Resident Evil: Revelations 2 | PC

klc2r7cpox5uugebmi8s.png

Developer
: Capcom
Publisher :
Capcom
Genre : Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
TBA 2015

این عنوان در طی کنفرانس خبری سونی در TGS 2014 معرفی شد.

بازی ادامه ای بر عنوان پیشین خود خواهد بود چرا که تیم سازنده عنوان قبلی بار دیگر ساخت این عنوان را بر عهده خواهد داشت اما از شخصیت های معروف این سری خبری نیست. بنا برگفته های کپکام، شاهد شخصیت های جدیدی خواهیم بود.

با توجه به تریلر پخش شده و همچنین دیده شدن لوگو شرکت Terrasave (شرکتی که در انیمیشن Degeneration فعالیت داشت)، احتمال میرود که شاهد بازگشت شخصیت Clair Redfield باشیم.

Update 1:

حضور و درخشش Claire Redfield به عنوان شخصیت اصلی و شخصیت رهبر و دختر Barry Burton (یکی از اعضای تیم آلفای STARS در RE1 و نسخه بازسازی شده) به نام Moira در بازی تایید شد.
نقش Claire بیشتر یک شخصیت مبارز در بازی است که در آن Moira نقش شخصیت پشتیبان را برعهده دارد و پشتیبانی از وی را فراهم می کند.
دو حالت Single-Player و co-op یا بخش تک نفره و بخش دو نفره در بازی وجود دارد و هر دو حالت در Resident Evil : Revelations 2 قابل بازی هستند.
محیط بازی یک بازداشتگاه در جزیره ای متروکه و رها شده است و داستان بازی در حوادث بین Resident Evil 5 و Resident Evil 6 صورت می گیرد.
تمرکز گیم پلی بازی و سیک بازی به جای Action بیشتر بر روی Survival-Horror است.
دشمن جدید در بازی که نوع آن "The Afliced" نام برده می شود و باید با آن ها مقابله کرد و چیزی "کاملا متفاوت" از زامبی های سری RE هستند.

با تشکر از حسین (.:BigBoss:.) عزیز

آخرین ویرایش:

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
وای اومدم بشینم بازیش کنم پشیمونم کرد از بس لگ و افت فریمهای وحشتناک داره اه توف تو این شانس امشبرو برنامه ریزی کرده بودم تمومش کنم ولی مثل اینکه باید فعلا بیخیالش بشم :-q

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
بازی بجز مشکل افت فریم بعضی جاها که دوستان هم گفتن مشکل خاص دیگه نداره از نظر من ، بقدر شماره ی قبلی لذت خش بود و Raid Mode هم که عالی و بنظرم خیلی از Mercaneris بهتره

من دیگه بازی نمیکنم تا نسخه ی کامل ماه دیگه بیاد ، شاید کپکام تو نسخه نهایی آپدیتی بذاره که مشکل افت فریم حل بشه ، شاید !

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کپکام داره پول اونایی که از بازی ناراضی هستن رو پس میده.
ظاهرا خودشون هم فهمیدن Read-ن با این بازیشون.

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
کپکام داره پول اونایی که از بازی ناراضی هستن رو پس میده.
ظاهرا خودشون هم فهمیدن Read-ن با این بازیشون.

جا اینکه پول پس بده کاش یه آپدیت میداد مشکلات بازی رو حل میکرد !
یعنی اینقدر سخته !

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دیشب بازی کردم 2 تا اپیزود داره هر کدوم نزدیک 45 دقیقه طول کشید تمومش کنم .با اینکه سیستم قوی ندارم اما بازی کاملا روون اجرا شد 2 3 تا جا افت فریم داشت اما در کل خوب بود اما از بازی زیاد خوشم نیومد تازه 3 هفته نیست resident evil hd remaster را بازی کردم اون کجا و این کجا کپکام هر روز داره بدتر میشه به نظرم اپیزودی کردن بازی هم مسخره هست دیگه هر بازی و هر سبکی را که اپیزودی نمی کنند .

• Like
Reactions: playstation1

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
نیمه اول بازی را تموم کردم فیزیک و انیمشن کارکتر ها شبیه جوک میمونه ! تکسچر چنگی به دل نمیزمه از نظر تکنیکی هم داغونه لگ و افت فریم رو اعصاب هست فقط کمی نور پردازی تو چشم میزنه !
دشمن های بازی شبیه عروسک هستن تا زامبی و صحنه ترسناک تو بازی هم تا اینجا که ندیدم داستان بازی بدی نیست و ظاهرا تا اینجا خوب کار شده تنها نکته ای مثبتی که برام داشت حضور بری ،کلیر ، تعامل و سوییچ کردن بین کارکتر های بازی بود .

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من حاضرم افت فریم داشته باشم اما هیچ رقمه لگ نداشته باشم اونم بازی شوتر بازی با این کارت دیگه نباید از این مشکلا داشته باشه امشب بازیش می کنم ببینم راهی داره بدون لگ بازیش کرد

• Like
Reactions: kamyy

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
با این trailer هایی که من دیدم فکر نمیکنم چیز جالبی باشه,واقعا عجیبه همچین texture واسه سال 2015!!!
شماره 1 هم چون روی DS بود خیلی هارو هیجان زده کرد:p

• Like

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
آقا لگ و افت فریم کجا بود هی دوستان میگن؟:-/ من همین الان بازی رو تموم کردم بازی بدون هیچ مشکلی رو آخرین حد تنظیمات اجراشد... من تنها مشکلم با بازی همین اپیزودی شدنشه والا بازی زیبایی هستش...

• Like
Reactions: kamyy

mehdir333

کاربر سایت
Nov 16, 2014
209
نام
مهدی
آقا لگ و افت فریم کجا بود هی دوستان میگن؟:-/ من همین الان بازی رو تموم کردم بازی بدون هیچ مشکلی رو آخرین حد تنظیمات اجراشد... من تنها مشکلم با بازی همین اپیزودی شدنشه والا بازی زیبایی هستش...

:| یعنی حدود 600 نفری که تو استیم اعتراض کردن الکی بوده... شما خیلی رفتی تو بحر بازی که متوجه نشدی ;)
من که بیست دقیقه بازی کردم پشیمون شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر