RESIDENT EVIL vs SILENT HILL

RESIDENT EVIL vs SILENT HILL

• مجموع رای دهنده‌ها
    185

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نه دیگه نمیشه!!! باید حتما نظر داد.
من به RE رای میدم!!!
اگر هم میخوایید دعوا کنید,یکی یکی بیایین جلو!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ای خیانت کار! از شما توقع نداشتم از این نظرات بدید!:|
خب نفر اول حمله شو شروع میکنه!!!
شما برین توی تاپیک سیلنب هیل,اونجا دارن برام محاکمه و دادگاه برگزار میکنن!!!
ولی چه میشه کرد,فکر کن انتخابه بین خوب و خوب تر!!!
ولی اگر دو انتخاب داشتم چرا که نه به قول ندا!!!! حتما به سایلنت هیل هم رای میدادم ولیرزیدنت اویل قوی تره این وسط.
بابا ولم کنین اصلا!!!

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
خب نفر اول حمله شو شروع میکنه!!!
شما برین توی تاپیک سیلنب هیل,اونجا دارن برام محاکمه و دادگاه برگزار میکنن!!!
ولی چه میشه کرد,فکر کن انتخابه بین خوب و خوب تر!!!
ولی اگر دو انتخاب داشتم چرا که نه به قول ندا!!!! حتما به سایلنت هیل هم رای میدادم ولیرزیدنت اویل قوی تره این وسط.
بابا ولم کنین اصلا!!!
پس الکی وانمود میکنی که غرق در دنیای سایلنت هیل شدی! حقاً اسمتون باید تو لیست 21 قربانی ثبت بشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
پس الکی وانمود میکنی که غرق در دنیای سایلنت هیل شدی! حقاً اسمتون باید تو لیست 21 قربانی ثبت بشه.
نه خیرم جناب!!!
من عاشق سایلنت هیل هستم!!!اصلا کله هرمی و نمسیس رو میندازیم به جون همدیگه ببینیم کی قوی تره,قبول؟
در ضمن من هنوز میخوام زندگی کنم!!! اگر میتونین بیایین منو بگیرین!!!=))

• Like
Reactions: Deadmau5

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
اينقدر بدم مياد اين دو تا رو با هم مقايسه ميكنن!
silent hiil رو مثلا بايد با alan wake يا obscure اين دست بازيا مقايسه كرد
res رو هم كه بايد با dead space اين دست بازيا مقايسه كرد
ولي اگه بخوام يكي رو انتخاب كنم قطعا silent hill.چون واقعا از نظر داستاني و حسي كه به ادم ميده نظير نداره.موسيقي بازي هم كه ديگه تعريف نميخواد
پ.ن:دفعه ي اخرتون باشه از اين مقايسه ها ميكنيد ها)x:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
قبلا یه تاپیک در این مورد بود کلی هم بحث و دعوا شد . دوستان هر کدوم از این بازی ها یه سری نقاط قوت و ضعفی دارند و طرفداران خاص خودشونو دارن و ترس تو این دو بازی کلا باهم فرق داره ضمنا بازی سایلنت هیل بیشتر جنبه مذهبی داره ولی رزیدنت اویل بیشتر جنبه ی علمی داره و همین تفاوت باعث شده که ترس تو این دو بازی کلا باهم فرق داشته باشه. به نظر من نمیشه بگیم کدوم بهتره اما از من میپرسین میگم رزیدنت اویل.:d

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
اينقدر بدم مياد اين دو تا رو با هم مقايسه ميكنن!
silent hiil رو مثلا بايد با alan wake يا obscure اين دست بازيا مقايسه كرد
res رو هم كه بايد با dead space اين دست بازيا مقايسه كرد
مقایسه شما هم کمی خنده داره آقا ناصر، SILENT HILL رو شما نباید با هیچ بازی‌‍ای مقایسه کنید، آخه من نمیدونم چه کاریه شما هی اسم این Alan Wake رو میارید وسط ! و اینکه فقط شما میتونی RE5 رو با DS مقایسه کنی از شما بعید بود آقا ناصر!!!:|
اگر RE و SH رو با هم مقایسه می‌کنند، به خاطر اینه که این دو بازی از بنیان گذاران سبک خودشون هستند.

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
سایلنت هیل خیلی از re بهتره(نظر شخصی)
موسیقی بهتر
محیط سازی بهتر
داستان بهتر
البته به نظر من سایلنت هیل بیشتر از اینکه ترسناک باشه غمگینه و میشه گفت سبک بازی غمناکه نه ترسناک(نظر شخصی)تو سایلنت هیل با شخصیت ارتباط بهتری برقرار میکنی در حالی که تو re اینطوری نیست و چون re نسخه هاش خیلی زیاده از داستان کلی بازی تقریبا هیچی نمیفهمی ولی سایلنت هیل اینطوری نیست.در مورد گیم پلی هم به نظر من re بهتره.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
سایلنت هیل خیلی از re بهتره(نظر شخصی)
موسیقی بهتر
محیط سازی بهتر
داستان بهتر
البته به نظر من سایلنت هیل بیشتر از اینکه ترسناک باشه غمگینه و میشه گفت سبک بازی غمناکه نه ترسناک(نظر شخصی)تو سایلنت هیل با شخصیت ارتباط بهتری برقرار میکنی در حالی که تو re اینطوری نیست و چون re نسخه هاش خیلی زیاده از داستان کلی بازی تقریبا هیچی نمیفهمی ولی سایلنت هیل اینطوری نیست.در مورد گیم پلی هم به نظر من re بهتره.

والا ما که از داستان کلی بازی خیلی چیزا فهمیدیم تو این 15 16 سال.:)

kiansafa

کاربر سایت
Apr 6, 2011
63
نام
کیانوش
من که 5 تا RE روی PC بازی کردم. داستانش یه مقدار (نه خیلی) به هم ریخته بود ولی خداییش من ترس رو توش (خیلی) حس نکردم. نمیدونم ولی دیگه زامبی کشی بیشتر حالت اکشن شده و ترسی توش حس نمی کنم. مخصوصا شماره های 4 و 5 که Gears of War با ریتم آروم بودن (میدونم شبیه به هم نیستن ولی خوب منظور میزان اکشن و ترس هست که تازه GoW توی جاهای تاریکش ترسناک تر هم هست.)
ولی تمام SH ها بشدت ترسناک بودن. تم تاریک و غمناک، آهنگ ها و صدا گذاری بی نقص، نور پردازی عالی و ... . داستانش هم به تنهایی اونقدر ترسناک هست که وقتی یه جایی میخونیش قشنگ ترس رو توی وجودت حس کنی. واقعا توی دنیای SH ترس رو توی وجودم حس میکردم. بعضی وقتا اونقدر بازی ترسناک میشه که من میترسیدم حتی بازی رو ادامه بدم!
حالا هرکی ترسی رو توی سری RE تجربه کرده (مخصوصا نسخه های آخری، توی قسمت های قبل شوک های زیبا داشت ولی باز هم به نطر شخصی من نصف SH هم ترسناک نبود.) به من هم بگه تا شاید بیشتر از بازی بترسم و لذت ببرم.
البته هرکی نظر میده لطفا دلیل قانع کننده بیاره و نه اینکه فقط بگه چون من این جوری حس کردم.

Leon.Fox

کاربر سایت
Oct 31, 2011
2,044
نام
Leon
من که 5 تا RE روی PC بازی کردم. داستانش یه مقدار (نه خیلی) به هم ریخته بود ولی خداییش من ترس رو توش (خیلی) حس نکردم. نمیدونم ولی دیگه زامبی کشی بیشتر حالت اکشن شده و ترسی توش حس نمی کنم. مخصوصا شماره های 4 و 5 که Gears of War با ریتم آروم بودن (میدونم شبیه به هم نیستن ولی خوب منظور میزان اکشن و ترس هست که تازه GoW توی جاهای تاریکش ترسناک تر هم هست.)
ولی تمام SH ها بشدت ترسناک بودن. تم تاریک و غمناک، آهنگ ها و صدا گذاری بی نقص، نور پردازی عالی و ... . داستانش هم به تنهایی اونقدر ترسناک هست که وقتی یه جایی میخونیش قشنگ ترس رو توی وجودت حس کنی. واقعا توی دنیای SH ترس رو توی وجودم حس میکردم. بعضی وقتا اونقدر بازی ترسناک میشه که من میترسیدم حتی بازی رو ادامه بدم!
حالا هرکی ترسی رو توی سری RE تجربه کرده (مخصوصا نسخه های آخری، توی قسمت های قبل شوک های زیبا داشت ولی باز هم به نطر شخصی من نصف SH هم ترسناک نبود.) به من هم بگه تا شاید بیشتر از بازی بترسم و لذت ببرم.
البته هرکی نظر میده لطفا دلیل قانع کننده بیاره و نه اینکه فقط بگه چون من این جوری حس کردم.
رفیق من RE5 که اتفاقا داستانش فقط جالب بود... البته در مقایسه با فاکتورهای کلاسیکش... تازه داستانش کلی چیز های مبهم رو توضیح میداد... :-b
من عاشق هر دوتا بازیم... ولی خوب RE یه ذره زورش بیشتر می چربه... :p
بعدشم هی نگید این چه مقایسه ایه... یه بنده خدا یه مقایسه گذاشت... حالا هی شما بزنید تو برجکش... :-/
از Alan Wake هم صحبت نکنید بابا... اگه خیلی دوست دارید Alan Wake با Silent Hill مقایسه شه... برید تو تاپیک خودش....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر