Resident Evil 5 | X360 Version

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
1,011
نام
محسن
من بازی کردم فقط در وصف اون نمیتونم چیزی بگم:eek::eek: ازهر لحاظ فوق العاده .....گواه حرف منم سایتهای
معتبر مثل gamepro که به تکنیکال آرتهای بازی نمره بالایی داده ..... حالا واستین بقیه سایتا هم نمرشونو بدن...من دارم رو فول اچ دی A650 بازی میکنم واقعا این بازی متفاوته ...تازه سیستم کاور گیری رو هم بهاین همه اضافه کنین....از بلک روز جانم میخام که به بزرگی خودشون ببخشن;)
phot1.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 500x281 and weights 33KB.
phto6.jpg

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 500x281 and weights 32KB.
phot2.jpg

persian hero

کاربر سایت
Jun 18, 2008
167
نام
امیرحسین
دوستان بازی فقط در اب و هوای روز و بیابانی هست یا شب و بارانی و.... هم داره؟میشه از همون اول با شیوا رفت یا فقط دو نفری مثل دمو میشه با اون بود؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
رفته رفته داره گرافيک بازی بهتر ميشه...هيجان بازی هم خيلی خوبه..به گيم پلی هم بعد از يه مدت کاملاً عادت ميکنيد...ولی سعی کنيد اصولی بازی کنيد و الکی تير حروم نکنيد.
من کاور گيری تو بازی نديدم نميدونم چجوری شما کاور ميگيری..بگو مام ياد بگيريم... چيزی با عنون کاور گيری اولش بهت ياد نميده..شايد بعداً کاور گيری اضافه ميشه به بازی

M3ti J70

کاربر سایت
Jun 11, 2007
447
نام
مهدی
سلام دوستان
اگه این بازی امروز بر تو پروفایلم برم لایو مشکلی پیش میاد؟؟؟؟(اگه با یه پروفایل دیگه بازی کنم چی؟؟)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام دوستان
اگه این بازی امروز بر تو پروفایلم برم لایو مشکلی پیش میاد؟؟؟؟(اگه با یه پروفایل دیگه بازی کنم چی؟؟)
تو رو خدا قبل از سوال صفحات قبل رو بخونید ریلیز این نسخه فرداس شما یا تا فردا نزار تو پروفایلت یا انلاین نشو.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من دموی این بازی رو بازی نکردم
ولی الان یک ساعتی هست که بازیرو گرفتم:eek:
کف کردم. چه گرافیکی چه صدایییی
من که کلی از بازی خوشم امد

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
بهتر بود ميگفتی علاوه بر داستان تو مراحل و معما ها هم اگر کسی کمک خواست حتماً تو sp بزاره..کمک خواستن و فاش کردن مراحل که فلان جا گير کردم چيکار کنم ، کلی از هيجان بازی واسه کسی که بازی نکرده ميندازه.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
يه نفر كه نميخاد يه خورده به خودش فشار بياره و معماهاي نه چندان سخت بازي رو خودش حل كنه بهتره اصلا بازي نكنه . اخه آدم بازيه به اين زيبايي رو از اينو اون ميپرسه و رد ميكنه ؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر