Resident Evil HD Remaster | PC

w4v730x6rzprku1vcefr.png

Developer : Capcom
Publisher :
Capcom
Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date:
20 January 2015

دقایقی پیش Capcom به طور رسمی از نسخه ریمستر شده عنوان Resident Evil HD Remaster رونمایی کرد. این عنوان در اصل در سال 2002 به صورت انحصاری برای کنسول Gamecube ساخته شده بود.

از جمله ویژگی های این عنوان می‌توان به انتخاب نسبت تصویری 4:3 و 16:9 و ارتقا کیفیت بافت ها اشاره کرد. همچنین دوربین بازی دستخوش تغییراتی بوده که بازیکن قادر خواهد بود بین دو حالت داینامیک (همانند Code Veronica) و ثابت، انتخاب داشته باشد.

بازی به صورت دیجیتالی برای پلتفرم های ذکر شده عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا این آخرش یک غول داشت, من کلی مهمات ذخیره کرده بودم واسه همین غول آخری ولی هیچ اتفاقی نیوفتاد. :|
شاید هم باید با کریس بازی کنم تا غوله بیاد. /:)
با جیل داری بازی میکنی؟
اگه آره که غول آخر رو 2 بار باس بزنی. یه بار توی آزمایشگاه و یه بار روی پشت بوم. البته کار خاصی هم نباید بکنی برای دفعه دوم. فقط باید منتظر بمونی تا هلیکوپتر بیاد و راکت لانچر برات بندازه. چطور میگی هیچ اتفاقی نیوفتاده؟
yahoo_4.gif

بچه ها من زمانی که اینو روی ps1 بازی میکردم یادمه با کریس که میرفتیم مث اینکه بازی سخت تر میشد تا با جیل (درست یادم نیست شاید هم برعکس بود) تو اینم همینطوره ؟

کلا چه فرقی داره با کدوم کاراکتر بازی کنی ؟
کلا بین بازیکنان این یه قرارداد شده که کریس یه جورایی وضعیت Hard بازی هست:d جدا از اینکه خود بازی چندتا وضعیت سختی داره.
با هر شخصیت که بازی کنی، بازی سناریو مربوط به اون رو روایت میکنه و دیگری رو به حال خودش رها میکنه. بسته به نوع انتخاب هایی که در طول بازی میکنی، میتونی 4 یا 5؟ تا نتیجه متفاوت ببینی.
در کل فرق آنچنانی نداره که با کدوم بازی کنی. فقط با جیل، با بری و یه سری دیگه روبرو میشی و با کریس، با ربکا (که توی RE Zero بوده و زودتر از جیل و کریس، به عمارت اومده و گیر افتاده) و یه سری دیگه. جدا از مهارت هایی که هر کدوم دارن، یه خورده توی نحوه بازی هم با هم تفاوت دارن.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
آره با جیل تموم کردم. توی آزمایشگاه که خدمتش رسیدم, منتظر بودم که روی پشت بوم هم بیاد که خیلی شیک با کریس سوار هلیکوپتر شدن و رفتن.
یادمه که یک تایمر هم داشت که همه جا منفجر میشد. البته دستگاه self destruct رو پیدا کردم ولی وقتی کلبک میکردی میگفت عجب دستگاه خفنی و خبری از تایمر نبود. :|
یک بار هم با کریس میرم ببینم چی میشه.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان نمیشه دوربین این بازی رو آورد روی شونه ی کاراکتر مثل نسخه چهار، پنج و شش؟ تنظیماتی برای اینکار نداره؟
من یه تریلر ازش دیدم از حالت دوربین خوشم نیومد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان نمیشه دوربین این بازی رو آورد روی شونه ی کاراکتر مثل نسخه چهار، پنج و شش؟ تنظیماتی برای اینکار نداره؟
من یه تریلر ازش دیدم از حالت دوربین خوشم نیومد.
نه نمیشه. دوربین کلاسیک هست
یادش بخیر چه حالی میکردیم با این دوربین ولی خداییش خیلی بد بود

Sent from my GT-S7582 using Tapatalk

synthesizer

کاربر سایت
Jul 11, 2012
380
بازی به شـــــــــــــــــــــــــــدت کند اجرا میشه. رو 6 فریم دقیقا!!!!
نمی دونم مشکل از سیستم منه یا نه ولی کپکام تو پرفورمنس رزیدنت اویل های HD شده اش واقعا داره گند می زنه. تو RE4 HD هم دقیقا همین مشکلو داشتم.

شما مشخصات سیستمت چیه؟
بالپ تاپ بازی میکنی یادسکتاپ؟
واسه من اویل4hdبه شدت روون وبالای60فریم اجرامیشد سطح تنظیمات روبالاترین درجه ورزولوشن1080بایه سیستم متوسط
فکرنمیکنم اویل های HDشده اونقدرهاهم سنگین باشه

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
بازی نسبت به نسخه گیم کیوب پیشرفت های خوبی داشته . نورپردازی زیبا و صداگذاری جدید جان تازه ای به این بازی داده . دیشب که بازی رو نصب کردم دوباره نشستم و کلی جلو رفتم . کنترل بازی به صورت کلاسیک قابل بازیه و هم به صورت جدید . من که کنترل کلاسیک رو میپسندم . بازی لگ یا مشکل خاصی از نظر اجرا نداره و بدون مشکل 1080 و 60 فریم اجرا میشه. تنها مشکل بازی باقی موندن نشانگر ماوس رو صفحه هستش که کمی رو مخه!

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
آره با جیل تموم کردم. توی آزمایشگاه که خدمتش رسیدم, منتظر بودم که روی پشت بوم هم بیاد که خیلی شیک با کریس سوار هلیکوپتر شدن و رفتن.
یادمه که یک تایمر هم داشت که همه جا منفجر میشد. البته دستگاه self destruct رو پیدا کردم ولی وقتی کلبک میکردی میگفت عجب دستگاه خفنی و خبری از تایمر نبود. :|
یک بار هم با کریس میرم ببینم چی میشه.
اگه بری بمیره رو پشت بام تایرنت نمیاد دیگه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
بچه ها روند معما ها نسبت به نسخه های قبلی نغییری نکرده ؟! با جیل هستم من الان کل طبقه اول دوم را گشتم و هر چی ایتم بوده پیدا کردم :الماس -نشان چوپی دوتا شمشر- فندک -منبع سوخت -شاتگان خراب که با سالمه جابه جا کردم -سوت سگ و کیسه ی مواد شیمیایی اون کلیده مونده که وقتی بر میداری راه بسته میشه الان دیگه یادم نمیاد چیکار کنم !؟ :|

tokio_hotel

کاربر سایت
Oct 3, 2010
1,413
بچه ها روند معما ها نسبت به نسخه های قبلی نغییری نکرده ؟! با جیل هستم من الان کل طبقه اول دوم را گشتم و هر چی ایتم بوده پیدا کردم :الماس -نشان چوپی دوتا شمشر- فندک -منبع سوخت -شاتگان خراب که با سالمه جابه جا کردم -سوت سگ و کیسه ی مواد شیمیایی اون کلیده مونده که وقتی بر میداری راه بسته میشه الان دیگه یادم نمیاد چیکار کنم !؟ :|

برای شما هم نسانگر موس رو صفحه همیشه میمونه؟

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
سمت چپ طبقه بالا یک در به بیرون ساختمون هست که توش یک گلدون از این گیاه سبزه هست, اون جا از سوت سگ استفاده کن.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
سلام میشه در مورد اون نسخه که زیرنویس کردی چطوری این کاروکردی یک توضیح مختصری بدی ؟

والا اول اینکه اگه دقیت کنید فیلمای این بازی قابل پخش هستن فرمتشون ادم نیست ولی مثل فیلمای عادی بود واسه همین کار اسون میکرد یکم
خب من یکم گشتم و زیرنویس انگلیسی بازی پیدا نکردم مجبور شدم هروقت بازی فیلماش نشون داده میشد ظبط کنم بعد از روی ظبط که زیرنویس انگلیسی داشت نشستم خودم ترجمه و زمانبندی کردم و بعدش کانورت کردم زیرنویس به فیلم اصلی چسبوندم
فیلم کانورت شده رو جایگزین فیلم اصلی کردم
که بعدشم خودم براش ستاپ زدم زبان های اضافیش پاک کردم زدم روی دی وی دی

- - -ویرایش - - -

راستی از اونجایی که امکان اپلود فیلما برام مقدور نیست بخاطر حجمشون
ولی اگه کسی خواست میتونم زیرنویس هامو بدم بچسبونید به فیلم:d

و همینطور برای این بازی اگه کسی پایه باشه میتونیم زیرنویس فارسی براش ردیف کنیم

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
والا اول اینکه اگه دقیت کنید فیلمای این بازی قابل پخش هستن فرمتشون ادم نیست ولی مثل فیلمای عادی بود واسه همین کار اسون میکرد یکم
خب من یکم گشتم و زیرنویس انگلیسی بازی پیدا نکردم مجبور شدم هروقت بازی فیلماش نشون داده میشد ظبط کنم بعد از روی ظبط که زیرنویس انگلیسی داشت نشستم خودم ترجمه و زمانبندی کردم و بعدش کانورت کردم زیرنویس به فیلم اصلی چسبوندم
فیلم کانورت شده رو جایگزین فیلم اصلی کردم
که بعدشم خودم براش ستاپ زدم زبان های اضافیش پاک کردم زدم روی دی وی دی

- - -ویرایش - - -

راستی از اونجایی که امکان اپلود فیلما برام مقدور نیست بخاطر حجمشون
ولی اگه کسی خواست میتونم زیرنویس هامو بدم بچسبونید به فیلم:d

و همینطور برای این بازی اگه کسی پایه باشه میتونیم زیرنویس فارسی براش ردیف کنیم

آقا دمت گرم کارت درست

پس تونستی زیرنویس ها رو برای من بفرست فقط اینکه 1 سوال باید زیرنویس ها رو هم نام با تیکه فیلم های بازی کنم دیگه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
الان دارم با کریس میرم، نمیدونم چرا بازی اینقدر آسون شده. 3تا تیر میزنی یارو هدشات میشه. بر عکس با جیل باس یه خشاب خالی کنی روی زامبیا:d

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
آقا دمت گرم کارت درست

پس تونستی زیرنویس ها رو برای من بفرست فقط اینکه 1 سوال باید زیرنویس ها رو هم نام با تیکه فیلم های بازی کنم دیگه

خدمت شما
http://uploadboy.com/cohnb984rzy0.html

زیرنویس ها رو خودم نامگذاری کردم فقط کافیه توی پشه کپی کنین البته نمیدونم با کپی توی بازی میاد یا نه ولی یادمه re4 زیرنویس هاش رو میخوند
البته برنامه جانبی نصب میکردیم اینو نمیدونم ولی زمانبدی اینا ردیفه اگه خواستید میتونید کانورت کنید بچسبن به فیلم دیگه
من خودم همینکار کردم چسبیده به فیلم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر