Resident Evil 5 | X360 Version

سلام
منو کلافه کرده
سه روزه الاف شدم
هر سه تا چراغ رو خاموش میکنم
با ارپی جی میزنم میگیرتش تا بیام دومی رو بارگزاری کنم اون قبلی خاموش میشه و دومی رو اصلا با انکه بهش میخوره هیچ عکس العملی نشون نمیده
گاهی هم دختره با تیر میزنه تو دستش ارپی جی میترکه و داره درد میشه دومی رو میزنم بهش اما بازم هیچی نمیشه
عزیزم شما اولین آر پی جی رو که زدید اون با دست گرفت بعدش فقط بهش یه تیر معمولی شلیک کنید
بعد سریع برید طرفش دکمه ای رو که میگه بزنید

سلام
منو کلافه کرده
سه روزه الاف شدم
هر سه تا چراغ رو خاموش میکنم
با ارپی جی میزنم میگیرتش تا بیام دومی رو بارگزاری کنم اون قبلی خاموش میشه و دومی رو اصلا با انکه بهش میخوره هیچ عکس العملی نشون نمیده
گاهی هم دختره با تیر میزنه تو دستش ارپی جی میترکه و داره درد میشه دومی رو میزنم بهش اما بازم هیچی نمیشه

بعد از اینکه تر RPGتو دستش تر کید میری ترفش (تا وقتی بیحاله) بهد باید دکمه Aبزنی و بعد می فهمی باید چی کار کنی و باید این کارو 2بار تکرار کنی
البته دقیقا یادم نیست باید دکمه ی Aرو بزنی یا دکمهی دیگه:biggrin1:

عزیزم شما اولین آر پی جی رو که زدید اون با دست گرفت بعدش فقط بهش یه تیر معمولی شلیک کنید
بعد سریع برید طرفش دکمه ای رو که میگه بزنید
مرسی
با راهنماییتون به نتیجه رسیدم حالا تو مرحله مذاب گیر کردم
این یارورو چیکار باید بکنم ؟ سنگ رو میندازم برای دختره اما این یارو ولکن من نیست و هرچی تیر میزنم یا مین زیر پاش میزارم هیچیش نمیشه

مرسی
با راهنماییتون به نتیجه رسیدم حالا تو مرحله مذاب گیر کردم
این یارورو چیکار باید بکنم ؟ سنگ رو میندازم برای دختره اما این یارو ولکن من نیست و هرچی تیر میزنم یا مین زیر پاش میزارم هیچیش نمیشه
برو یه rpg بخر یه تیر کارش رو تمام می کنه;)

و البته این rpg رو به اون چیز زرده (:biggrin1:) پشتش باید بزنی.
دختره اومد پیشم و حالا 2 تایی داریم میزنیمش اما هی این گوله زرده میاد رو سینش چندتا تیر که میزنم میره رو پشتش
چند بار که هی میره میاد من دیگه تیرام تموم میشه و کاری نمیتونم بکنم حالا چیکار کنم ؟

دختره اومد پیشم و حالا 2 تایی داریم میزنیمش اما هی این گوله زرده میاد رو سینش چندتا تیر که میزنم میره رو پشتش
چند بار که هی میره میاد من دیگه تیرام تموم میشه و کاری نمیتونم بکنم حالا چیکار کنم ؟
با یک rpg همون باره اول که بزنیش میمیره

دوستایی که دونفره بازی کردین!
برای دونفره آفلاین Achievement جدا هست یا نه؟
ممد تو که گفتی دنبال اچیومنت نیستی!!:biggrin1:
فکر کنم به جز کمک کردن به همدیگه دیگه چیز خاصی نداره اما بهتره دو نفره بازی کنی که یه نفره هوش مصنوعی میره رو اعصاب(ولی به نظرم هوش مصنوعی بدک نبود;))

ممد تو که گفتی دنبال اچیومنت نیستی!!:biggrin1:
فکر کنم به جز کمک کردن به همدیگه دیگه چیز خاصی نداره اما بهتره دو نفره بازی کنی که یه نفره هوش مصنوعی میره رو اعصاب(ولی به نظرم هوش مصنوعی بدک نبود;))
الآنم میگم،فدات شم!!
یه بنده خدایی پرسیده بود گفتم برات سوال میکنم:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or