Resident Evil 5 | X360 Version

منم دیروز تمومش کردم...به نظر من هم بازی بسیار خوب و خوش ساختی بود ولی رزیدنت ایول نبود..

بازی سراسر اکشن و تحرک بزن و برو جلو...برعکس اسمش: Resident Evil :-"

به هر حال منم به عنوان کسی که از شماره 1 تا 4 رو بازی کرده وظیفه ملی ! خودم دونستم این رو هم بازی کنم// یعنی چاره ای نداشتم...باید بازی میکردم

به امید اینکه تو شماره 6 برگرده به روح اصلی رزیدنت ایول و این گیم پلی رو تغییر بدن...

از قدیم گیم پلی همین بوده و من این گیم پلی رو دوست دارم ولی تو نسخه های رزیدنت اویل قبلی هیجان و ترس بیشتر بود نه این که زامبی جا خالی بده باتوم برقی دست بگیره ماشین گان داشته باشه از در و دیوار بالا بره ( کیرس با اون همه عضله نمی تونست ) زامبی ها باید زیاد باشند و احمق و بدنشون تیکه پاره و کرم زده باشه بدنشون اون ها قشنگ هستند و این حس تنهایی و این که هیچ کمکمی در راه نیست مثل dead space اون باحال بود نه این

شما خودتون میگید بازی خیلی آسونه حالا اگه زامبی ها احمق هم باشن که دیگه وا ویلا.حتما بازی تو 2 ساعت تموم میشه.همین که ماجینی ها حداقل یه کاری بلدن بکنن همین خودش خیلی خوبه.زامبیه احمق به چه دردی میخوره؟
دوست عزیز شما اون زامبی های به قول شما احمق قدیمی رو به سختی از بین می بردید و در ضمن عین نقل و نبات هم بهتون تیر نمیداد و شما واقعا با سختی مواجه میشدید.

شما خودتون میگید بازی خیلی آسونه حالا اگه زامبی ها احمق هم باشن که دیگه وا ویلا.حتما بازی تو 2 ساعت تموم میشه.همین که ماجینی ها حداقل یه کاری بلدن بکنن همین خودش خیلی خوبه.زامبیه احمق به چه دردی میخوره؟
زامبی باحالیش به همون احمقیشه:p

سلام به دوستان
من همه اویلارو بازی کردم و... اما واقعا رزیدنت اویل داره می شه مدال افتخار.
البته خوب زامبی هایی که باتوم دستشون می گیرن بایدم شلیک کنن!!! اما خودتون بگید لذت اویل به محیط و زامبی هاش بود و حالا شده یه بازی که اکشنه بیشتر و یزره هم تخیلی .ولی اسلحه خریدناش و اسکیلاش باحالن:)
من تو بچگی رزیدنت اویل 1و2و3 رو بازی کردم و اینو می گم اون بازی ها با من ارتباط برقرار کردن و منو و همه اونایی رو که بازی کردن به دنیای تخیلی خودشون بردن اما این سری بازی ها فقط مرحله رد کردنه اما بد نیست
البته با اینکه 5 بار با حالت های مختلف تا اخرش رفتم اما حالت های گوناگون و کارایی هایی که جدیدا گذاشته شده بینهایت عالیه

به نظر من درسته كه بازي چند تا مشكل مثل كم بودن ترس و معما داشت ولي كلا بازي خيلي خوبي بود و ارزش داشت تا آن را تموم كنيم . در هر صورت اين بازي نسبت به خيلي از بازي ها كه مياد و هيچ فايده اي نداره سر تره .

راستی یه سوال
چرا گرافیکش با این که خوب بود ولی یکم پرش داشت ؟تصویر یکپارچه نبود نمیتونم
توضیح بدم دوستان خودشون احتمالا متوجه شدن
حالا به نظرتون چرا اینجور بود ؟

راستی یه سوال

اين مشكلي كه شما ميگيد را من در ويدئو هاي بازي داشتم يعني وسط تصوير بعضي وقتا يك خط مي اومد .

اين مشكلي كه شما ميگيد را من در ويدئو هاي بازي داشتم يعني وسط تصوير بعضي وقتا يك خط مي اومد .
متاسفانه همه این مشکل رو داشتن
حالا کسی دلیل علمیشو میدونه ؟
واسه چی اینطوره ؟ موتور بازی مشکل داره ؟ یا چون میخاستن فریم ریت
بازی رو بالا ببرن با توجه به محدودیت کنسول ها ... اینجوری شده ؟

راستی یه سوال

آره منم همین مشکل رو داشتم اما وقتی از 1080p آوردم رو 1080i درست شد .
راستی فکر کنم بازی 720p باشه مگه نه؟

من عاشق REsident Evil 4 بودم و 7 بار تمومش کردم و حتی Magnum که گلوله هاش بی نهایت می شه رو هم گرفته بودم و سه سال بود که منتظر 5 بودم و این هم که واقعا شکاهکار کرد و دیگه بهتر از این نمی شد .
به نظر من این Gamespot با Capcom مشکل داره به اون Halo 3 آشغال 9.5 میده و به این 5 Resident Evil که باید از ده 20 میداد 8.5 میده .

به نظر من هم حداقل به خاطر گرافیکش باید 9 رو میداد چون رو دست این گرافیک نیست
ولی مشخصه که از نسخه ی چهارم بدتره
به Motor Storm 2 یی که گرافیک همه بازیهای ریسینگ رو میخوره با اون همه نواوری داده 8 به Uncharted داده 8 به DMC4 داده 8 :evil:
خیلی وقته که همه میدونن بعضی امتیازاش الکیه بهتره دوستان رو IGN حساب کنن :)

اتفاقا بهترین و عادلانه ترین امتیاز رو game spot به این بازی داده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or