Resistance: Burning Skies

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
من یه مورتال کمبت آکبند ریجن1 دارم با ریجن 1 resistance .اگه آکبند باشه بهتره ولی اگه دست دو هست کد انلاینش باشه.راستی اگه دست دو باشه سر می گیرم.

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
من خريدم عالي هست تو بازي ويتا بعد انچارتد بهترينه فقط يه مشكل داشتم وقتى وارد psn ميشم كه كد انلاين بزنم ميزنه there is no content items چه كنم؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من خريدم عالي هست تو بازي ويتا بعد انچارتد بهترينه فقط يه مشكل داشتم وقتى وارد psn ميشم كه كد انلاين بزنم ميزنه there is no content items چه كنم؟؟؟
برای Online pass > برو توی PSN یعنی خارج از بازی . بعدش اون بالا یک ایکن هست به مشکل مداد . اون رو بزن و کد رو وارد کن و Online pass رو accept کن.

آخرین ویرایش:

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
شك نكن كه بازى خوبى هست فقط يه مشكل وقتى ميخوام voucher codes بزنم هي ميزنه غلطه؟؟ بازي اك بوده !!!
چكار كنم؟؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شك نكن كه بازى خوبى هست فقط يه مشكل وقتى ميخوام voucher codes بزنم هي ميزنه غلطه؟؟ بازي اك بوده !!!
چكار كنم؟؟
کد رو درست میزنی ؟ همچین چیزی نباید اتفاق بیفته !!!!! ارورش چی هست ؟ ممکنه ریجن بازی با ریجن اکانتت یکی نباشه ! ریجن رو چک کن . کد رو امتحان کن توی ps3 بزن ببیین قبول میکنه؟

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
اره صد درصد كه درست بوده رو ps3 هم ميگه اشتباهه فقط دو چيز مونده يكي خوده غلط داده باشن يعني غلط چاپ شده باشه يا ريجن مچ نباشه كه من هرچه روي جعبه نگاه كردم ريجن نديدم فقط ديدم eu.playstation.com ويتام مال آمريكا هست و اكانت به نام امريكا هست

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
اره صد درصد كه درست بوده رو ps3 هم ميگه اشتباهه فقط دو چيز مونده يكي خوده غلط داده باشن يعني غلط چاپ شده باشه يا ريجن مچ نباشه كه من هرچه روي جعبه نگاه كردم ريجن نديدم فقط ديدم eu.playstation.com ويتام مال آمريكا هست و اكانت به نام امريكا هست
پشت جلد بازی عکس یه کره زمین هست که یه عدد داره اون عدد چنده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
احتمال زياد بازي ريجنش فرق داره و راهش اينه اكانت رو سوييچ كني يا كلا يك كده جديد بخري

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
آقا درست شد يه اكانت uk ساختم از pc كده وارد كردم درست شد ولي يه مشكل حالا چطور ريستو كنم كلي سيو و تروفي دارم رو ويتا

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
پيداش كردم فكر كردم نداره چون من شنيده بودم ريجن نداره و اولين بار بوده كه از ايران بازي گرفتم چون بازياي ديگه از امريكا گرفته بودم حالا كسي نميدونه چطور بايد بدون ريستور كردن تعويض اكانت انجام داد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پيداش كردم فكر كردم نداره چون من شنيده بودم ريجن نداره و اولين بار بوده كه از ايران بازي گرفتم چون بازياي ديگه از امريكا گرفته بودم حالا كسي نميدونه چطور بايد بدون ريستور كردن تعويض اكانت انجام داد
تنها راه عوض کردن اکانت reset کردن به Factory setting و فرمت ویتا هست ... همین ... راه دیگه نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر