Resident Evil: Revelations | PS3

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب بالاخره کپکام نسخه ی کنسولی و PC بازی رو تایید کرد که بعد از افتضاح RE6 میتونه مرحمی بر دل ها باشه شخصا تجربه بسیار لذت بخشی رو روی 3DS داشتم از این بازی و توصیه میکنم حتما این بازی رو تجربه کنید که به جرات میتوان گفت موفق ترین RE این نسل هست البته باید دید چطور پورت میکنن:d

اینم یه سری تصویر بازی

بازی از تاریخ 21 تا 24 May برای تمام پلتفرم ها عرضه میشود(31 اردیبهشت تا 3 خرداد)

http://forum.bazicenter.com/thread73889/#post2453470

آخرین ویرایش:

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
مرسي دادا تاريخ عرضه مشخص نشده؟

سرانجام پس از شایعات فراوان، عرضه Resident Evil: Revelations بر روی Xbox 360، PS3 و Wii U توسط کپکام تایید شد.
این عنوان در تاریخ 21 مه با قیمت 50 دلار منتشر خواهد شد. Revelations همچنین در روز اول برای دانلود برای PC و PS3 در دسترس خواهد بود. Revelations در 17 فوریه 2012 به صورت انحصاری برای کنسول دستی 3DS منتشر شد و دارای ویژگی هایی مانند حالت Co-Op بود. نسخه جدید که برای کنسول ها و PC منتشر می شود دارای گرافیک HD، شخصیت Hunk به عنوان یک شخصیت قابل بازی در Raid Mode و همچنین دشمنان، اسلحه، درجه سختی و لباس های جدید در بخش Raid Mode خواهد بود.

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
من كه حالم گرفتس داره مياد رو بقيه پلتفرم ها!
صد بار گفتم بازم ميگم ي كنسول بايد چهار تا دونه بازي انحصاري خيلي خوب داشته باشه!
نه اينكه زرتي پورت بشن رو بقيه پلتفرم ها

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
من كه حالم گرفتس داره مياد رو بقيه پلتفرم ها!
صد بار گفتم بازم ميگم ي كنسول بايد چهار تا دونه بازي انحصاري خيلي خوب داشته باشه!
نه اينكه زرتي پورت بشن رو بقيه پلتفرم ها

خب این از سیاست های مزخرف کپکام هست دیگه:d پول پول پول...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
چقدرم زود میاد حال میده زیاد انتظار نمیکشیم .من دموشو روی 3ds رفیقم بازی کردم اما نامرد نسخه کامل را نداد بازی کنم:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
چقدرم زود میاد حال میده زیاد انتظار نمیکشیم .من دموشو روی 3ds رفیقم بازی کردم اما نامرد نسخه کامل را نداد بازی کنم:d

البته خیلی هم موقع خوبی نیست اون موقع ها GTA و تلو میان کسی به این محل نمیذاره که:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
بسیار عالی و خوشحال شدم !

رفت تو خرید اوریج برای PS3 ولی البته توی 3DS تموم کردم !

فقط امیدوارم HUDش رو عوض نکنن و زیاد رو صفحه معلوم نشود !

و لطفا تکنیک های کونگ فویی براش تعبییه نکنن !

با تشکر

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
آقایون سلام . من تو یه ps3 بازی رو تا چند مرحله رفتم ولی بعد که اومدم سیوامو تو ps3 خودم کپی کردم گفت نمیتونی از سیو یکی دیکه استفاده کنی .دوباره یه مرحله رد کردم خاموش کردم دوباره خراب شد راه حلی نیست خیلی درگیرم :(

عزیز این بازی هنوز نیومده بعد شما بازیش کردی رو PS3 . فکر کنم اشتباه گرفتی

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
آقایون سلام . من تو یه ps3 بازی رو تا چند مرحله رفتم ولی بعد که اومدم سیوامو تو ps3 خودم کپی کردم گفت نمیتونی از سیو یکی دیکه استفاده کنی .دوباره یه مرحله رد کردم خاموش کردم دوباره خراب شد راه حلی نیست خیلی درگیرم :(
داری درباره RE:Revelations حرف میزنی؟ مگه اومده؟! :huh:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر