Resident Evil 6 | Xbox 360

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
در مزخرف بودن این شماره همین بس ، اون تبدیل پارتنر کریس به یه شکلی که تو یه بازی دیگه بودش که خود کپ کام میزدش!!!! اسمش رو یادم نیس

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
با سلام دوستان : ببخشید یک سوالی داشتم ::

به ترتیب باید سناریو هارو از کدوم یکی شروع کنم تا داستان قشنگ تر بشه !!!

پیشاپیش تشکر

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
با سلام دوستان : ببخشید یک سوالی داشتم ::

به ترتیب باید سناریو هارو از کدوم یکی شروع کنم تا داستان قشنگ تر بشه !!!

پیشاپیش تشکر
هر سه تاش همزمان اتفاق میوفته !
ولی هر دفعه از دید یک تیم و در یک مکان خاص
در مراحلی از بازی هم سناریو ها با هم ترکیب میشن و تمام کاراکتر ها در کنار هم دیده میشن
بنابراین فرق نمیکنه اول کدوم رو برید
ولی بخش لیان اصلی ترین قسمت بازی هست

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
هر سه تاش همزمان اتفاق میوفته !
ولی هر دفعه از دید یک تیم و در یک مکان خاص
در مراحلی از بازی هم سناریو ها با هم ترکیب میشن و تمام کاراکتر ها در کنار هم دیده میشن
بنابراین فرق نمیکنه اول کدوم رو برید
ولی بخش لیان اصلی ترین قسمت بازی هست

ممنون داداش ولی خوب فکر کنم منظورم رو خوب نرسوندم منظورم این بود که : وقتی سناریو لیان رو تموم کنم آخر بازی معلوم میشه ؟؟

و اگر معلوم بشه دیگه عشقی نمیمونه 3 تا دیگه رو برم !!

میشه یکم توضیح بدید من الان چپتر 4 لیان رو تموم کردم اگر چپتر 5 رو هم تموم کنم آخر بازی معلوم میشه ؟؟ {اسپویل نکنی برام ها داداش
:d}

یا وفتی مال لیون رو تموم کردم مال کریس و جیک و آدا رو تموم کردم اون موقع آخر بازی معلوم میشه ؟

آخر کدوم سناریو CREDIT بازی میاد !! خوب نگرفتم اگر توضیح بدید ممنون ولی داداش اسپویل نکنی برام داستان رو هاااا خودکشی میکنم
:-b

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
ممنون داداش ولی خوب فکر کنم منظورم رو خوب نرسوندم منظورم این بود که : وقتی سناریو لیان رو تموم کنم آخر بازی معلوم میشه ؟؟

میشه یکم توضیح بدید من الان چپتر 4 لیان رو تموم کردم اگر چپتر 5 رو هم تموم کنم آخر بازی معلوم میشه ؟؟ {اسپویل نکنی برام ها داداش

یا وفتی مال لیون رو تموم کردم مال کریس و جیک و آدا رو تموم کردم اون موقع آخر بازی معلوم میشه ؟

آخر کدوم سناریو CREDIT بازی میاد !! خوب نگرفتم اگر توضیح بدید ممنون ولی داداش اسپویل نکنی برام داستان رو هاااا خودکشی میکنم

نه.
سناریو لیان آخر بازی نیست. یک بخش داستانی از سناریو لیان تمام میشه بعد داستان کریس و بعد داستان جیک رو میرید. و در آخر
به هم که میرسید یعنی هر 3 سناریو رو تموم میکنید. داستان اصلی بازی رو شروع به اتمام میکنید.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

اونطوری نمیشه گفت !
هر کدوم در سناریوی خودشون یک ماموریت خاص دارن که در راستای رسیدن به اون تلاش میکنن !
بنابراین بازی یه جورایی پایان مشترک نداره
هر کدوم در قبال انجام ماموریت های خودشون بازی رو در یک جایی تموم میکنن
اسپویل نشد که؟:d
و اصلا هم ربطی به هم ندارن که بگی انتهای این اسپویل اون یکیه یا همچین چیزایی
فقط یک جاهایی از بازی که اغلب هم بصورت اتفاقی هست همدیگه رو ملاقات میکنن و بعد میرن پی کار خودشون

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
دوستان بازی من 3 بخش داستانی داره
قسمت چهارم داستانی رو باید کاری بکنم تا باز بشه؟ (خرید dlc )
منظورم campaign idea

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ADA - Ada Wong
اِیدا:-b

برای رزیدنت اویل:غلط نوشتن اسم هرکاراکتری قابل قبوله به غیر از دخترهای رزیدنت و حضرت وسکر!o:-)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
الان من قسمت کریس هستم. آخر بازی هستم. اون باس آخر بازی باید چجوری کشته بشه؟ هر چی تیر میزنم اتفاقی نمیوفته... همون جایی هستم زمین خیس هست و اون دره هم قفل میگه باید صبر کنی تا باز شه! ولی نه در باز میشه نه غوله میمیره :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
HIGH VOLTAGE SPOILER WARNING

:d

خیلی ممنون و تشکر و توجهتون به سوالم دوستان و مخصوصا دو دوست عزیز koorosh sh جان و mohsen05 جان ما رفتیم که همرو تموم کنم با تشکر

:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر