Resident Evil: Revelations 2 | PC

klc2r7cpox5uugebmi8s.png

Developer
: Capcom
Publisher :
Capcom
Genre : Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
TBA 2015

این عنوان در طی کنفرانس خبری سونی در TGS 2014 معرفی شد.

بازی ادامه ای بر عنوان پیشین خود خواهد بود چرا که تیم سازنده عنوان قبلی بار دیگر ساخت این عنوان را بر عهده خواهد داشت اما از شخصیت های معروف این سری خبری نیست. بنا برگفته های کپکام، شاهد شخصیت های جدیدی خواهیم بود.

با توجه به تریلر پخش شده و همچنین دیده شدن لوگو شرکت Terrasave (شرکتی که در انیمیشن Degeneration فعالیت داشت)، احتمال میرود که شاهد بازگشت شخصیت Clair Redfield باشیم.

Update 1:

حضور و درخشش Claire Redfield به عنوان شخصیت اصلی و شخصیت رهبر و دختر Barry Burton (یکی از اعضای تیم آلفای STARS در RE1 و نسخه بازسازی شده) به نام Moira در بازی تایید شد.
نقش Claire بیشتر یک شخصیت مبارز در بازی است که در آن Moira نقش شخصیت پشتیبان را برعهده دارد و پشتیبانی از وی را فراهم می کند.
دو حالت Single-Player و co-op یا بخش تک نفره و بخش دو نفره در بازی وجود دارد و هر دو حالت در Resident Evil : Revelations 2 قابل بازی هستند.
محیط بازی یک بازداشتگاه در جزیره ای متروکه و رها شده است و داستان بازی در حوادث بین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 صورت می گیرد.
تمرکز گیم پلی بازی و سیک بازی به جای Action بیشتر بر روی Survival-Horror است.
دشمن جدید در بازی که نوع آن "The Afliced" نام برده می شود و باید با آن ها مقابله کرد و چیزی "کاملا متفاوت" از زامبی های سری RE هستند.

با تشکر از حسین (.:BigBoss:.) عزیز

آخرین ویرایش:

mamadha

کاربر سایت
Sep 14, 2013
375
با تموم لگ هاش قسمت اول رو تموم کردم، دیگه نمیشد منتظر آپدیت موند :x گیم پلی خیلی قشنگی داشت، لذت بردم فعلا که تو داستان چیزی مشخص نشد باید ببینیم بعدش چی میشه، از نظر گرافیک هم قابل قبوله.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خوب من هم 1 تستی زدم با بالاترین تنظیمات full hd فریم لاک هم گذاشتم 60 با vsync on حتی 1 دونه لگ هم نداشتم تا اینجای کار حالا فردا بیشتر بازی می کنم فریم لاک هم با vsync بر می دارم ببینیم تغییری می کنه یا نه اما پیشنهادم اینه که بذارید باشه 60 با vsync on قطعا لگ بازی کمتر می شه اگه دارید اما ابتدای بازی که برای من هیچ لگی نداشت 60 کاملا ثابت کاملا روان

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
خوب من هم 1 تستی زدم با بالاترین تنظیمات full hd فریم لاک هم گذاشتم 60 با vsync on حتی 1 دونه لگ هم نداشتم تا اینجای کار حالا فردا بیشتر بازی می کنم فریم لاک هم با vsync بر می دارم ببینیم تغییری می کنه یا نه اما پیشنهادم اینه که بذارید باشه 60 با vsync on قطعا لگ بازی کمتر می شه اگه دارید اما ابتدای بازی که برای من هیچ لگی نداشت 60 کاملا ثابت کاملا روان
حتما ایشون هم دروغ میگه که لگ نداشته :d... گزینه vsync off گذاشتم من ...فقط یجا وارد یه اتاقی شدم که یه نور سفید زیادی از چراغ روبه جسد بود که کاراکتر میلرزید وقتی به اونجا نزدیک میشدم حتی موهاشم تیک میخورد تو اون صحنه ولی فقط همون یه نقطه بود که این اتفاق افتاد حالا نمیدونم داستان اون 600 نفر چیه:-/

این سیستم من:

CPU :AMD FX 8350 8 core 4.GHZ
RAM : 8gig 1600
VGA : ASUS R9 270X 2 GIG
Monitor : 20 inch lg

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
من بازی رو تموم کردم زمان بازی خیلی کمه بدترین قسمتش اینکه هیچ باسی نداره تو قسمت اول گرافیک خوبه پلی گیم رونه سختی بازی مناسبه و گاهی هم لگ میزنه برا من که قابل بازی بود

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی رو تموم کردم ... خیلی خلاصه بود و خوب . افت فریم و لگ هم ندیدم . رزولوشن 1080 و تمامی گزینه ها در بالاترین حالت ممکنه.

• Like
Reactions: kamyy

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
Splitscreen Co-op Beta Coming Soon

https://steamcommunity.com/games/287290/announcements/detail/234523543499097319

و بالاخره! یکم آفیشالش!

حتما ایشون هم دروغ میگه که لگ نداشته :d... گزینه vsync off گذاشتم من ...فقط یجا وارد یه اتاقی شدم که یه نور سفید زیادی از چراغ روبه جسد بود که کاراکتر میلرزید وقتی به اونجا نزدیک میشدم حتی موهاشم تیک میخورد تو اون صحنه ولی فقط همون یه نقطه بود که این اتفاق افتاد حالا نمیدونم داستان اون 600 نفر چیه:-/

این سیستم من:

CPU :AMD FX 8350 8 core 4.GHZ
RAM : 8gig 1600
VGA : ASUS R9 270X 2 GIG
Monitor : 20 inch lg

سیستم من دقیقاًٌ مثل مال شماس تا خود مانتیورش!
بدی AMD اینه که میزاره همه بازی ها رو یه 11 باری تموم کنی بعد یروز که داری چای و مربا میخوری میگه: هی چطوری رفیق خوبی؟ بیا اینم یه درایور که تمام مشکلات رو حل میکنه و حتی بهتر از "بعضی ها" میشه fps ات ولی شرمنده "یکم" دیر شد دیگه!
جداً چقدر سخته یه چند نفر اضافه استخدام کنن؟ حتی اون بدبخت سازنده RadeonPro رو استخدام نکردن و آخرش raptr استخدامش کرد!! واقعاً آخه انقدر... :/

آخرین ویرایش:

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
اقا یکی یه راه حل بگه
اصلا نمیشه بازی کرد
همش لگ داره
افت فربم وحشتناکه

من که اعصابم داغون شد بازی رو پاک کردم و منتظر نسخه کامل که همه ایپزودها توشه هستم... امیدوارم اون دیگه بدون ایراد باشه

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
اومدم اینجا بپرسم کسی با گرافیک و لگ های بازی مشکلی نداره که دیدم بعععععععله بیشتریت این مشکل رو دارن:d
فعلا اول های بازی ام گرافیکش چندان ب دل نمیچسبه! بعد این زامبی هاش هم خیلی فرزن ماشالاه از 3 تیری ک میزنم اینقدر سریع راه میرن 2 تاش خطا میره:d
---------------------
آقا اگه کسی سایتی میشناسه که داستان بازی رو کامل گفته بهم بگه ببینم این قسمت چیه!
الان داستان این قسمت بازی RE:R 1 فرق داره؟ و اینکه داستانش هم ربطی به سری RE های قبلی هم داره ادامه اوناست؟

• Like

.PARS.

کاربر سایت
Jan 21, 2015
52
همین الان اپیزوت 1 رو گرفتم
برای اولین بار بعد این همه evil که بعد 5 اومد و همه اشغال بودن
این یه دونه واقعا قشنگه هم از نظر گرافیکی هم از نظر داستان و گیم پلی

برا من با اخرین تنظیمات 60 فریم میداد 1 فریم هم پایین نمیومد و هیچ لگی نداش فقط بعضی وقتا که جایی نور خیلی غلیظی بودو میرفتم توش یا جلوش وایمیسادم فریم به 45 اینا میرف

• Like

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
اومدم اینجا بپرسم کسی با گرافیک و لگ های بازی مشکلی نداره که دیدم بعععععععله بیشتریت این مشکل رو دارن:d
فعلا اول های بازی ام گرافیکش چندان ب دل نمیچسبه! بعد این زامبی هاش هم خیلی فرزن ماشالاه از 3 تیری ک میزنم اینقدر سریع راه میرن 2 تاش خطا میره:d
---------------------
آقا اگه کسی سایتی میشناسه که داستان بازی رو کامل گفته بهم بگه ببینم این قسمت چیه!
الان داستان این قسمت بازی RE:R 1 فرق داره؟ و اینکه داستانش هم ربطی به سری RE های قبلی هم داره ادامه اوناست؟

تو این تاپیک بپرس جواب میدن.
http://forum.bazicenter.com/thread24348/page909/#post3658257

• Like
Reactions: playstation1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر