سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
نه. نقدهای هنوز تاریخ مشخصی ندارند.

اینطور که از پیش نمایش ها پیداست، کپکام به منتقدها اجازه داده تقریبا ۵ ساعت از بازی رو تجربه کنند که فقط شامل دهکده و قلعه میشده‌. پس بازی نهایی باید خیلی طولانی باشه و حداقل حدود ۱۲ تا ۱۵ ساعت گیم پلی داشته باشه.
من که شخصا دیگه جرات نمیکنم تو توییتر و یوتیوب برم فقط میخوام ببینم بصورت متنی اجازه نقد این ۵ ساعت رو دارن که بدونیم نظرشون راجب بازی چی بوده؟

• Like
Reactions: kamyy

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این یه موردم تایید کنن کپکام رو حلال می کنم بابت تمام ازار و اذیت های نسخه های قبلیش :D
مثل این که باید کپکام روحلال کنیم چون وجود ماشین تایپ برای سیو کردن بازی رسما توی تریلر ها دیده شده. امیدوارم رو درجه های سختی بالا امکان حذف چک پوینت داده بشه که قشنگ حق مطلب ادا بشه !

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
من که شخصا دیگه جرات نمیکنم تو توییتر و یوتیوب برم فقط میخوام ببینم بصورت متنی اجازه نقد این ۵ ساعت رو دارن که بدونیم نظرشون راجب بازی چی بوده؟

اره اکثر سایت ها مثل رو من چک کردم علاوه بر ویدئو مقاله هم منتشر کردند. اما خب ممکنه بعضی ها حتی توی مقاله هم یه سری از سوپرایزها و پلات پوینت های بازی رو کم و بیش اسپویل کرده باشند اگر بخواید بخونید.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,377
نام
محمد
اره اکثر سایت ها مثل رو من چک کردم علاوه بر ویدئو مقاله هم منتشر کردند. اما خب ممکنه بعضی ها حتی توی مقاله هم یه سری از سوپرایزها و پلات پوینت های بازی رو کم و بیش اسپویل کرده باشند اگر بخواید بخونید.
دیگه بدتر از پایان بازی نمیتونه باشه که چند وقت پیش لیک شد!:D

• Poker Face

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
احتمالا ایده شو از سحر تبر برداشتن :D
از اینجور چیزها فقط میشه توی بازی های ژاپنی دید :D. یجورایی منو یاد یکی از روح های فاتال فریم ۴ و عروسکش میندازه.
یه حسی بهم میگه یه وجه اشتراک و ارتباط خاصی بین عروسک و ویلن وجود داره.
با توجه به چیزهایی که دیدیم اینطور حدس میزنم همه ویلن هایی اصلی از یجور قدرت ذهنی خاص یا تلکنسیس برخوردار هستند و در مورد این ویلن هم میتونه عروسک رو کنترل کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy and Arshiixx

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
برای اونهایی که نگران عکس العمل دشمن ها نسبت به تیر خوردن هستند.

View attachment shot.mp4

گفتی خانواده ، برام جالب می شد اگر این خانواده به the family که در RE6 مطرح شد ربطی داشته باشن. هرچند بعیده ولی دلم می خواست هویتشان را بدانم و همچنین سرنوشت jake
بحث اون خانواده کلا فرق میکنه و اونجا خانواده بیشتر یه اصطلاح بود و در اصل با یه سازمان یا تشکیلات مخفی بزرگ طرف بودیم. بعید میدونم تو داستان این بازی هم نقشی داشته باشند. اما اره من هم دوست دارم اون خط داستانی یه روزی ادامه پیدا کنه
و بدونم بعد از RE6 و سیمونز چه کسی در راس خانواده قرار گرفته.
دیگه بدتر از پایان بازی نمیتونه باشه که چند وقت پیش لیک شد!:D

اره میدونم، اما بیشتر برای کسایی گفتم که لیک ها رو دنبال نکردند و کلا نمیخوان اسپویل بشن. هر چند امیدوارم کپکام با این قضیه لیک اندینگ بازی رو تغییر داده باشه :D.

• Like

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
از اینجور چیزها فقط میشه توی بازی های ژاپنی دید :D. یجورایی منو یاد یکی از روح های فاتال فریم ۴ و عروسکش میندازه.
یه حسی بهم میگه یه وجه اشتراک و ارتباط خاصی بین عروسک و ویلن وجود داره.
با توجه به چیزهایی که دیدیم اینطور حدس میزنم همه ویلن هایی اصلی از یجور قدرت ذهنی خاص یا تلکنسیس برخوردار هستند و در مورد این ویلن هم میتونه عروسک رو کنترل کنه.

البته یادمه توی دمویی که از re3.5 دیده بودم یک جاهای لیون باید یک عروسک دختر که تبرزین داشت میزد البته یادمه توی سری اونیموشا هم یک همچین عروسک شیطانی بود

• Like

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Preview گیم اسپات را دیدم اگرچه یکم اسپویلش زیاد بود ولی اطلاعات جالبی میداد.

به نظر بخش های قلعه اکشنش کمتر از بخش های روستا هست و بیشتر حالت RE7 و Alien Isolation طوری به خودش میگیره که خبر خوبیه. کلا میگه بازی ترکیب RE7+RE4 هست که خب مشخص بود.

اتمسفر قلعه و روستا انصافا خیلی خوبه. گرافیک هم به نظر من خیلی خوبه. حداقل به نظر روی کنسول های جدید که خیلی خوبه.

و البته که پازل و معماها هم گویا هست توی بازی به اندازه کافی که باز خبر خوبیه.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
البته یادمه توی دمویی که از re3.5 دیده بودم یک جاهای لیون باید یک عروسک دختر که تبرزین داشت میزد البته یادمه توی سری اونیموشا هم یک همچین عروسک شیطانی بود

اره مطمئنا الهام هایی از نسخه کنسل شده RE4 هم گرفته شده.

اقا من الان ps4 دارم حال بازی رو دیجیتالی بخرم روی ps5 هم میتونم بازی کنم؟

بله اگر نسخه PS4 رو بخرید، نسخه PS5 هم بصورت رایگان دریافت میکنید.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
به نظر من همه چیز این بازی عالی کار شده
ولی کاش این سیستم شکار و ساخت و ساز رو نداشت
نمیدونم چرا احساس میکنم اصلا به این بازی نمیاد
حالا بازم باید خودمون تو بازی تجربه کنیم ببینیم چی هست

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
به نظر من همه چیز این بازی عالی کار شده
ولی کاش این سیستم شکار و ساخت و ساز رو نداشت
نمیدونم چرا احساس میکنم اصلا به این بازی نمیاد
حالا بازم باید خودمون تو بازی تجربه کنیم ببینیم چی هست
این شکار به صورت جزئی‌تر داخل RE4 هم وجود داشت دیگه.
شکار ماهی که بودش و از طرفی اگر به مرغها و مارها تیر میزدی بهت تخم میدادن. گاو اینارم میتونستی بکشی ولی چیزی نمیدادن. وجودش خیلی باعث تعجبم نشد حقیقتا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر