم. دیگه با گیم‌پلی خفنی که از Housemarque انتظار دارم، میشه گفت بازی خوراک خودمه :D

خیلی خیلی اطلاعات کمی از بازی منتشر شده...

- گیم‌پلی رو میشه در یه جمله خلاصه کرد...یه Roguelike در قالب شوتر سوم شخص.
- بازی توی یه سیاره‌ی بیگانه اتفاق می‌افته که با هر بار مردن، دچار تغییر و تحول میشه.
- با استفاده از Adaptive Triggers به صورت غریزی می‌شه بین حالت‌های شلیک سوییچ کرد...یعنی نحوه و میزان فشار دادن دکمه‌ها، روی حالت شلیک اثر داره.
- بعد از مردن بلافاصله میشه برگشت به گیم‌پلی و مبارزه و همونطور که انتظار میرفت لودینگی در کار نیست...
- بازی از 3D Audio پشتیبانی می‌کنه و گشت و گذار و شناسایی دشمنا باهاش یه ویژگی کلیدی محسوب میشه.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
مترفال رو فاکتور بگیریم بقیه بازیاشون عالی بودن
همگی‌گیم‌پلی عالی و به شدت فان با ارزش تکرار بالا
خیلی خوشحال شدم که رفتن سراغ سبک روگ-لایک. به شدت سبک دوست داشتنی و خفنیه. ممکنه اولش عجیب باشه و آدم خوشش نیاد اما وقتی درگیرش بشی دیگه نمیتونی ول کنی. نقطه‌ی عطف برای من تو این سبک Dead Cells بود. بعد ازون دیوونه‌ی این سبک شدم :D به شدت منتظرم ببینم بر و بچ HouseMarque چه میکنن

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
منم از همون شب نمایش توجهم بهش جلب شد.
تو نمایش که گیم پلی و گرافیک عالی بودن اگر یه داستان خوب هم داشته باشه جزو مورد انتظارها هستش.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
توی مونتاژ بعد از مراسم یه تیکه از گیم‌پلی بازی رو نشون دادن که قبلا ندیده بودیم و مثل اینکه کسی متوجه‌اش نشده بود :|
البته توی گیف یکم کیفیت کمتر شده...این بار گیم‌پلی به همراه HUD و مینی‌ مپ هستش و به نظر میرسه یکی از باس‌ها رو نشون میده:

166549

توی مینی مپ دقت کنید علامت سوال هم روی نقشه هست و به نظر میرسه آیتم‌های مخفی و ماجراجویی هم توی بازی وجود داره و برخلاف اکثر بازیای قبلی هاوس‌مارک، بازی فقط به اکشن و مبارزات خلاصه نمیشه... <:-P

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
توی مونتاژ بعد از مراسم یه تیکه از گیم‌پلی بازی رو نشون دادن که قبلا ندیده بودیم و مثل اینکه کسی متوجه‌اش نشده بود :|
البته توی گیف یکم کیفیت کمتر شده...این بار گیم‌پلی به همراه HUD و مینی‌ مپ هستش و به نظر میرسه یکی از باس‌ها رو نشون میده:

View attachment 166549

توی مینی مپ دقت کنید علامت سوال هم روی نقشه هست و به نظر میرسه آیتم‌های مخفی و ماجراجویی هم توی بازی وجود داره و برخلاف اکثر بازیای قبلی هاوس‌مارک، بازی فقط به اکشن و مبارزات خلاصه نمیشه... <:-P
عجیبه که همچین چیزی رو وسط مونتاژ نشون دادن! :D اون مونتاژها معمولاً مربوط میشه به تریلرهای قدیمی و نمیان وسطش دو ثانیه تصویر جدید هم بذارن. برای همین شاید یه تریلری از بازی آماده هست که یا قرار بوده دیشب نشون بدن و ندادن، یا توی روزهای آینده میاد.
کلاً هرچی که هست، همین یکی دو ثانیه برای من جذاب‌تر از کل تریلر معرفی بازیه! :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
عجیبه که همچین چیزی رو وسط مونتاژ نشون دادن! :D اون مونتاژها معمولاً مربوط میشه به تریلرهای قدیمی و نمیان وسطش دو ثانیه تصویر جدید هم بذارن. برای همین شاید یه تریلری از بازی آماده هست که یا قرار بوده دیشب نشون بدن و ندادن، یا توی روزهای آینده میاد.
کلاً هرچی که هست، همین یکی دو ثانیه برای من جذاب‌تر از کل تریلر معرفی بازیه! :D
جالبه از Destruction All Stars و Sackboy هم چند ثانیه جدید گذاشته بودن تو مونتاژ!
منم اول فکر کردم مثل قبلیا، مونتاژ واسه جمع‌بندیه و بعد از گاد دیگه بستم مراسم رو...صبح داشتم واکنش‌ها رو میدیدم، متوجه‌اش شدم.

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,539

View attachment 166549

چقدر خوبه

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر