سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

mr.freeman

کاربر سایت
Jun 8, 2016
149
RE: Village
بازی واقعا عالیه.بخاطر لینک داستانی به نسخه 7 که درواقع هم قرار بوده ادامه نسخه 7 باشه با یک داستان جذاب و قوی طرف هستیم.شخصیت پردازی همه آنتاگونیست ها و پروتاگونیست های بازی قابل قبول و راضی کنندس.البته توی بعضی موارد بهتر بود روی یه سری شخصیت های آنتگونیست بیشتر کار بشه.

این بازی از نظر القای ترس نسبت به نسخه 7 ضعیفتره.اما من از اتمسفر گیرای بازی واقعا خوشم اومد.اون محیط برفی دهکده انگار با روح آدم حرف میزد.اتمسفر قلعه هم راضی کننده بود.
این بازی نه قصد تقلید بلکه قصد الهام از نسخه 4 داشت که تونست کارشو بخوبی انجام بده.
از نظر داستانی هم بخاطر ادامه داستان مرموز و زیبای نسخه 7 تونست نظر خیلی از فن ها رو جلب کنه.
آخرش توی این نسخه هم از زیارت چهره ایتن محروم شدیم! وقعا دلیل این کار سازندگان چی بوده.چون بنظر میاد پرونده داستانی ایتن دیگه تموم شد اما هنوز کسی نمیدونه چهرش چگونه بوده!

در مورد انیمیشن RE: ID
اگر این انیمشین ساخته نمیشد خیلی بهتر بود.انگار نتفلیکس اصلا چیزی از تاریخچه و داستان RE نمیدونه.دیالوگ ها ضعیف شخصیت پردازی مضحک. برخلاف سه اینمیشن قبلی هیچ صحنه ترسی نداره .کیفیت بصری هم اصلا در حده یک انیمشن 2021 نیست.

چگونست لئون در دمنیشن برای نجات جان انسانها حتی از دستور هانیگان(که در اصل دستور دولت امریکا بوده) سرپیچی میکنه ولی در این جا اصلا براش مهم نبود چه اتفاقاتی در بیرون میفته و انگار علاقه ای نداشت از عوامل این اتفاقات سر در بیاره.داستان این انیمیشن بشدت سیاسی بود و شخصیت پردازی لئون نسبت به دمنیشن بشدت ضعیف.

رفتار سرد و خالی ار احساسش با کلر!
کلر حتی خودشم نمیدونست چیکارست!
جیسون حتی خودشم درست نمیدونه چشه!
در کل این انیمیشن یک سو استفاده بتمام معنا از نام RE بود.
به هر حال بعید میدونم کسی برای فصل دومش هایپ باشه

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
RE: Village
بازی واقعا عالیه.بخاطر لینک داستانی به نسخه 7 که درواقع هم قرار بوده ادامه نسخه 7 باشه با یک داستان جذاب و قوی طرف هستیم.شخصیت پردازی همه آنتاگونیست ها و پروتاگونیست های بازی قابل قبول و راضی کنندس.البته توی بعضی موارد بهتر بود روی یه سری شخصیت های آنتگونیست بیشتر کار بشه.

این بازی از نظر القای ترس نسبت به نسخه 7 ضعیفتره.اما من از اتمسفر گیرای بازی واقعا خوشم اومد.اون محیط برفی دهکده انگار با روح آدم حرف میزد.اتمسفر قلعه هم راضی کننده بود.
این بازی نه قصد تقلید بلکه قصد الهام از نسخه 4 داشت که تونست کارشو بخوبی انجام بده.
از نظر داستانی هم بخاطر ادامه داستان مرموز و زیبای نسخه 7 تونست نظر خیلی از فن ها رو جلب کنه.
آخرش توی این نسخه هم از زیارت چهره ایتن محروم شدیم! وقعا دلیل این کار سازندگان چی بوده.چون بنظر میاد پرونده داستانی ایتن دیگه تموم شد اما هنوز کسی نمیدونه چهرش چگونه بوده!

در مورد انیمیشن RE: ID
اگر این انیمشین ساخته نمیشد خیلی بهتر بود.انگار نتفلیکس اصلا چیزی از تاریخچه و داستان RE نمیدونه.دیالوگ ها ضعیف شخصیت پردازی مضحک. برخلاف سه اینمیشن قبلی هیچ صحنه ترسی نداره .کیفیت بصری هم اصلا در حده یک انیمشن 2021 نیست.

چگونست لئون در دمنیشن برای نجات جان انسانها حتی از دستور هانیگان(که در اصل دستور دولت امریکا بوده) سرپیچی میکنه ولی در این جا اصلا براش مهم نبود چه اتفاقاتی در بیرون میفته و انگار علاقه ای نداشت از عوامل این اتفاقات سر در بیاره.داستان این انیمیشن بشدت سیاسی بود و شخصیت پردازی لئون نسبت به دمنیشن بشدت ضعیف.

رفتار سرد و خالی ار احساسش با کلر!
کلر حتی خودشم نمیدونست چیکارست!
جیسون حتی خودشم درست نمیدونه چشه!
در کل این انیمیشن یک سو استفاده بتمام معنا از نام RE بود.
به هر حال بعید میدونم کسی برای فصل دومش هایپ باشه
به جرئت میگم بعد از بلادبورن اتمسفر روستا و قلعه بهترین اتمسفر نسل 8 بود واسه من، تو این مدت کم 7 بار بازی رو تموم کردم و همین دیروز بود بازی صد در صد شد، سر چلنج های بازی هم واقعا انگشت های دستم درد گرفتن>:P

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
بعد از ۸-۹ ساعت بازی ‌‌کردن:
یکی از بهترین بازیهای میان نسلی یا میشه گفت یکی از بهترین بازی های نسل ۹ هست، بازی از همه نظر عالی کار شده، گرافیک خیلی خوب با پرفورمنس عالی، گیم پلی جذاب ک ادامه دهنده نسخه قبلی بوده و محیط پر وحم و دلهره اور،
یکی از خوبیای بازی اینه ک توی محیط گشتنش ریواردینگ هست ، بعد از مدت ها توی یه بازی اینقدر وقت گذاشتم واسه گشتن تک تک محیط ها واسه گرفتن تک تک گنج ها و ایتم ها،تا جایی ک تا محیط های قرمز رو نقشه رو تبدیل به ابی نکنم، بیخیال اون قسمت نمیشم( الان یه قسمت از دهکه هست که یه ایتم رو نگرفتم و هنوز قرمز مونده و این خیلی منو ناراحت کرده، فکر نکنم بشه اونو گرفت)
دشمنای بازی هم متنوع کار شدن و خسته کننده نیستن ،حداقل واسه من، معما های بازی هم ک بچه ها گفتن، خیلی سخت نیستن(شایدم چون زمان اویل های اویلیه سنمون زیاد نبود و معما هارو درست درک نمیکردیم احساس میکردیم سخت هستن)

این نسخه تا اینجا واسه من ترکیب قسمت ۴ و ۷ باهم بوده ک این معجون تا اینجای کار واقعا دلچسب بوده، شاید بشه گفت بعد از قسمت ۴ام، این بهترینه واسه من

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
بازی رو تموم کردم اونقدری که دوستان تعریف میکردن خوب نبود بازی آش شعله قلم کار هرکی تونسته به زور یه چیز چپونده تو بازی به عنوان مثال یه مورد رو میگم براتون سیستم اینونتری بازی فقط به خاطر اینکه شکل re4 باشه تو بازی هست من هر 2-3 ساعت یه اون کیف رو باز میکردم تا اسلحه جدید جا بدم توش قشنگ مشخصه فقط هدفشون کپی بود در صورتی که gunpowder و herb میره یه جا دیگه اصلا ولی برعکس تو re4 هر 2 دقیقه یه بار تو کیف لیون بودم چون مجبور بدوم مثل تتریس مرتبش کنم چون جا نبود ولی رو هادکور re8 کلا شاید 2-3 بار در طول بازی مرتبش کردم اون برای جا دادن اسلحه چون یه سمتش جا نمیشد اکثر ایتم های میرن تو تب کرفتیگ پس در اصل یه جوری دکوریه تو این بازی از حوصله خارجه این یه موردش بود توضیح دادم (یه مورد دیگه مختصر زور چپون کردن و وصل کردن بازی های قبلی و اسپنسر به این بازی)بازی برام نه خوب بود نه بود ok بود

Amir-Splinter

کاربر سایت
Apr 24, 2021
230
بعد از ۸-۹ ساعت بازی ‌‌کردن:
یکی از بهترین بازیهای میان نسلی یا میشه گفت یکی از بهترین بازی های نسل ۹ هست، بازی از همه نظر عالی کار شده، گرافیک خیلی خوب با پرفورمنس عالی، گیم پلی جذاب ک ادامه دهنده نسخه قبلی بوده و محیط پر وحم و دلهره اور،
یکی از خوبیای بازی اینه ک توی محیط گشتنش ریواردینگ هست ، بعد از مدت ها توی یه بازی اینقدر وقت گذاشتم واسه گشتن تک تک محیط ها واسه گرفتن تک تک گنج ها و ایتم ها،تا جایی ک تا محیط های قرمز رو نقشه رو تبدیل به ابی نکنم، بیخیال اون قسمت نمیشم( الان یه قسمت از دهکه هست که یه ایتم رو نگرفتم و هنوز قرمز مونده و این خیلی منو ناراحت کرده، فکر نکنم بشه اونو گرفت)
دشمنای بازی هم متنوع کار شدن و خسته کننده نیستن ،حداقل واسه من، معما های بازی هم ک بچه ها گفتن، خیلی سخت نیستن(شایدم چون زمان اویل های اویلیه سنمون زیاد نبود و معما هارو درست درک نمیکردیم احساس میکردیم سخت هستن)

این نسخه تا اینجا واسه من ترکیب قسمت ۴ و ۷ باهم بوده ک این معجون تا اینجای کار واقعا دلچسب بوده، شاید بشه گفت بعد از قسمت ۴ام، این بهترینه واسه من
خب بازی تموم شد و واسه من تقریبا ۱۴ ساعت و خورده ایی طول کشید ،
اواخر بازی یه مقدار افت داشت، ولی خب بازم درکل بازی قابل قبولی بود و جزو بهترین های این مجموعه، مراحل اخر هم ک دوستان میگن کالاف دیوتی شده ،خب حق دارن، ولی زمانش زیاد نبود و از نظر من واسه تنوع بد نبود

نمره من به بازی ۹ هستش،واقعا تجربه خوبی بود و دوست دارم بعد از یه استراحت کوتاه دوباره بازیش کنم

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
من هم تموم کردم. 18 ساعت طول کشید...بازی و روایت واقعا حرف نداشت. پیچش های داستانی و باز کردن گره هایی که از شماره قبلی مونده بوداز نظر من عالی بود. اصلا انتظار همچین چیزی رو نداشتم به خصوص در مورد دلایل شخصیت منفی و باستانی و البته جیگر ( :D ) اصلی بازی برای کارهاش. بازی هم کاملا پشتوانه علمی داره مثل یک رزیدنت اویل. اتمسفر و محیط معرکه بودن و یکی از بهترین اویل ها بود. محیط ها به معنای واقعی کلمه متنوع بودن با طراحی بسیار زیبا. تنها مشکل از نظر من یه مقدار شخصیت پردازی ضعیف کاراکترهای منفی بود که پتانسیل زیادی داشتن. به خاطر همین فقط نیم نمره کم میکنم.
نمره من 9.5/10

راستی یادم رفت بگم... سر مرحله beneviento با اون طراحی مرحله عالیش، هر چی که داشتم ریخت :|
یه جاهاییش من رو یاد فیلم «حلقه» انداخت که البته اون هم دست پخت خود جاپنی هاست :o
اصلا جایی که خونه قرار گرفته بود و راه رسیدن بهش به خودی خود یه سناریو برای یه فیلم ترسناک کالت هستش... واقعا باید به طراحان ژاپنی کپکام دست مریزاد گفت \m/
در ضمن مشخص شد که این ایتان مادرمرده به چه دلیلی میتونه دست قطع شدش رو بچسبونه سر جاش :D

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
در مورد از بین رفتن دست راست ایتن در آخر بازی، تو قلعه دستش توسط دیمیتریسک قطع شد و با قابلیت های خودش چسبوند سر جاش :D حالا همون روزی که دستش یکبار قطع شده، مولد در بدنش داشته ضعیف میشد در آخرای بازی و دیگه دست سر جاش بند نمیشد و قابلیت بازیابی نداشت. پس از بین رفتن دستش میتونه به همین دلیل باشه.
جای دیگه بدنش هم ندیدم از بین بره، پس این فرضیه میتونه درست باشه.
مثلا هم اگه بخوان زنده بزارنش می تونن یک دست مکانیکی براش دست و پا کنن:D

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
راستی یادم رفت بگم... سر مرحله beneviento با اون طراحی مرحله عالیش، هر چی که داشتم ریخت :|
یه جاهاییش من رو یاد فیلم «حلقه» انداخت که البته اون هم دست پخت خود جاپنی هاست :o
اصلا جایی که خونه قرار گرفته بود و راه رسیدن بهش به خودی خود یه سناریو برای یه فیلم ترسناک کالت هستش... واقعا باید به طراحان ژاپنی کپکام دست مریزاد گفت \m/
در ضمن مشخص شد که این ایتان مادرمرده به چه دلیلی میتونه دست قطع شدش رو بچسبونه سر جاش :D
منم امروز کلک بازی رو کندم
دقیقا ترسناک ترین مرحله بازی همین بود
لوکیشن و طراحی پازل یک طرف، اون هیولای کریپی که تو راهرو می‌افتاد دنبالت هم یک طرف
ظاهر و صداگذاری فوق مریضی داشت. هیچ وقت از ذهنم پاک نمیشه این جونور

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
خود بازی عالی بود
ولی برا من مرسناریز ها عالی بود، یه مدت بود همچین هیجانی رو تجربه نکرده بودم، همش رو sss کردم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: ArMaN458

bazips33

کاربر سایت
Aug 1, 2012
95
نام
sina
کپکام مجموعاً ۹ رونمایی برنامه‌ریزی کرده که دوتای آن‌ها معرفی شدند. یکی پک لوازم تزیینی با تم این فرنچایز محبوب از جمله هدفون و برچسب و دیگری اعلام کردن زمان عرضه‌ی نسخه‌ی واقعیت افزوده‌ی عنوان Resident Evil 4 برای دستگاه‌های Oculus Quest 2 بود. احتمالاً هفت رونمایی باقی‌مانده در حد انتظارات ظاهر نخواهند شد، اما به نظر می‌رسد که رونمایی بزرگی برای اثر Resident Evil: Village نیز برنامه‌ریزی شده است. دلیل این پیش‌بینی هم اشاره‌ی پس زمینه‌ی این سایت به داستانی است که شخصیت میا (Mia) برای رز (Rose)، در این بازی می‌خواند.

کپکام ماه‌ها قبل از وجود یک بسته‌ی الحاقی برای بازی Resident Evil: Village خبر داد، اما از ارائه‌ی جزئیات بیشتر خودداری کرد. این ناشر مشهور اعلام کرد، زمانی که توسعه‌ی آن بسته به حد خاصی رسید، اطلاعات گسترده‌تری منتشر می‌کند.

بهترین زمان برای رونمایی از بسته‌ی الحاقی بازی پر هوادار Resident Evil: Village خود روز هالووین است، پس در ۷ آبان سال جاری (۲۹ اکتبر ۲۰۲۱) منتظر رونمایی احتمالی آن باشید.

با انتشار نسخه‌ای بدون قفل امنیتی Denuvo از بازی Resident Evil: Village توسط چند هوادار، مشخص شد که مشکلات اجرای این بازی روی رایانه‌های شخصی، ناشی از این قفل امنیتی بوده است.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
دو تا سوال
ایتن چه قابلیتی داشت که آخر بازی میا هم بهش اشاره میکنه؟
BSAA آخر بازی اومد چیکار کرد دقیقا یا بعدش تو هلیکوپتر داستان اون زامبیه چی بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر