سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

miladdej

کاربر سایت
Aug 27, 2013
632
یه نکته ی جالب در مورد اون استاتری که وقتی نزدیک دخترا یا هر دشمن دیگه ای هستم به وجود میاد کشف کردم، ترینر یه گزینه داره به اسم God mode/Ignore hit که مشخصه هر ضربه ای بخوان بهت بزنن ایگنور میشه و هیچ اتفاقی نمیفته، یعنی هیچ انیمیشن گاز گرفته شدن ایتن اجرا نمیشه. جالب اینجاست که وقتی این گزینه رو فعال می کنم و میرم توی صورت دشمن ها FPS هیچ اتفاقی براش نمیفته، ولی گزینه رو که غیر فعال کنم و برم توی صورت همون دشمن ها به محضی که انیمیشن گاز گرفته شدن بخواد اجرا بشه استاتر واضح رخ میده. یعنی بازی مثلا به خاطر پشه های دخترا یا چه میدونم لود کردن تکسچرهای باکیفیت دشمن ها استاتر نمیشه، به دلیل اجرای این انیمیشن ها هست. من دلیلی نمیبینم که GPU و CPU به خاطر اجرا کردن یه انیمیشن بخوان اینقدر جونشون کنده بشه و همون باگ محتمل تره:-?

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
یه نکته ی جالب در مورد اون استاتری که وقتی نزدیک دخترا یا هر دشمن دیگه ای هستم به وجود میاد کشف کردم، ترینر یه گزینه داره به اسم God mode/Ignore hit که مشخصه هر ضربه ای بخوان بهت بزنن ایگنور میشه و هیچ اتفاقی نمیفته، یعنی هیچ انیمیشن گاز گرفته شدن ایتن اجرا نمیشه. جالب اینجاست که وقتی این گزینه رو فعال می کنم و میرم توی صورت دشمن ها FPS هیچ اتفاقی براش نمیفته، ولی گزینه رو که غیر فعال کنم و برم توی صورت همون دشمن ها به محضی که انیمیشن گاز گرفته شدن بخواد اجرا بشه استاتر واضح رخ میده. یعنی بازی مثلا به خاطر پشه های دخترا یا چه میدونم لود کردن تکسچرهای باکیفیت دشمن ها استاتر نمیشه، به دلیل اجرای این انیمیشن ها هست. من دلیلی نمیبینم که GPU و CPU به خاطر اجرا کردن یه انیمیشن بخوان اینقدر جونشون کنده بشه و همون باگ محتمل تره:-?
من تنها جایی که افت داشتم همین جا بود من لگ نمی گیرم اما فریم دراپ زیادی می خوره که احتمالا برای کسایی که خیلی میاد پایین تبدیل به لگ می شه طبق تجربه ی گیمینگم اینجور باگ ها هیچوقت درست نمی شه خیلی بازی ها از اینجور باگ ها سر انفجار یا این شکل چیزها دارن که باید باهاش کنار اومد اما خوب این چون باس فایته ازاردهنده تره البته اینجام تاثیری نداره چون زمانی هست که دیگه کار از کار گذشته باید رگ و بدی

• Like
  • Sad
Reactions: miladdej and kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
در مورد مدت زمان بازی البته Dusk golem اشاره کرد که این ۱۲ تا ۱۵ ساعتی که داره بهش اشاره میشه مدت زمان تایمر داخل بازی هست که زمان کات سین ها و مردن ها رو حساب نمی کنه، یعنی میشه حداقل یکی دو ساعت هم بهش اضافه کرد. ما همیشه زمان کات سین ها رو هم توی پلی تایم حساب می کنیم دیگه؟ :-?
View attachment 204726
اره کات سین ها هم جزئی از بازی هستند و قاعدتا باید توی تایم کلی بازی محاسبه بشند. اما در مورد RE چند تا بازی اخر سری اینطور نیست و کاتسین ها جزئی از تایم پلی نیستند. مخصوصا در مورد RE3 این موضوع خیلی ها رو به اشتباه میندازه و خیال میکنند با یه بازی خیلی کوتاه ۳ تا ۴ ساعته طرف هستند، در صورتی که با کات سین ها طول بازی حداقل ۶ تا ۷ ساعت هست. البته با این وجود هم هنوز در مقایسه با RE2 یا RE7 بازی کوتاهی محسوب میشه.

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
اره کات سین ها هم جزئی از بازی هستند و قاعدتا باید توی تایم کلی بازی محاسبه بشند. اما در مورد RE چند تا بازی اخر سری اینطور نیست و کاتسین ها جزئی از تایم پلی نیستند. مخصوصا در مورد RE3 این موضوع خیلی ها رو به اشتباه میندازه و خیال میکنند با یه بازی خیلی کوتاه ۳ تا ۴ ساعته طرف هستند، در صورتی که با کات سین ها طول بازی حداقل ۶ تا ۷ ساعت هست. البته با این وجود هم هنوز در مقایسه با RE2 یا RE7 بازی کوتاهی محسوب میشه.
RE 2 که تایم تموم کردنش حدود ۸ ساعته برای بار اول...سکند رانم چیز خاصی نداره به اون صورت نهایتش یک ساعت محتوی متفاوت(اعم از کات سین و گیم پلی و...)داشته باشه
RE7 م با احتساب کات سیناش همین حدود ۱۲ ساعت بود
فقط RE4عه که کمپین طولانی تری داره و حدود ۱۶تا۱۸ ساعته
اینم اگه با کات سیناش ۱۵ ساعتی باشه بسیار تایم مناسبی داره :D

آخرین ویرایش:

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
یادم امد بگم بازی برپایه DX 12 هست
و اون جور که چندنفر تست کردن اگر گرافیکتون در حد 950 GTX یا پایین تر هست و i5 نسل 5 اینا دارید احتمالا باید روی low بازی کنید و اینکه با این وجود هم فریم بازی ثابته

• Like
Reactions: kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
RE 2 که تایم تموم کردنش حدود ۸ ساعتهبرای بار اول...سکند رانم چیز خاصی نداره به اون صورت نهایتش یک ساعت محتوی متفاوت(اعم از کات سین و گیم پلی و...)داشته باشه
RE7 م با احتساب کات سیناش همین حدود ۱۲ ساعت بود
فقط RE4عه که کمپین طولانی تری داره و حدود ۱۶تا۱۸ ساعته
اینم اگه با کات سیناش ۱۵ ساعتی باشه بسیار تایم مناسبی داره :D
RE2 دو تا سناریو مختلف با دو تا کاراکتر متفاوت داشت. شاید از لحاظ ساختار و لول دیزاین دو سناریو کم و بیش شبیه هم بودند، اما مثل نسخه اورجینال یه سری تفاوت های خاص مثل دشمن ها، کاراکتر ها، نحوه روایت داستان و دیالوگ ها و... داشتند که دو تا سناریو از هم متمایز میکرد. بنظرم از این جهت میشه گفت بازی دو تا کمپین اصلی با تجربه نسبتا متفاوت داشت.
در مورد سکند ران یا سناریو دوم هر کاراکتر هم بله میشه گفت به نوعی ناامید کننده بود. چون به غیر از تغییر برخی از پازل ها و جای بعضی ایتم ها فرق خاصی با سناریو اول داشت.
ظاهرا نسخه فیزیکی بازی کامل تو دیسک نیست و باید دانلود کنید یه حجمی رو ?
قبلا توی تاپیک چندین بار گفتم بازی یک day one patch داره. احتمالا مربوط به اون باشه.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
یکی از دوستام ک بازی رو تموم کرده، گفت بازی 100% محتوی DLC خواهد داشت
دوستت منتقد هست ؟؟ چجوریه بعضی ها تمام کردند !!! همین طور که کمپانی کپکام چفت و بست نداره و دائم اطلاعات بیرون درز می کنه / در موقع عرضه بازی هم مثل اینکه گند زده و واقعا بازی زودتر از موقع به دست بعضی ها افتاده

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
دوستت منتقد هست ؟؟ چجوریه بعضی ها تمام کردند !!! همین طور که کمپانی کپکام چفت و بست نداره و دائم اطلاعات بیرون درز می کنه / در موقع عرضه بازی هم مثل اینکه گند زده و واقعا بازی زودتر از موقع به دست بعضی ها افتاده
هست بله، خودمم منتقدم، ولی برا اساس تجربش گفت بازی احتمالا DLCداشته باشه، من خودم بازی دارم ولی فرصت تجربه شو فعلا ندارم، و چیزی اسپویل نکرد برای من حداقل و گفت خودم تجربش کنم بهتره

Sent from my MAR-LX1M using Tapatalk

• Love
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر