Resistance: Burning Skies

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من ترینرشو دیدم خیلی قشنگ بود ادم وسوسه میکنه ویتا بگیره مولتی هم که داره دیگه بدتر
دقیقا همین که مولتی داره یک دنیا نعمته !!! البته COD هم میاد !
ریلیزش کیه؟؟
31 may منتظرش باش ... فگر کنم بازی بسیار خوبی از اب در بیاد ! اگر روح Resistance آصلی توش باشه که حتما

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
31 may منتظرش باش ... فگر کنم بازی بسیار خوبی از اب در بیاد ! اگر روح Resistance آصلی توش باشه که حتما
با وجود اینکه ویتا دو تا آنلالوگ داره ولی بازم توی نشونه گیری مشکل داره و زیاد آنالوگاش خوشدست نیست
شایدم من بهش عادت ندارم ولی سرکل پد هایی 3ds باز واسه نشونه گیری دقیق تر عمل می کنه
اصلا نمیدونم چه اصراری هست به ساخت شوتر اونم شوتر اول شخص :D این همه ژانر هست و این همه پتانسل توی این وسیله هست که میشه ازش واسه ساخت بازی استفاده کرد ولی هیچ خبری نیست. لیست گیم هاش رو آدم می بینه افسرده میشه :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با وجود اینکه ویتا دو تا آنلالوگ داره ولی بازم توی نشونه گیری مشکل داره و زیاد آنالوگاش خوشدست نیست
شایدم من بهش عادت ندارم ولی سرکل پد هایی 3ds باز واسه نشونه گیری دقیق تر عمل می کنه
اصلا نمیدونم چه اصراری هست به ساخت شوتر اونم شوتر اول شخص :D این همه ژانر هست و این همه پتانسل توی این وسیله هست که میشه ازش واسه ساخت بازی استفاده کرد ولی هیچ خبری نیست. لیست گیم هاش رو آدم می بینه افسرده میشه :D
البته بدم نیستا !!! سونی با همین Resistance - Killzone که میاره روی Vita اونم در سبک اول شخصی که بودن خودش یک عالم طرفدار برای ویتا جمع میکنه !!!
البته کنترل به نظر نمیرسه بد باشه اگر سازنده واقعا با دقت روش کار کنن ... مثلا همین Unite 13 به نظر من از Uncharted کنترلش خیلی عالیتر بود ....اگر درست بهینه کنن خوب میشه --- بزار ببینیم E3 چی میشه ... احتمالا سونی یک سری بازی معرفی میکنه..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
محمد انصافا خوش دست که هستش اما سازنده ها تا حدودی کم لطفی کردن:D

در مورد بازی های این سبک هم اگه یک کنترل خوب مثل Unit 13 برای بازی ها درست کنند و مثل uncharted هم بشه از قابلیت حرکتی کنسول برای نشونه گیری استفاده کرده دیگه همه چی جور جور میشه! من به این بازی هم خیلی امید دارم و امیدوارم یدونه KZ هم هرچه زودتر تایید بشه!

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
اینم 2 تا عکس از نسخه نهایی بازی! گرافیک بازی واقعا نسبت به اون تریلر اولی پیشرفت کرده...فقط کافیه به کیفیت تکسچر ها دقت کنید!!!
img-ir_f8a9189d941.jpg

img-ir_f8a9189d942.jpg

و نکته ی جالبی که بهش اشاره شده اینکه احتمال این رو داره که Story Mode بازی Co-op 2 نفره از طریق Ad-Hoc رو داشته باشه که اگه اینجور باشه فوق العاده میشه!!!

آخرین ویرایش:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
امیدوارم مثل res تو psp نن بیرون!مثل مال ps3 باشه که ارزش خرید هم داشته باشه مخصوصا ملتی پلیر و داشتانش مهمه!
اگه بیان یک داستان فرعی بدون و..من که کلا بیخیالش میشم
من موندم یک بازی درست و حسابی الان نیست واسه انلاین؟یا یه بازی با داستان خوب مثل سایلنت هیل و متال گیر؟!

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
خب مود آنلاین دیگه ای از این بازی معرفی شد،نام این مود survival.در vg247 نوشته بود که در این مود بازیکنان دو گروه کایمرا و انسان ها تقسیم میشن و آدما بعد از کشته شدن به کایمرا تبدیل میشن،آخرین آدمی که زنده بمونه برنده است!این چیزایی بود که من فهمیدم

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا من هم تایید میکنم گرافیکش از گیمز کام پارسال تا حالا خیلی خیلی پیشرفت کرده یعنی اصلا با اون گرافیک پارسال قابل مقایسه نیست!
میشه گفت گرافیکش با رزیزتنس1 برابری میکنه شاید حتی گرافیکش یکم از اون هم بهتر باشه:x

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه تریلر درست حسابی از گیم پلی بدید

یکی از بازی هایی که حتما می خرم و توی لیست خریدمه
همون قدیمیها بود که اومده بود فقط عکس جدید ازش دادن ... احتمال چند روز دیگم Lunch Trailer میاد ! دیگه خلاصه سره جمع 16 روز دیگه میاد میخریم ! من امیدوارم Action در حده نسخه 1-2 بازی باشه ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر