Resident Evil 6 | Xbox 360

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
این منوی صفحه اصلی هم سرکاریه ها، گذاشتن ملت رو بزارن سرکار؟
خب برش میداشتن وقتی باز کردی یهو پدید میشد دیگه :D.
کرمی بوده ریخته شده!

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
برا تیر بینهایت اول باید همه بازی رو بری بعد تو اسکیلها برا هر اسلحه وا میشه و میتونی هر کدوم رو خواستی بینهایت کنی.حدود 90.000 تا هم پول میخواد.برا هر کدوم.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
چه حالی بکنم من با این بازی :x
راستی راسته که میگن میزان ترسناکی Evil 6 حتی از Evil 5 هم کمتره شده و کمپین کریس ردفیلد عین کال اف دیوتی هستش؟

Hero Of War

کاربر سایت
Oct 8, 2012
8
نام
رامین
وقتی بازی رو گرفتم فکر میکردم چه بازی خوبی شده ولی وقتی بازی کردم متوجه حرف های شما شدم اما هنوز به Resident Evil وفادارم منتظر نسخه بعدی هم هستم به امید این که دیگه گند نزنه

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
سلام به طرفدارای سری رزیدنت اویل
من یه نگاهی‌ به psn انداختم هر دو (رزیدنت اویل ۲ و ۳) و به قیمت ۱۰ یورو واسه دانلوده.
کسی‌ تاحالا با پلی استیشن ۳ این دو قسمتو بازی کرده؟ آیا همون لذت گذشترو داره؟ کاملا خود ورژن پلی‌استیشن یکه؟
با تشکر
من تمام قسمتهای 1و2و3و4و5و کد ورونیکارو روی ps3 دارم قسمتهای 1و2و3 همون نسخه ps1 هستند برای سال 2012 دیگه نمیشه نگاشون کرد سر ادم درد میکنه از پیکسلهاش چه برسه بخوام بعد 12 سال دوباره بازی کنم.

ezioo

کاربر سایت
May 25, 2010
19
سلام به همه .
من نسخه عادی این بازی رو گرفتم ولی بیشتر از 34 درصد نصب نمیشه !میخاستم از روش موسیقی از روی هارد اجرا کنم چون قبلا هم این کار برای بازی مکس پین انجام دادم و عملی بود میخاستم بپرسم احتمال داره وسط بازی به مشکل بخورم یعنی از روی دیسک میتونم تا اخر بازی کنم؟

doobleh_2006

کاربر سایت
Sep 24, 2012
45
نام
محمدرضا
برو بچ هرکسی خواست سیوشو آپ کنه تا براش تیرو همیچیزو بینهایت کنم.تا دیگه نخواد یبار همرو بره آخرش.یکبار با بینهایت برید آخرش

chaghalo

کاربر سایت
Aug 11, 2007
244
اقا يه سوال.من بازي رو خريدم،وقتي بازي مي كنم خيلي باگ داره،بازكونه اصليم سياه،وقتي هم سواره هليكوپتر ميشم اون زامبي كه ميخواد اون دختره رو بوخوره فقط سرش پيداس بدنش نا معلومه.ميخوام بدونم مشكل از بازيه يا دستگاه

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اقا يه سوال.من بازي رو خريدم،وقتي بازي مي كنم خيلي باگ داره،بازكونه اصليم سياه،وقتي هم سواره هليكوپتر ميشم اون زامبي كه ميخواد اون دختره رو بوخوره فقط سرش پيداس بدنش نا معلومه.ميخوام بدونم مشكل از بازيه يا دستگاه

رو یه دستگاه دیگه تست کن ولی 100 % از بازیه!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
فکر کنم شما اگر Brightness رو یکم زیاد کنی هم بازیکنت از سیاهیی خارج میشه هم تن وبدن اون زامبیرو میبینی، کلا تم بازی به خاطر ماهیت بازی خیلی تاریکه (مثلا بازی ترسناکه دیگه:d)

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من تمام قسمتهای 1و2و3و4و5و کد ورونیکارو روی ps3 دارم قسمتهای 1و2و3 همون نسخه ps1 هستند برای سال 2012 دیگه نمیشه نگاشون کرد سر ادم درد میکنه از پیکسلهاش چه برسه بخوام بعد 12 سال دوباره بازی کنم.
البته روی کامپیوتر با مانیتور کوچیک خیلی قابل تحملتره.اگه کسی CRT داشته باشه که خیلی خوبه.

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش

بله اشکال از دیسک هست که بد رایت شده.منم همین مشکل رو داشتم و دیسک بازی رو پس دادم و یکی دیگه گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر