Resident Evil : Operation Racoon City PC

6a28jwhhcu20r7vkmqn.jpg

ناشر:CAPCOM
سازنده: Slant Six
تاریخ عرضه: winter 2012

بعد از مدتها capcom بلاخره از جدیدترین RE خود پرده برداری کرد.عنوان جدید (Operation Racoon City) نام دارد که توسط Slant six در دست ساخت است.به گفته سازندگان این عنوان یک شوتر تیمی خواهد بود و شما در آن نقش نیروهای ویژه آمبرلا را خواهید داشت که در تلاش نابودی آثار آمبرلا در راکون سیتی و بازماندگان صانحه راکون هستند.پیش از این بازی تنها برای 360 و PS3 تایید شده بود که امروز طی خبری کپکام رسما اعلام کرد که بازی برای PC بصورت همزمان با کنسولها عرضه خواهد شد.

• Like
Reactions: Navid
اصلا من نمیدونم کی با اینا این مدل زامبی رو پیشنهاد کرد که تو شماره 4 و 5 شاهدش بودیم کلا جو ترسناک بازی با ورود این زامبیها از بین رفت یه جورایی خنده دار هم هستند . لوکیشنها هم که وضع رو بدتر کرد اصلا رزیدنت اویل به نظرم فقط باید توی اون شهرهای متروک باشه تا بشه رزیدنت اویل در هر صورت امیدواریم این بازی به جاهای خوب برسه و ما شاهد اکشن شدن بازی بیش از این نباشیم به انداره کافی بازی اکشن داریم اینها باید اون چیزی که بودند رو حفظ کنند ولی متاسفانه مثل اینکه تیم سازنده فکرشون خوب کار نمی کنه

شماره قبلی که بیشتر از این که بترسیم خنده دار بود ولی این شمار به نظرم کاملا فرق می کنه

من که بعید میدونم ! خودشون دارن میگن رسما بازی در ژانر شوتر خواهد بود ! خوب این یعنی قراره صحنه های اکشن در بازی زیاد شه ، من که امیدوار نیستم در یه بازی که اکشن زیاد توش باشه ، ترس هم بشه خوب توش جا داد. نظر شخصیه من اینه که همیشه ترس با سکوت در یک آرامش گذرا به آدم القا میشه ، آرامشی که میدونید پایدار نیست !

کلا جزابیت اویل به همون لوکیشن های بی روح با یک الی 2 دوربین از زوایای مختلف و از پیش رندر شده بود.
همون صدای پا که وقتی تو فضا می پیچید نشون از ی حس وحشت و یک دلهره به آدم القا میکرد.حسی که الانه که ی زامبی ( از اون درست و حسابی هاش نه از این آبکی ها) بهت حمله کنه و ی گاز گنده از اونجات بگیره:d.البته منظورم گردنت بود .:d
نمی دونم چرا کشوندنش به این وضع .
همون طوری بود اما با گرافیک بالاتر خیلی بهتر بود .
همین الان شما همون رزیدنت اویل 1 رو که روی PS1 بازی می کردید دوباره EMULATE شده بازی کنید با همون گرافیک کاغذ خیلی بیشتر بهتون حال میده .

تریلر جالبی بود ، بیانگر داستان، شخصیت ها و خیلی چیز های دیگه بود

فعلا فقط به دلیل اینکه وقت تایپ ندارم میتونم بگم ، کپکام روی داستان و همچنین صداگذاری و طراحی (اصلی نه جزئی) کاراکتر ها کار کرده ، بازی به هیچ عنوان حالت Horror نداره و یه Action/Shooter خالص هست ، و گرافیک قابل قبولی داره ،نورپردازی شاهکار اما گرافیک در کل خیلی خوب نیست . (الیته هنوز کامل مشخص نیست!)

من که با همه ی نسخه هاش حال کردم و بر خلاف نظر دوستان به نظرم هر نسخه ای از نسخه های قبلترش بهتر بود فقط امیدوارم توی این نسخه با شخصیت های محبوبی نظیر جیل والنتاین ، کریس ردفیلد و آلبرت وسکر روبرو بشیم .
راستی بچه ها مود co op برای این نسخه تایید شده !؟

بچه ها مثل اینکه فردا تو E3 اویل 6 نسخه اصلی رونمایی میشه ؛میگن نسخه آخره ! ! !
البته اینطور شنیدم ولی بعید میدونم ؛ چون بیشترین سود کپ کام رو اویل بوده و هست _ خواستم ببینم صحت داره یا نه؟
بازی operation raccoon city‏ هم فردا ترینر جدید میدن بیرون ازش ؛ممنون میشم اطلاعات جدیدی در اختیارم بزارید.

بچه ها مثل اینکه فردا تو E3 اویل 6 نسخه اصلی رونمایی میشه ؛میگن نسخه آخره ! ! !
البته اینطور شنیدم ولی بعید میدونم ؛ چون بیشترین سود کپ کام رو اویل بوده و هست _ خواستم ببینم صحت داره یا نه؟
بازی operation raccoon city‏ هم فردا ترینر جدید میدن بیرون ازش ؛ممنون میشم اطلاعات جدیدی در اختیارم بزارید.
طبق گفته هاي خودت بايد تا فردا صبر كني تا اطلاعات جديد رو بگيري :)

[TABLE="align: center"]
[TR]
[TD="bgcolor: #eeeeee"]
[/TD]
[/TD]
[/TD]
[/TR]
[TR]
[/TD]