Resident Evil 5 | X360 Version

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خخخخخخخخخخننننننننده

:laughing:آقا بزارید یه چیز بگم کلی بخندیم . میدونید که خیلی از بازی برای کنسول میان بعد برای pc پورت میشن همی طور که سازنده های res5 گفتن برای درامد بیشتر این کارو میکنیم کاربر عزیز top game فرمودن اول برای pc بوده و کیبورد و موس در آپشنش هست و بعد برای کنسول ها پورت شده.:laughing:منم خنده خودمو بروز ندادم و گفتم منبع که ناگهان مثل زامبیا ...:laughing:حالا من هرچقدر گشتم این کیبورد رو تو آپشن پیدا نکردم در هنگام بازیم اثری از دیدن اینکه علامت کیبورد نشون بده ندیدم.چون دقت کنید تو نسخه re4 که برای pc بود با اینکه برای pc پورت شده بود اما بازم دسته ps2 رو نشون میداد.پس اگه واقعا اول برای pc ساخته شده بود باید کیبورد نشون میداد و زودتر از نسخه کنسولی بیرون میومد.گویا ایشون نمیدونن هنوز بازیش برای pc نیومده و قراره که بیاد:laughing:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
آقا بزارید یه چیز بگم کلی بخندیم
این مدل افراد دیگه مومیایی شدند . با گذشت زمان هم جنبه خنده دار بودنش از بین میره . کلا اگر یه بازی برای PC تبدیل شد یعنی دیگه از دست رفت . می تونند بجای کیبورد عکس آفتابه هم بذارند شما کجای کاری .

;)

*Saman*

کاربر سایت
Jun 12, 2009
65
:laughing:آقا بزارید یه چیز بگم کلی بخندیم . میدونید که خیلی از بازی برای کنسول میان بعد برای pc پورت میشن همی طور که سازنده های res5 گفتن برای درامد بیشتر این کارو میکنیم کاربر عزیز top game فرمودن اول برای pc بوده و کیبورد و موس در آپشنش هست و بعد برای کنسول ها پورت شده.:laughing:منم خنده خودمو بروز ندادم و گفتم منبع که ناگهان مثل زامبیا ...:laughing:حالا من هرچقدر گشتم این کیبورد رو تو آپشن پیدا نکردم در هنگام بازیم اثری از دیدن اینکه علامت کیبورد نشون بده ندیدم.چون دقت کنید تو نسخه re4 که برای pc بود با اینکه برای pc پورت شده بود اما بازم دسته ps2 رو نشون میداد.پس اگه واقعا اول برای pc ساخته شده بود باید کیبورد نشون میداد و زودتر از نسخه کنسولی بیرون میومد.گویا ایشون نمیدونن هنوز بازیش برای pc نیومده و قراره که بیاد:laughing:

این دوستمون که اینو گفتن حتما تا الان متوجه اشتباهشون شدن اینکه اول واسه PC ساختن بعد واسه کنسولها پورت شده یک مقدار مسخره به نظر میاد یک مقدار که چه عرض کنم شاید منظورشون این بوده که برای PC ممکنه جداگانه بسازن وگرنه اینکه Res 5 اول واسه PC بوده بعد رو کنسولها پورت شده مسخره ترین حرفی بوده که تا الان شنیدم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
این دوستمون که اینو گفتن حتما تا الان متوجه اشتباهشون شدن اینکه اول واسه PC ساختن بعد واسه کنسولها پورت شده یک مقدار مسخره به نظر میاد یک مقدار که چه عرض کنم شاید منظورشون این بوده که برای PC ممکنه جداگانه بسازن وگرنه اینکه Res 5 اول واسه PC بوده بعد رو کنسولها پورت شده مسخره ترین حرفی بوده که تا الان شنیدم.

نه عزیز من .ایشون متوجه اشتباهشون نشدن.اون تخلفی که تو آواترا من میبینید نتیجه درخواست من از ایشون بود که گفتم یه منبع بگو که این خبرو تایید کرده باشه

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
این مدل افراد دیگه مومیایی شدند . با گذشت زمان هم جنبه خنده دار بودنش از بین میره . کلا اگر یه بازی برای PC تبدیل شد یعنی دیگه از دست رفت . می تونند بجای کیبورد عکس آفتابه هم بذارند شما کجای کاری .

;)

:laughing::laughing::laughing:عکس آفتابه:laughing::laughing::laughing:اینو گفتی 20 دقیقه خندیدم دمت گرم:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

prance666

کاربر سایت
Sep 1, 2007
85
سلام بچه ها من مرحله آخر هستم و تیر هم ندارم همونجایی که وسکر و کریس و اون زنه سوار یه جت میشن بعد توی یه کوه آتشفشان میافتن الان اون سنگه رو هل دادم و اون زنه اومد این طرف بعد رفتیم بالا حالا اون وسکر هم اومده و یه جای قلبش که نارنجی هست تیر میزنم ولی نمیمیره الان هم تیر اصلا ندارم کسی نمیدونه باید چی کارش کرد

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
وضعیتت از من بهتره با چاقو بزنش میمیره من خودم اول مرحله چون با یک ضربه منو میکشت با تیر میزدمش وگرنه من وسکر رو با چاقو کشتم بعد که بش چاقو بزنی شوا هم میاد قلبش رو میکنه و بعد میندازنش تو آتش فشان و فرت میشه:biggrin1:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام بچه ها من مرحله آخر هستم و تیر هم ندارم همونجایی که وسکر و کریس و اون زنه سوار یه جت میشن بعد توی یه کوه آتشفشان میافتن الان اون سنگه رو هل دادم و اون زنه اومد این طرف بعد رفتیم بالا حالا اون وسکر هم اومده و یه جای قلبش که نارنجی هست تیر میزنم ولی نمیمیره الان هم تیر اصلا ندارم کسی نمیدونه باید چی کارش کرد
کاری که شما قرار هست انجام بدین اینه.
بعد از تموم شدن گرد بادی که توسط وسکر درست میشه , شما برو نزدیک وسکر و کلیدهایی که ازت میخواد رو بزن.

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
سلام.:smile:
این اولین پست من توی این تاپیک هست،چون بازی رو تازه شروع کردم.:biggrin1:
البته به نظرم مقدار زیادی از بازی رو رفتم چون دیشب فقط تا 3 داشتم بازی میکردم!:biggrin1:
چیزی که توی این مدت از بازی دیدم(البته نظر خودمه):smile:
این بازی منو خیلی ناامید کرد...
به نظرم کمترین شباهت رو به Resident Evil داره و خیلی از ریشه های RE فاصله گرفته...
RE که روزی به عنوان یکی از بازی های ترسناک مطرح بود الان دیگه کاملا به یک اکشن تبدیل شده...
البته فکر کنم دلیل عمدش تغییر سلیقه ی مخاطبان بوده و بازی به نوعی "بازاری" شده...
البته خود بازی صرفا بازی خوبی هست اگه اونو مستقل یا با یه نام دیگه به جز RE فرض کنیم...
بازی دارای جذابیت خیلی کمیه(بر خلاف RE های قبلی و خصوصا RE 4)
اصلا درگیر کننده نیست،بر خلاف RE 4 که دلهره یک لحظه هم آدم رو ول نمیکرد...
صداگذاری بازی در سطح نسبتا خوبیه و میتونست بهتر هم باشه...
نکته ی دیگه کم بودن زمان بازی هست،که من شنیدم توی 8 ساعته،واقعا خیلی بده برای یه بازی مثل RE 5 که سالها داشته ساخته میشده...
یکی اینکه دشمن ها هوش مصنوعی آنچنانی هم ندارن و خیلی شل عمل میکنن(البته این مشکل توی RE 4 هم خودنمایی میکرد...)،به طوریکه بعضی اوقات اصلا متوجه وجود دشمن نمیشیم و فقط میبینیم یه تیر داره میاد تو سرمون.:biggrin1:
بازی خیلی حالت یکنواخت به خودش میگیره و مبارزات خیلی زود تکراری میشن...
انیمیشن زامبی ها توی این بازی بسیار شبیه به RE 4 هست و تغییرات بسیار جزئی توش صورت گرفته...
از نکات مثبت بازی به نظرم گرافیک عالی بازی هست که کاملا حس بودن توی آفریقا رو به آدم منتقل میکنه.
البته مشکلاتی هم وجود داره،مثلا بافت ها کیفیت خیلی بالایی ندارن یا اینکه بعضی جاها سایه زنی و نور پردازی بازی مشکل داره،مثلا توی مکان های سربسته بعضی گوشه ها به طرز کاملا غیر طبیعی به رنگ سیاه هستند و نور پردازی معقولی ندارن...
کیفیت انفجارهای بازی و افکت آتش بسیار خوبه و کاملا طبیعی هست.
هوش مصنوعی Sheva هم به نظرم خیلی خوب کار شده و کاملا مانند یه همیار عمل میکنه.
داستان پردازی بازی از دیگر نکات مثبت هست...
طراحی مراحل هم خوب کار شده و میتونه بازی رو کمی از حالت یکنواختی دربیاره.
غول آخرهای بازی هم از موارد خوب دیگه هستن و میتونن نقش مهمی در خارج کردن بازی از حالت یکنواختی داشته باشن...
با تشکر...:smile:

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
به نظرم کمترین شباهت رو به Resident Evil داره و خیلی از ریشه های RE فاصله گرفته...
RE که روزی به عنوان یکی از بازی های ترسناک مطرح بود الان دیگه کاملا به یک اکشن تبدیل شده...
ریشه های RE همون داستان بازی هست, فاصله نگرفته هیچ , خیلی هم وفادار مونده.
در ضمن اگه قرار بود مثل RE های کلاسیک باشه الان نمره پایین تری میگرفت.
اون ترسی هم که شما میگین مربوط به گیم پلی RE های کلاسیک بود. هد شات کردن دست شما نبود و Random بود.
البته مشکلاتی هم وجود داره،مثلا بافت ها کیفیت خیلی بالایی ندارن
بافت ها کیفیت خوبی دارن. در بعضی از موارد هم که کیفیت مطلوبی ندارن , کپکام با تکنیک های خودش اون ها رو از دید مخاطب مخفی کرده.

صداگذاری بازی در سطح نسبتا خوبیه و میتونست بهتر هم باشه
Sound های بازی بینظیر بود. قدرنمند ترین بخش بازی همین صداگذاری هست. از لخاظ محتوای دیالوگ به مراتب از RE4 بهتر هست.

ariashop.ir

کاربر سایت
Dec 6, 2007
248
یه جا هست آخرهای بازی یه بچه غول میاد می کشیش بعد یه کارت بهت بده میری در رو باز کنی دو تا کارت می خواد . دومی رو از کجا باید آورد ؟

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
یه جا هست آخرهای بازی یه بچه غول میاد می کشیش بعد یه کارت بهت بده میری در رو باز کنی دو تا کارت می خواد . دومی رو از کجا باید آورد ؟

همونجا که در هست سمت راست رو بگیر و برو تا آخر بعدش بپر , بعد اونجا یه جعبه هست , اون یکی کارته باید اونجا باشه
امیدوارم درست گفته باشم

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
کمممممممممممممممککککککککککککککککککککککک من تو مرحله ی اخر همونه اتشفشونه ها گیر کردم تیرام خیلی کمه پولم ندارم بعدش میرم نزدیک یاروهه(:blushing:اسمشو فراموش کردم) اصلا دکمه ای نشون نمیده تا بزنم این بازیرو من 4ماهه گرفتم ولی هنوز تمومش نکردم راهنمائی کنید لطفا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر