سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
واقعا لذت بردم. عجب اتمسفری. از نظر گرافیکی هم خیلی بهتر از اویل 7 بود تفاوت هم محسوس هست کاملا . هر چند نسل نهمی نیست.

• Like
Reactions: kamyy

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,617
گرافیک در همون سطح ایول7ــه با نورپردازی و اتمسفر بهتر، روی جزییات عمارت خیلی خوب کار شده، در بعضی قسمت ها تکسچرها ناامید کنندست ولی طوری نیست که از لحاظ بصری ضربه بزنه، نسخه دمو یه جورایی یادآور ایول 7ــه، از گرفتن آیتم ها تا باز کردن قسمت مخفی و حس دنبال شدنت، ولی در مقیاس بزرگتر برای کاوش بیشتر وهمینطور آیتم غیر کاربردی شاید مثل میدل فینگر :D و صحنه پایانی که... تکان دهنده بود! گان پلی هم که خبری نیست

آخرین ویرایش:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
نمایش خیلی خوبی بود. ایتن همچنان هیچ بویی از کاریزما نبرده و بازم توی کات سین ها دست و پاچلفتی تشریف داره:D ولی با این حال بازم دوستت داریم ایتن:D از نظر گرافیکی هم من توی این فوتیج چیز خیلی شگفت انگیز و متفاوتی نسبت به RE7 ندیدم که اینقدر برام روشن باشه چرا اجرا کردنش روی کنسول های نسل قبلی براشون اینقدر سخت بوده. هر چند بعید میدونم ولی شاید یه دنیای اوپن وورلد عظیمی دارن که نشون ندادن یا یه همچین چیزی:-??
بخش مولتی پلیر هم که افتضاح به نظر می رسید، ولی چیزی که نگرانم کرده کیفیت خود بخش مولتی پلیر نیست. اگر به RE3 remake نگاه کنیم دلیلی که یه بخش مولتی پلیر بهش چسبونده بودن این بود که خوب میدونستن بخش تک نفره اینقدر کوتاهه که نمیتونن به تنهایی ۶۰ دلار بفروشنش. جدی امیدوارم این RE Verse رو فقط و فقط به دلیل ۲۵ سالگی سری تهیه کرده باشن نه اینکه با یه RE8 خیلی کوتاه روبرو باشیم و بخوان با این بخش مولتی جبرانش کنن.

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
ss002.jpg

ss004.jpg

ss007.jpg

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,084
نام
SaSan
برای من که تا حالا جالب نبوده

داستان بازی زده به جاده خاکی و به جای آزمایشگاه و ویروس و زامبی رفته سراغ داستان های جن و پری... خیلی شبیه به siren شده
گرافیک بازی هم کاملا پایین و نسل هشتمیه و نمای اول شخص هم مناسب یه نسخه اصلی از سری رزیدنت اویل نیست

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
برای من که تا حالا جالب نبوده

داستان بازی زده به جاده خاکی و به جای آزمایشگاه و ویروس و زامبی رفته سراغ داستان های جن و پری... خیلی شبیه به siren شده
گرافیک بازی هم کاملا پایین و نسل هشتمیه و نمای اول شخص هم مناسب یه نسخه اصلی از سری رزیدنت اویل نیست
موافقم / رزیدنت کلاسیک از لحاظ داستانی خیلی خیلی بهتر هستش . / این از هیچی بهتره

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من دمو را روی ps5 رفتم .خیلی کم بود بلد باشید چیکار کنید ۱۰ دقیقه هم طول نمیکشه چیز خاصی هم نداشت .فقط اون اینسایدری که گفته بود کپکام رو اپتیمایز کردن نسخه ps5 به مشکل خورده معلومه مزخرف گفته همین الان بالای ۲۰ تا بازی روی ps4 میشه اسم برد گرافیکش از این بالاتره.دیگه ps5 که جای خود داره.
فقط یه نکته برام جالب بود hdr را که فعال میکردم تصویر به شدت تاریک میشد بدون hdr رفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر