Resident Evil 6 | PC

67895459035517888268.jpg

ششمین قسمت از سری بازی های بزرگ Resident Evil، امشب به طور رسمی توسط کپکام، تایید شد.

10 سال از اتفاقات راکون سیتی گذشته و رییس جمهور ایالات متحده تصمیم گرفته است حقایق پشت پرده اتفاقات راکون سیتی را بر ملا سازد تا شاید فعالیت های بایوتروریستی اخیر را محدود کند. دوست صمیمی رییس جمهور و بازمانده وقایع راکون سیتی، لیان اسکات کندی نیز در کنار رییس جمهور است. زمانی که یک حمله بایوتروریستی به محل حضور رییس جمهور رخ می دهد، لیان با یک رییس جمهور آلوده و تبدیل به زامبی شده روبرو می شود و مجبور است سخت ترین تصمیم زندگیش را بگیرد. در همین حین، کریس ردفیلد، عضو سازمان BSAA نیز به چین که خودش مورد حمله بایوتروریستی قرار گرفته است، می رسد. هیچ کشوری از این حملات و شیوع ویروس در امان نیست و یک ترس واحد، تمام جمعیت انسانی کره زمین را در بر گرفته است؛ هیچ امیدی نیست.
برای اولین بار در تاریخ این سری بازی، لیان کندی و کریس ردفیلد، در کنار هم باید علیه این تهدید بی سابقه مقابله کنند. در کنار هر کدام از این دو نفر، کاراکترهای جدیدی حضور خواهند داشت که به طُرُق متفاوتی با این داستان ترسناک دراماتیک و بی رحمانه که در سطح جهانی در حال وقوع است، ارتباط دارند.
Katsuhiko Ichii رییس بخش تحقیق و توسعه و بازاریابی جهانی کپکام گفت:" RE6 یک گام بزرگ در جهت تکامل این سری است. تیم توسعه بازی، به رهبری Hiroyuki Kobayashi به طور خستگی ناپذیر در حال کار بر روی این شماره است تا بهترین تجربه ی RE ممکن را هم از جهت بزرگی و هم کیفیت عرضه کند. ما واقعا در این مورد هیجان زده ایم و نمی توانیم برای انتشار اطلاعات بیشتر صبر کنیم."
ایشان اضافه کرد:" تیم ما از ابتدا قصد داشت تا تجربه ای همراه با روایت داستانی گیرا و بخش تک نفره و Co-op هیجان انگیز، همگی همراه با تمی ترسناک را خلق کند. ما اسم این سبک ترکیبی را "Dramatic Horror" می گذاریم و مطمئن هستیم که هم مورد استقبال فن های سری و هم افراد تازه وارد قرار خواهد گرفت."

Re6 در تاریخ 20 نوامبر سال 2012 عرضه خواهد شد.
=====
اولین تصاویر از نسخه PC:

===
ویدئوی بازی رو در صفحه ی اصلی سایت می توانید تماشا و با 3 کیفیت دانلود کنید.
Resident Evil 6 تایید شد+ اولین اطلاعات رسمی

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
سلام دوستان من امروز اینو گرفتم ولی معلوم نیست کی سیو میشه کلی از بازی رو رفتم بعد وقتی دوباره رفتم از خیلی قبل ترش سیو شده بود...
کسی می دونه وقتی سیو میشه آیکنی چیزی میاد یا نه؟

دقیق اطلاع ندارم ولی مطمئن شو که GFWL همون Game For Windows Live نصب باشه، چون سری قبلی من خیلی سر این برنامه زجر کشیدم : :d دقیقا مثل شما ...

البته شایدم اینطوری نباشه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دقیق اطلاع ندارم ولی مطمئن شو که GFWL همون Game For Windows Live نصب باشه، چون سری قبلی من خیلی سر این برنامه زجر کشیدم : :d دقیقا مثل شما ...

البته شایدم اینطوری نباشه
فکر کنم بازی تحت استیمه:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
متاسفانه 17 گیگ دانلود شد برای کال آف دیوتی زامبی :-&
ژانر اویل مُرد
100% مزخرف .

ابتدا با کریس رفتی؟ هیچ دیگه گیم پلی اون افتضاح هست کلا از بازی زده شدی فقط لیون به درد می خوره کاراکتر جدیدشم بدک نیست

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
بنظرم بهترین کار رو کردی، حتی اگر بهت بد اومد، فقط برای داستان کل سناریو ها رو برو ... اینطوری دو سناریو از کل بازی برات واقعا زیبا و خوب میشه و بهت کامل می چسبه:d

البته نظر من اینه ...

ozviat1

کاربر سایت
Aug 31, 2010
36
اقا دوستی که میخواد سیو کنه فکر کنم گوشه راست مینیویسه saving !!! شما احتمالا تو chekpoint رفتی بیرون
بچه ها یکی که دان کرده یکی هم خریده یکیتون اگه تهرانین قرار بذاریم فردا به منم بدین هزینش هم حساب میکنم
بچه ها یکی که دان کرده یکی هم خریده یکیتون اگه تهرانین قرار بذاریم فردا به منم بدین هزینش هم حساب میکنم

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
لینکش توی کلوپ هست ؟ کدوم نسخه حجمش کم و کامله ؟ بلک باکسش مناسبه ؟
راستی : نشونه گیریش چه طوره ؟ مصل 5 که نیست , هست ؟یا با دسته باید بازی کنیم بهتره ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر