Resident Evil 5 | X360 Version

مشکل عجیب من

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید.من از اول بازی شروع کردم و بازی رو 2 نفره کردیم بدون مشکل پیش میرفت اما وقتی همون اول بازی اسلحه گرفتیم و چند تا زامبی کشتیم:laughing:و بعد رفتیم مرحله بعد اما تو مرحله بعد دست اون دختر (اشلی بود .چی بود)دیگه اسلحه نبود.:confused:هرچی هم گرفته بودش پریده بود:confused::evil::( اما دست آلن هنوز چیزایی که گرفته بود مونده بودن چیکار باید بکنم؟
خواهشا دوستان رزیدنت باز و زامبی کش کمک کنن:cheesygri

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید.من از اول بازی شروع کردم و بازی رو 2 نفره کردیم بدون مشکل پیش میرفت اما وقتی همون اول بازی اسلحه گرفتیم و چند تا زامبی کشتیم:laughing:و بعد رفتیم مرحله بعد اما تو مرحله بعد دست اون دختر (اشلی بود .چی بود)دیگه اسلحه نبود.:confused:هرچی هم گرفته بودش پریده بود:confused::evil::( اما دست آلن هنوز چیزایی که گرفته بود مونده بودن چیکار باید بکنم؟

بابا یکی جواب بده به خدا ثواب داره:((

مرد مومن من این بازی رو خیلی وقت پیش تموم کردم و دقیقا یادم نیست. ولی احتمالا تو اسلحه های Partner رو ندادی.

ممنون که جواب دادید این partner چیه و باید چیکار کنم؟

منوی بازی یادم نیست ولی یک قسمتی توی منو وجود داره که می تونید تنظیم کنید که شما چه اسلحه هایی و همکار شما چه اسلحه هایی داشته باشند.

راهی دارید که بشه کلی پول تو بازی گیر آورد ؟! میخام اسلحه هارو آپ کنم ...

تنها راه ممکن و خوب گلیچ تخم مرغ هست. این کار با دو دسته انجام میشه و با تخم مرغ طلا ، بقیه جزئیات رو بعدا میگم. توی همین تاپیک بگردین پیدا می کنید.

سلام
یه جوان مرد پیدا میشه قضیه این تخم مرغرو بگه
ما ک نتونسیم با این اینترنت زغالیمون کاری کنیم

اقا پیر شین
دوروزه بازی تموم شده

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or