Resident Evil 5 | X360 Version

نمیدونم جاش اینجاست یا نه
ولی بازی برای pc هم تایید شده
و همزمان با نسخه کنسولی میاد
HTML:
www.gamespot.com/pc/action/residentevil5/index.html
شما اگه به صفحه pc دقت کنی ميبينی که هيچ چيزی داخلش نيست..فقط تاريخو زده که اونم اشتباهی رخ داده..هنوز واسه pc تأييد نشده , همزمان مياد؟:biggrin1: امدنش واسه pc زياده ولی الان نه.

تو این ادرسی که دادین من چیزی ندیدم!!

چیزی مهمتر از اینکه تا چهار روز پیش هیچ لینکی برای این بازی در بخش PC نبوده
و همچنین جزء پلتفورم X360 و PS3 چیزی نبوده برای این بازی

ولی الان اضافه شدن این بازی در بخش PC خبر از چیزهایی رو میده

ویرایش

Black Roz

شما اگه به صفحه pc دقت کنی ميبينی که هيچ چيزی داخلش نيست..فقط تاريخو زده که اونم اشتباهی رخ داده..هنوز واسه pc تأييد نشده , همزمان مياد؟

چرا باید خبر های باشه، چون توی سایت امازون بخش UK اون قبلاً نسخه ای برای PC نبود توی سه چهار روز گذشته
ولی الان پیش فروش این بازی ظاهراً جدیداً اضافه شده ( چون قبلا من ندیده بودم ش )
تاریخ پخش و پایان پیش فروش رو همون March 13, 2009 اعلام شده توی صفحه اش

آخرین ویرایش:
تو این ادرسی که دادین من چیزی ندیدم!!

شما اگه به صفحه pc دقت کنی ميبينی که هيچ چيزی داخلش نيست..فقط تاريخو زده که اونم اشتباهی رخ داده..هنوز واسه pc تأييد نشده , همزمان مياد؟:biggrin1: امدنش واسه pc زياده ولی الان نه.

دوستان شما چرا حالا علیه من موضع گرفتید ؟ :cheesygri
:boxing:من خودم 360 دارم و دلم هم میخواد بازی console بمونه :boxing:

اومدنش درست مثلDMC4هست و میزاره برای ماهای بعد-

جاش این تاپیک نیست-بیاد و نیاد برای ما فرقی نداره!!!لطفا ادامه ندید

لینک جی اومده ولی یه لینک دیگه اومده هنوز معلوم نیست باید صبر کرد دید اسمش اینه Resident_Evil_5_RF_XBOX360-KFC
ریجنش رو هنوز نزده یعنی میشه فری باشه:love:
توی nfo که زده free
Code:
PRESENTS
GameType:............................Action
Region:..............................Free
Release:.............................03/03/09
Source:..............................DVD9
Media:...............................iSO
FileName:............................kfc-bh5
RaRs:................................73X100M
Company:.............................Capcom

:love:دوستان عزیزم شما اگر میخواهید این بازی را بخرید که هیچی ولی اگر میخواهید دانلود کنید این سایت خودش دیروز اعلام کرده بود که این بازی هنگامی که ریلیز بشه نسخه Xbox360 آن بعد از 5 یا 6 ساعت میزارن برای دانلود فکر کنم این 5یا 6 ساعتش برای این بوده که خودشون اول بشینن بازی کنن و بعد از اتمام بازی برای ما تو سایت بزارن تا دانلود کنیم.....:cheesygriاین سایت تمام بازیهای انواع کنسولها را برای دانلود میزاره برین حالشو ببرید آخه من دستگاهم سه چراغ شده

لینک سایت: http://www.gamestorrents.com

:love: ILOVE YOU WWW.BAZICENTER.COM:love:

Last edited by a moderator:
همانطور که گفتم تنها مشکل بازی کنترل بازی هست اونم یکم در دقت نشانه گیری که زیاد نرم کار نشده و شلیک در حین راه رفتن هست وگرنه بازی تو تریلر هایی هم که دیدم فوق العاده هیجان انگیز با گرافیک نادر و اکشن بالا با محیطهای هنری و خیره کننده هست .

Checking PFI
PFI CRC = A4CFB59C
PFI matches known data (2nd wave)

Video partition found
Checking Video padding... Video is zero padded
Video CRC = 91410773 (V0 = 81DF6964, V1 = E47F6A94)
Video partition matches known data (2nd wave)

a
پس 3rd wave نیست که! فقط MLB 2K9 ؟

دوستان اخطار آخر هستش که داده میشه.

تا الان بیشتر از 100 پست پاک شده توی این تاپیک که بیش از 40 پست اون فقط در این سه روز اخیر صورت گرفته
لطفاً رعایت کنید، در غیر این صورت هم با خودتون برخود میشه و اخر داستان تاپیک بسته میشه.

هر شخصی بخواد بدونه بازی توی کدوم فروشگاه ها امده یا نه، فقط میتونه با یک تماس کوچیک با همون فروشگاه
با خبر بشه. اکثر فروشگاه ها الان برای خودشون سایت دارند و در مجله های بازی تبلیغات اونها موجود هستش
از جمله بازی رایانه، پس راحت می تونید ادرس یا شماره تماس فروشگاه رو بدست بیارد.

اگر هم بازی رو خردید اینجا مجدداً جنجال درست نکنید که از فلان جا خریدم برید حمله کنید.

در نهایت در صورت مشاهده هر پست اضافی چه در مورد خرید، چه در مورد دانلود شد یا خیر
و تشکر ربع خطی یا از این قبیل پست ها با کاربر یا کاربران برابر با قوانین سایت برخود خواهد شد.

آخرین ویرایش:
خدا رو شکر مهمترین ویژگی گیم پلی بازی که همون سیستم استپ و شلیک کردن هست در بازی حفظ شد .
این ویژگی می تونه به هر چه دلهره اور تر شدن بازی کمک خیلی خوبی بکنه .

آخرین ویرایش:
دوستانی که بازی رو میگیرن تا فردا آنلاین نشن چون ریلیز این نسخه فرداهه .پیشنهاد میشه ار آنلاین میشن اصلا به صورت آنلاین بازی نکنن تا 13 مارس .اگر تو پروفایلتون باشه پس فردا مشکلی نخواهد داشت;)

خوب يه 30 40 دقيقه از بازيرو فعلاً انجام دادم ..بايد عرض کنم که گيم پلی دقيقاً مثل دمو هست و هيچ تفاوتی با دمو نداره..loading بازی بسيار سريعه.. و گرافيک بازی تا الان اصلاً تعريفی نداشته.texture ها مقداری ضعيف کار شده..البته مرحله 2 هستم فعلاً

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or