Resident Evil 5 | X360 Version

دو نفره بازی کردن

با سلام من دو نفره تمام قسمتهای بازی رو تموم کردم همه اسلحه هارو هم خریدم ولی یه مشکلی دارم اسلحه هام رو که بی نهایت کردم فقط رو دسته یک جواب دسته دو اصلا بی نهایت نمیشه چیکار کنم؟ :((

دوستان در chapter 2-2 چطوری باید اون پرنده یا اون حیوونه رو کشت ؟(فکر کنم آخرای chapter 2-2 باشه که یه دمویی نشون داده میشه و یه ماشین بسمت کریس و شریکش میاد که ناگهان راننده بخاطر اون حیوونه چپ میکنه و به سراغ کریس و شریکش میاد ! داخل راه بمبهایی هم هستش و من اونها رو بر میدارم و سر راه این جانور میذارم و بهش بر میخوره و یکم آه و ناله میکنه و دوباره بلند میشه ، میخواستم بدونم چطوری باید اینو کامل از بین برد ؟ ممنون میشم توضیح بدین

شکمش

دوستان در chapter 2-2 چطوری باید اون پرنده یا اون حیوونه رو کشت ؟(فکر کنم آخرای chapter 2-2 باشه که یه دمویی نشون داده میشه و یه ماشین بسمت کریس و شریکش میاد که ناگهان راننده بخاطر اون حیوونه چپ میکنه و به سراغ کریس و شریکش میاد ! داخل راه بمبهایی هم هستش و من اونها رو بر میدارم و سر راه این جانور میذارم و بهش بر میخوره و یکم آه و ناله میکنه و دوباره بلند میشه ، میخواستم بدونم چطوری باید اینو کامل از بین برد ؟ ممنون میشم توضیح بدین

باید جلوش بمب بزاری وقتی که بی حال شد به قسمت تقریبا نارنجی رنگ شکمش تا میتونی تیر بزنی این کارو تکرار کن تا بمیره.

چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید :
1-من وقتی این بازیو بازی میکنم در قسمت هایی از صفحه پارازیت های افقی به صورت پراکنده (یعنی هر دفعه یه جای تصویر ) که مثل خط میمونن ایجاد میشه که توی هیچ بازی دیگه ای این مشکلو ندارم حالا کسی نمیتونه بگه مشکل از چیه؟
2-میشه من این بازیو خودم شروع کنم به صورت سینگل (یه نفره ) و بعد هروقت خواستم دو نفره (co-op) بازی کنیم بعد باز دو باره تک نفره بازی کنم و به همین ترتیب....... ؟؟؟ چون همیشه پایه co-op نیست
3-این بازی 1080p هست ؟

چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید :
1-من وقتی این بازیو بازی میکنم در قسمت هایی از صفحه پارازیت های افقی به صورت پراکنده (یعنی هر دفعه یه جای تصویر ) که مثل خط میمونن ایجاد میشه که توی هیچ بازی دیگه ای این مشکلو ندارم حالا کسی نمیتونه بگه مشکل از چیه؟
2-میشه من این بازیو خودم شروع کنم به صورت سینگل (یه نفره ) و بعد هروقت خواستم دو نفره (co-op) بازی کنیم بعد باز دو باره تک نفره بازی کنم و به همین ترتیب....... ؟؟؟ چون همیشه پایه co-op نیست
3-این بازی 1080p هست ؟
1- فکر کنم طبیعیه!
2- بله میشه
3- خیر

توی chapter 5 or 6 فکر کنم یه محوطه دایره ای هست که یه عنکبوت میاد با بی نهایت خون هم بهش تیر میزنی نمیمیره چیکارش کنیم ؟
باید با تفنگ آتش زن! که رو دیوار بود (فکر کنم) اون رو آتیش بزنی بعدش باید بهش تیر بزنی این کار ور تکرار کن تا گور به گور بشه!;)

توی chapter 5 or 6 فکر کنم یه محوطه دایره ای هست که یه عنکبوت میاد با بی نهایت خون هم بهش تیر میزنی نمیمیره چیکارش کنیم ؟
به دستش تیر بزن بعد که افتاد زمین بو جلو دهنش یه دکمه میزنی توش نارنجک میندازه تا اونجایی که یادمه

اصلآ این بازی بر همین اساس co-op ساخته شده ، یعنی بهتره دو نفره بازی کنی
وقتی رفتی توی بازی با دسته ی دیگر استارت بزن تا دسته ی دیگر هدایت شوا رو به عهده بگیره

یه سوال ! من بازی رو تموم کردم وقتی خواستم دوباره از اول بازی کنم یه چیزه دیگه اضافه شده بود :

infinity ammo : yes/no

این جدا کار میکنه ؟ اخه من امتحان کردم نشد ؟!

یه سوال ! من بازی رو تموم کردم وقتی خواستم دوباره از اول بازی کنم یه چیزه دیگه اضافه شده بود :

infinity ammo : yes/no

این جدا کار میکنه ؟ اخه من امتحان کردم نشد ؟!
این باعث میشه تیرها بی نهایت شوند .. انجام بده حالش رو ببر!;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or