سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
همون تیم سازنده هفت میسازه؟ کارگردان ش هم همون فرد هست؟

کلا آقا یکی میتونه یک لطف بزرگی بکنه و تقریبا خط داستانی هر نسخه رو در حده چند خط بنویسه! من الان شخصا یادم رفته نسخه قبل چه تاثیری در جریان کلی دنیای رزیدنت اویل داشت (شرکت آمبرلا و کریس و لیان و ایناها چی شدند و ...)

مخصوصا اینکه دی ال سی های نسخه قبلی رو بازی نکردم و مثل اینکه خیلی مهم بودند...

یک بدی سری های طولانی همین هست! اصلا میمیونی چی شد دیگه و تو نسخه جدید باید چیکار بکنی ؟!
اصلا نسخه هفت تو یه دنیای دیگه بود و خط داستانی کاراکتر های اصلی این سری مثل لیون و ایدا و جیل و حتی خود کریس بیخیال شده بود تو شماره هفت تنها چیزی که فهمیدیم اینه که کریس رفته عضو آمبرلا شده همین
در کمال تعجب این شماره هم دوباره داستان ایتن رو داریم من خودم خیلی از ایتن خوشم اومد کاراکتر خوبی بود ولی یاد ندارم هیچ کدوم از شخصیت های اصلی این سری تو دو عنوان شماره دار پشت سر هم شخصیت اصلی بازی بوده باشن کریس تو اویل 1 و کدورنیکا و 5 شخصیت اصلی بود و تو اویل 6 هم حضور داشت جیل تو اویل 1 و 3 شخصیت اصلی بود و تو اویل 5 شخصیت فرعی بود لیون هم تو شماره های زوج (2 و 4 و 6) شخصیت اصلی بود الان واقعا اینقدر خط داستانی لیون و ایدا و کریس قاطی شده و کلی سوال بدون جواب داره که ایتنی که خط داستانیش خوب تموم شد رو نیازی به حضورش تو نسخه جدید نمی بینم (حالا جیل و کلر رو که کپکام سال هاست سنگشون رو انداخته )

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اصلا نسخه هفت تو یه دنیای دیگه بود و خط داستانی کاراکتر های اصلی این سری مثل لیون و ایدا و جیل و حتی خود کریس بیخیال شده بود تو شماره هفت تنها چیزی که فهمیدیم اینه که کریس رفته عضو آمبرلا شده همین
در کمال تعجب این شماره هم دوباره داستان ایتن رو داریم من خودم خیلی از ایتن خوشم اومد کاراکتر خوبی بود ولی یاد ندارم هیچ کدوم از شخصیت های اصلی این سری تو دو عنوان شماره دار پشت سر هم شخصیت اصلی بازی بوده باشن کریس تو اویل 1 و کدورنیکا و 5 شخصیت اصلی بود و تو اویل 6 هم حضور داشت جیل تو اویل 1 و 3 شخصیت اصلی بود و تو اویل 5 شخصیت فرعی بود لیون هم تو شماره های زوج (2 و 4 و 6) شخصیت اصلی بود الان واقعا اینقدر خط داستانی لیون و ایدا و کریس قاطی شده و کلی سوال بدون جواب داره که ایتنی که خط داستانیش خوب تموم شد رو نیازی به حضورش تو نسخه جدید نمی بینم (حالا جیل و کلر رو که کپکام سال هاست سنگشون رو انداخته )

البته این ویروس جدیدی که خلق شده بود هم به نظرم خیلی مهم بود و یکسری مسائل دیگه هم داشت (که بیشتر تو نوت ها بود)

کلا فراموش کردم و قبل از تجربه قسمت هشت باید حسابی یک بازبینی بکنم نسخه قبلی رو

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
نمایشا بازی قشنگ انگار یه تیکه از اوت لست 2 هستن خاک بر سرت کپ کام با این بازی ساختنت اون از 5 و 6 که شدن کال آف اینم از 7 و 8 که شدن اوت لست
یعنی انقدر سخته یه RE درست حسابی بسازن
اونم وقتی بازیای فوق العاده ای مثل رولیشن 1 و 2 و ریمیک 2 و 3 ساختن نمیدونم چرا تک تک نسخه های اصلیشون آشغال تمام عیار هستن !

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
البته این ویروس جدیدی که خلق شده بود هم به نظرم خیلی مهم بود و یکسری مسائل دیگه هم داشت (که بیشتر تو نوت ها بود)

کلا فراموش کردم و قبل از تجربه قسمت هشت باید حسابی یک بازبینی بکنم نسخه قبلی رو
دقیقا ویروسه خیلی مهم بود ولی پرونده شخصیت ایتن تو اویل 7 بسته شد با یه پایان خوشم بسته شد به نظرم نیازی نبود دوباره ایتن و زنشو وارد این سری کنن (حداقل اگه می خواستند ادامه داستانی برای ایتن و میا در نظر بگیرن بهتر بود روی یه نسخه فرعی براشون کار می کردند ) وقتی هنوز کریس و لیون و جیل و کلر کلی سوال بدون جواب دارن دوباره نباید سوالات بدون جواب بیشتری برای این سری بسازن
الانم معلوم نیست می خوان چی کار کنن خودشون هم موندن باور کن تو دویل می کرای هم همینطور شده کپکام نمی دونه می خواد داستان رو چطوری پیش ببره هی سوال طرح می کنن بدون جوابش می گذارند تا آخرش میون کلی سوال بی پاسخ ببینن نمی تونن کاری بکنن
منم باید یه بار دیگه 1 و کدورنیکا رو برم

• Like
Reactions: kamyy and Ali Venom

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
دقیقا ویروسه خیلی مهم بود ولی پرونده شخصیت ایتن تو اویل 7 بسته شد با یه پایان خوشم بسته شد به نظرم نیازی نبود دوباره ایتن و زنشو وارد این سری کنن (حداقل اگه می خواستند ادامه داستانی برای ایتن و میا در نظر بگیرن بهتر بود روی یه نسخه فرعی براشون کار می کردند ) وقتی هنوز کریس و لیون و جیل و کلر کلی سوال بدون جواب دارن دوباره نباید سوالات بدون جواب بیشتری برای این سری بسازن
الانم معلوم نیست می خوان چی کار کنن خودشون هم موندن باور کن تو دویل می کرای هم همینطور شده کپکام نمی دونه می خواد داستان رو چطوری پیش ببره هی سوال طرح می کنن بدون جوابش می گذارند تا آخرش میون کلی سوال بی پاسخ ببینن نمی تونن کاری بکنن
منم باید یه بار دیگه 1 و کدورنیکا رو برم
البته این نسخه قرار بود رولیشنز ۳ باشه و فرعی بود ولی اینقدر خوب درومد که تصمیم گرفتن به عنوان نسخه اصلی بدنش بیرون و طبق شنیده‌ها هم داستان این نسخه خیلی مربوط به کریس و کلر میشه که به شدت دارکه. یعنی امکان داره یکم به اون سوال‌ها بپردازه

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
البته این نسخه قرار بود رولیشنز ۳ باشه و فرعی بود ولی اینقدر خوب درومد که تصمیم گرفتن به عنوان نسخه اصلی بدنش بیرون و طبق شنیده‌ها هم داستان این نسخه خیلی مربوط به کریس و کلر میشه که به شدت دارکه. یعنی امکان داره یکم به اون سوال‌ها بپردازه
یعنی امکان داره اینا بعد 20 بیان دوباره کلر رو بزارن شخصیت اصلی و داستان و حول محور کلر و کریس بسازن ؟؟؟ اگه واقعا اینطور باشه دمشون گرم ولی من شخصا بعید می دونم اینطور بشه چون ایتن هم شخصیت اصلیه بعید می دونم اینا بیان و کلرو کریس رو بزارن بیس اصلی شماره هشت
واجب شده یک بار دیگه اویل 1 و کدورنیکا رو بازی کنم این دو تا روی ps4 هست دیگه ؟؟؟

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
یعنی امکان داره اینا بعد 20 بیان دوباره کلر رو بزارن شخصیت اصلی و داستان و حول محور کلر و کریس بسازن ؟؟؟ اگه واقعا اینطور باشه دمشون گرم ولی من شخصا بعید می دونم اینطور بشه چون ایتن هم شخصیت اصلیه بعید می دونم اینا بیان و کلرو کریس رو بزارن بیس اصلی شماره هشت
واجب شده یک بار دیگه اویل 1 و کدورنیکا رو بازی کنم این دو تا روی ps4 هست دیگه ؟؟؟
یک‌سری چیزا از کریس و کلر لیک شده راجب این بازی که اگه بگم اسپویل میشه(البته مشخص نیست که درست باشن یا نه) و خب به اونا مثل اینکه قراره خوب بپرداره

• Like
Reactions: Pyramid Head

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
همون تیم سازنده هفت میسازه؟ کارگردان ش هم همون فرد هست؟

تیم سازنده که مشخص نیست چون کلا توی کپکام یه تیم مشخص روی پروژه های سری بزرگی مثل RE کار نمیکنه و چون همیشه چندین نسخه سری همزمان با هم در حال توسعه هست، هر پروژه ای که زودتر تموم بشه اعضای تیم به پروژه های دیگه ملحق میشن و به اونها کمک میکنند. اما بطور کلی میشه گفت تیم RE8 احتمالا ترکیبی از تیم RE7 و تیم ریمیک RE2 هست.

کارگردان هم هنوز مشخص نیست اما بعید‌ میدونم کارگردان RE7 باشه چون به غیر از RE1 و RE4 که میکامی کارگردان بود سابقه نداشته کسی از کپکام دو تا نسخه اصلی و شماره دار رو کارگردانی کنه.

دوستان بنظرتوم تا الان بازی چند درصد تکمیل شده >؟؟؟
من منتظر ریمیک اویل 4 هستم نمیدونم دارن میسازن یا نه

فکر کنم چند وقت پیش توی مصاحبه با فامیتسو گفته بودن حدود ۶۰ بازی تکمیل شده.

در مورد ریمیک RE4 هم قبلا توی همین تاپیک تویئت داسک رو گذاشتم که گفته بود هنوز در حال ساخته اما وضعیت نگران کننده ای داره و گویا داره راه ریمیک RE3 رو در پیش میگیره و خیلی به نسخه اصلی وفادار نیست و یه تجربه به مراتب سینماتیک تر و اکشن تر شده. البته تا عرضه بازی خیلی مونده و همه اینها میتونه تغییر کنه اگر تا اون موقع کنسل نشه.

البته طبق چیزهایی که داسک میگفت این پروژه اول به عنوان RE8 کلید میخوره و بعد از یه مدت بخاطر تم عجیب و متفاوت بازی و اینکه میترسیدند مورد استقبال قرار نگیره به Rev3 تبدیل میشه و چندین بار هم تا مرز کنسل شدن میره اما اصرار و پافشاری بعضی از تهیه کننده های بازی مانع این اتفاق میشه و در نهایت همونطور که گفتید سال گذشته بعد از تست بازی توسط طرفدارها و چند تا از سازنده های خود سری با استقبال و نظرات خوبی مواجه میشه و تصمیم میگیرند دوباره به RE8 تبدیلش کنند.

واجب شده یک بار دیگه اویل 1 و کدورنیکا رو بازی کنم این دو تا روی ps4 هست دیگه ؟؟

RE1 رو اگر نسخه ریمیک منظورته اره نسخه اچ دی ریمیستر روی PS4 هست اما کدورونیکا فقط به عنوان PS2 Classic روی PS4 موجود هست و نسخه اچ دی که نسل قبل عرضه شد مثل RE4 برای این نسل پورت نشد.

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
873
در مورد ریمیک RE4 هم قبلا توی همین تاپیک تویئت داسک رو گذاشتم که گفته بود هنوز در حال ساخته اما وضعیت نگران کننده ای داره و گویا داره راه ریمیک RE3 رو در پیش میگیره و خیلی به نسخه اصلی وفادار نیست و یه تجربه به مراتب سینماتیک تر و اکشن تر شده. البته تا عرضه بازی خیلی مونده و همه اینها میتونه تغییر کنه اگر تا اون موقع کنسل نشه.
باید تا دیر نشده کنسلش کنن و دیگه هرگز به ریمیکش فکرم نکنن ...

• Like
Reactions: Michael Gove

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من تقریبا 95 درصد فیلم های درست حسابی سبک ترسناک (ماورایی و روانشناسانه) 20 سال اخیر رو دیدم، این بازی چرا انقدر فضاسازیش خفنه؟ به جرات می تونم بگم خوفناک ترین فضاسازی رو داره، حتی از همون RE4 افسانه ای هم حداقل از نظر فضاسازی بهتره.

همچین فضای سرد و ترسناکی رو تو فیلم ویچ مشابهشو یادمه، البته باز چیزی که تا الان RE8 نشون داده بهتر بوده. خیلی خفته در کل من هیچقوت طرفدار این سری نبودم ولی این قسمت توجهمو شدیدا جلب کرده.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
نمایشا بازی قشنگ انگار یه تیکه از اوت لست 2 هستن خاک بر سرت کپ کام با این بازی ساختنت اون از 5 و 6 که شدن کال آف اینم از 7 و 8 که شدن اوت لست
یعنی انقدر سخته یه RE درست حسابی بسازن
اونم وقتی بازیای فوق العاده ای مثل رولیشن 1 و 2 و ریمیک 2 و 3 ساختن نمیدونم چرا تک تک نسخه های اصلیشون آشغال تمام عیار هستن !
موافقم . شدیدا از ریشه هاش فاصله گرفته . باز شماره 7 بهتر بود این شماره رسما رد داده . گرگینه و انجمن جادوگری حتما احضار لوسیفر هم خواهیم داشت

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,662
نام
milad
رزیدنت 4 ریمیک خیلی زود بیاد 2022 هستش
خب اره مشخصه کی دیدی 2 تا رزیدنت اویل رو تو یه سال بدن
حتی شاید 2023 یا 2024 بیاد من میگم فقط بیاد به عالی ترین شکل ممکن ریمیک بشه و بیاد
از بس 4 قدیمی رو بازی کردم که میتونم از اول تا اخر چشم بسته برم

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر